ST5Steico SE
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $299,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €589,01 Mn | €588,65 Mn | €587,67 Mn | €509,07 Mn | €430,50 Mn | €363,35 Mn | €354,57 Mn | €313,09 Mn | €298,71 Mn | €239,76 Mn | €220,07 Mn | €187,14 Mn | €150,87 Mn | €155,84 Mn | €143,05 Mn | €141,42 Mn | €120,72 Mn | €119,92 Mn | €140,52 Mn | €72,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €43,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €228,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €360,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €141,03 Mn | €170,49 Mn | €191,94 Mn | €142,40 Mn | €121,22 Mn | €117,43 Mn | €107,77 Mn | €93,57 Mn | €90,65 Mn | €84,15 Mn | €79,02 Mn | €47,21 Mn | €22,68 Mn | €30,19 Mn | €25,84 Mn | €21,39 Mn | €9,76 Mn | €13,32 Mn | €22,10 Mn | €35,08 Mn |
| Net Borç† | €97,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €382,87 Mn | €376,28 Mn | €365,29 Mn | €445,15 Mn | €388,18 Mn | €308,77 Mn | €281,00 Mn | €251,96 Mn | €230,31 Mn | €208,94 Mn | €188,90 Mn | €174,74 Mn | €158,09 Mn | €146,52 Mn | €144,81 Mn | €130,18 Mn | €109,61 Mn | €103,25 Mn | €97,14 Mn | €86,08 Mn |
| Brüt Kâr | €67,16 Mn | €70,98 Mn | €53,09 Mn | €94,72 Mn | €97,30 Mn | €63,89 Mn | €54,86 Mn | €47,78 Mn | €40,85 Mn | €38,04 Mn | €31,75 Mn | €24,92 Mn | €22,89 Mn | €22,68 Mn | €22,13 Mn | €23,14 Mn | €20,24 Mn | €10,85 Mn | €17,68 Mn | €15,69 Mn |
| FAVÖK | €44,43 Mn | €67,14 Mn | €36,91 Mn | €84,19 Mn | €92,45 Mn | €60,71 Mn | €53,77 Mn | €44,83 Mn | €37,41 Mn | €31,93 Mn | €26,55 Mn | €21,14 Mn | €17,91 Mn | €14,97 Mn | €7,74 Mn | €12,05 Mn | €10,17 Mn | -€4,08 Mn | €10,78 Mn | €9,70 Mn |
| Net Kâr | €17,85 Mn | €19,32 Mn | €16,88 Mn | €47,86 Mn | €48,16 Mn | €22,97 Mn | €22,79 Mn | €16,16 Mn | €15,27 Mn | €11,56 Mn | €8,07 Mn | €5,91 Mn | €4,88 Mn | €2,84 Mn | €5,85 Mn | €6,21 Mn | €4,88 Mn | -€9,65 Mn | €1,24 Mn | €4,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,27 | 1,37 | 1,20 | 3,40 | 3,42 | 1,63 | 1,62 | 1,15 | 1,08 | 0,90 | 0,63 | 0,46 | 0,38 | 0,22 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €31,10 Mn | €20,79 Mn | -€38,10 Mn | -€20,14 Mn | €16,17 Mn | -€5,56 Mn | -€4,62 Mn | -€6,02 Mn | -€21,17 Mn | €3,94 Mn | -€29,71 Mn | -€18,51 Mn | €3,89 Mn | €3,22 Mn | -€14,65 Mn | -€8,33 Mn | €2,59 Mn | -€11,26 Mn | -€19,22 Mn | -€5,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€16,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,9% | 29,0% | 32,7% | 28,0% | 28,2% | 32,3% | 30,4% | 29,9% | 30,3% | 35,1% | 35,9% | 25,2% | 15,0% | 19,4% | 18,1% | 15,1% | 8,1% | 11,1% | 15,7% | 48,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,64 | 0,62 | 0,87 | 0,90 | 0,85 | 0,79 | 0,80 | 0,77 | 0,87 | 0,86 | 0,93 | 1,05 | 0,94 | 1,01 | 0,92 | 0,91 | 0,86 | 0,69 | 1,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,06 | 1,04 | 1,01 | 1,23 | 1,08 | 0,86 | 0,78 | 0,70 | 0,64 | 0,58 | 0,52 | 0,48 | 0,44 | 0,41 | 0,40 | 0,36 | 0,30 | 0,29 | 0,27 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,5% | 18,9% | 14,5% | 21,3% | 25,1% | 20,7% | 19,5% | 19,0% | 17,7% | 18,2% | 16,8% | 14,3% | 14,5% | 15,5% | 15,3% | 17,8% | 18,5% | 10,5% | 18,2% | 18,2% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 17,8% | 10,1% | 18,9% | 23,8% | 19,7% | 19,1% | 17,8% | 16,2% | 15,3% | 14,1% | 12,1% | 11,3% | 10,2% | 5,3% | 9,3% | 9,3% | -4,0% | 11,1% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 5,1% | 4,6% | 10,8% | 12,4% | 7,4% | 8,1% | 6,4% | 6,6% | 5,5% | 4,3% | 3,4% | 3,1% | 1,9% | 4,0% | 4,8% | 4,5% | -9,3% | 1,3% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,1% | 5,5% | -10,4% | -4,5% | 4,2% | -1,8% | -1,6% | -2,4% | -9,2% | 1,9% | -15,7% | -10,6% | 2,5% | 2,2% | -10,1% | -6,4% | 2,4% | -10,9% | -19,8% | -6,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.