SYTSofting AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €97,71 Mn | €116,08 Mn | €103,86 Mn | €111,31 Mn | €105,42 Mn | €107,13 Mn | €118,32 Mn | €99,82 Mn | €80,72 Mn | €82,89 Mn | €82,47 Mn | €76,97 Mn | €40,24 Mn | €37,90 Mn | €30,95 Mn | €26,26 Mn | €21,53 Mn | €23,44 Mn | €21,67 Mn | €18,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €6,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €49,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €48,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €17,98 Mn | €24,07 Mn | €20,38 Mn | €19,75 Mn | €14,87 Mn | €19,65 Mn | €19,09 Mn | €8,19 Mn | €8,94 Mn | €9,26 Mn | €9,22 Mn | €10,78 Mn | €245.149 | €476.193 | €1,76 Mn | €1,65 Mn | €147.000 | — | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | €11,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €84,89 Mn | €95,06 Mn | €112,59 Mn | €98,31 Mn | €84,69 Mn | €77,60 Mn | €91,07 Mn | €83,89 Mn | €78,71 Mn | €80,42 Mn | €82,31 Mn | €74,53 Mn | €52,55 Mn | €49,39 Mn | €41,15 Mn | €31,67 Mn | €23,66 Mn | €33,35 Mn | €28,97 Mn | €23,60 Mn |
| Brüt Kâr | €7,35 Mn | €12,83 Mn | €7,34 Mn | €6,87 Mn | €4,85 Mn | €1,57 Mn | €12,77 Mn | €15,05 Mn | €15,11 Mn | €14,94 Mn | €16,43 Mn | €16,24 Mn | €12,34 Mn | €10,75 Mn | €8,58 Mn | €8,74 Mn | €4,22 Mn | €10,24 Mn | €8,27 Mn | €3,23 Mn |
| FAVÖK | €1,66 Mn | €7,76 Mn | €12,83 Mn | €6,90 Mn | €6,58 Mn | €7,05 Mn | €12,25 Mn | €8,85 Mn | €7,50 Mn | €7,81 Mn | €10,11 Mn | €10,52 Mn | €9,16 Mn | €7,86 Mn | €6,19 Mn | €4,60 Mn | €162.000 | €5,64 Mn | €5,05 Mn | €2,82 Mn |
| Net Kâr | -€5,10 Mn | -€1,82 Mn | -€5,83 Mn | -€1,40 Mn | -€255.000 | -€4,74 Mn | €2,81 Mn | €3,35 Mn | €742.000 | €5,70 Mn | €4,48 Mn | €3,81 Mn | €4,32 Mn | €3,51 Mn | €3,07 Mn | €987.000 | -€1,68 Mn | €2,47 Mn | €1,24 Mn | -€1,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,51 | -0,20 | -0,65 | -0,16 | -0,03 | -0,52 | 0,31 | 0,38 | 0,10 | 0,82 | 0,65 | 0,58 | 0,69 | 0,59 | 0,57 | 0,19 | -0,33 | 0,46 | 0,22 | -0,25 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€16,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,84 Mn | €5,51 Mn | €7,35 Mn | €2,63 Mn | €9,77 Mn | €3,13 Mn | €9,07 Mn | €7,84 Mn | €2,44 Mn | €8,28 Mn | €6,77 Mn | €4,66 Mn | €5,42 Mn | €7,05 Mn | €5,61 Mn | €3,14 Mn | €1,57 Mn | €5,01 Mn | €4,73 Mn | €2,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,4% | 20,7% | 19,6% | 17,7% | 14,1% | 18,3% | 16,1% | 8,2% | 11,1% | 11,2% | 11,2% | 14,0% | 0,6% | 1,3% | 5,7% | 6,3% | 0,7% | — | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 0,82 | 1,08 | 0,88 | 0,80 | 0,72 | 0,77 | 0,84 | 0,98 | 0,97 | 1,00 | 0,97 | 1,31 | 1,30 | 1,33 | 1,21 | 1,10 | 1,42 | 1,34 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,74 | 1,95 | 2,31 | 2,02 | 1,74 | 1,59 | 1,87 | 1,72 | 1,62 | 1,65 | 1,69 | 1,53 | 1,08 | 1,01 | 0,85 | 0,65 | 0,49 | 0,69 | 0,60 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,7% | 13,5% | 6,5% | 7,0% | 5,7% | 2,0% | 14,0% | 17,9% | 19,2% | 18,6% | 20,0% | 21,8% | 23,5% | 21,8% | 20,8% | 27,6% | 17,8% | 30,7% | 28,5% | 13,7% |
| FAVÖK Marjı | 2,0% | 8,2% | 11,4% | 7,0% | 7,8% | 9,1% | 13,5% | 10,5% | 9,5% | 9,7% | 12,3% | 14,1% | 17,4% | 15,9% | 15,0% | 14,5% | 0,7% | 16,9% | 17,5% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | -6,0% | -1,9% | -5,2% | -1,4% | -0,3% | -6,1% | 3,1% | 4,0% | 0,9% | 7,1% | 5,4% | 5,1% | 8,2% | 7,1% | 7,5% | 3,1% | -7,1% | 7,4% | 4,3% | -5,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,3% | 5,8% | 6,5% | 2,7% | 11,5% | 4,0% | 10,0% | 9,3% | 3,1% | 10,3% | 8,2% | 6,3% | 10,3% | 14,3% | 13,6% | 9,9% | 6,6% | 15,0% | 16,3% | 9,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.