ULCUnited Labels AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €27,69 Mn | €26,98 Mn | €20,95 Mn | €24,60 Mn | €18,43 Mn | €18,50 Mn | €15,75 Mn | €25,96 Mn | €24,86 Mn | €26,18 Mn | €27,91 Mn | €29,89 Mn | €30,48 Mn | €31,27 Mn | €53,54 Mn | €52,20 Mn | €46,38 Mn | €53,05 Mn | €53,36 Mn | €51,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €602.251 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €23,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €4,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €6,86 Mn | €8,04 Mn | €7,61 Mn | €7,29 Mn | €7,73 Mn | €8,00 Mn | €7,91 Mn | €10,29 Mn | €10,28 Mn | €10,97 Mn | €10,45 Mn | €10,25 Mn | €9,81 Mn | €10,36 Mn | €10,26 Mn | €9,79 Mn | €8,18 Mn | €8,95 Mn | €10,17 Mn | €6,07 Mn |
| Net Borç† | €6,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €21,54 Mn | €22,45 Mn | €24,82 Mn | €22,34 Mn | €17,97 Mn | €13,16 Mn | €13,49 Mn | €12,24 Mn | €30,33 Mn | €32,45 Mn | €30,38 Mn | €31,98 Mn | €33,23 Mn | €43,14 Mn | €59,56 Mn | €58,70 Mn | €40,26 Mn | €44,24 Mn | €43,23 Mn | €45,27 Mn |
| Brüt Kâr | €6,28 Mn | €5,21 Mn | €3,85 Mn | €3,19 Mn | €2,02 Mn | €2,58 Mn | €693.760 | €1,84 Mn | €6,22 Mn | €4,45 Mn | €3,28 Mn | €3,94 Mn | €2,58 Mn | -€528.465 | €7,98 Mn | €15,29 Mn | €7,98 Mn | €7,67 Mn | €9,21 Mn | €9,40 Mn |
| FAVÖK | €2,47 Mn | €2,12 Mn | €1,66 Mn | €1,65 Mn | €829.390 | €1,82 Mn | €222.140 | €1,52 Mn | €3,64 Mn | €2,09 Mn | €540.290 | €2,68 Mn | €921.420 | -€7,97 Mn | €5,55 Mn | €6,44 Mn | €6,08 Mn | €4,86 Mn | €5,68 Mn | €6,87 Mn |
| Net Kâr | €1,11 Mn | €156.201 | €632.247 | €444.682 | -€212.604 | €767.947 | -€4,51 Mn | €580.744 | €382.223 | -€1,73 Mn | -€4,11 Mn | -€895.731 | -€642.964 | -€18,54 Mn | -€378.888 | €1,07 Mn | -€3,86 Mn | €769.000 | €397.000 | €1,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,02 | 0,09 | 0,06 | -0,03 | 0,11 | -0,65 | 0,09 | 0,06 | -0,27 | -0,65 | -0,21 | -0,13 | -3,97 | -0,08 | 0,23 | -0,83 | 0,17 | 0,09 | 0,31 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €278.000 | €1,00 Mn | €489.000 | €689.000 | €515.000 | €539.000 | €1,67 Mn | -€735.000 | €414.000 | -€1,77 Mn | — | -€1,66 Mn | €2,18 Mn | -€252.000 | -€3,73 Mn | €157.000 | €412.000 | €7,03 Mn | €1,72 Mn | €4,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€333.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,8% | 29,8% | 36,3% | 29,6% | 41,9% | 43,2% | 50,2% | 39,6% | 41,4% | 41,9% | 37,4% | 34,3% | 32,2% | 33,1% | 19,2% | 18,8% | 17,6% | 16,9% | 19,1% | 11,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 0,83 | 1,18 | 0,91 | 0,98 | 0,71 | 0,86 | 0,47 | 1,22 | 1,24 | 1,09 | 1,07 | 1,09 | 1,38 | 1,11 | 1,12 | 0,87 | 0,83 | 0,81 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,23 | 5,45 | 6,03 | 5,43 | 4,37 | 3,20 | 3,28 | 2,97 | 7,37 | 7,88 | 7,38 | 7,77 | 8,07 | 10,48 | 14,47 | 14,26 | 9,78 | 10,74 | 10,50 | 10,99 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,2% | 23,2% | 15,5% | 14,3% | 11,2% | 19,6% | 5,1% | 15,1% | 20,5% | 13,7% | 10,8% | 12,3% | 7,8% | -1,2% | 13,4% | 26,0% | 19,8% | 17,3% | 21,3% | 20,8% |
| FAVÖK Marjı | 11,5% | 9,4% | 6,7% | 7,4% | 4,6% | 13,8% | 1,6% | 12,4% | 12,0% | 6,4% | 1,8% | 8,4% | 2,8% | -18,5% | 9,3% | 11,0% | 15,1% | 11,0% | 13,1% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 0,7% | 2,5% | 2,0% | -1,2% | 5,8% | -33,4% | 4,7% | 1,3% | -5,3% | -13,5% | -2,8% | -1,9% | -43,0% | -0,6% | 1,8% | -9,6% | 1,7% | 0,9% | 3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | 4,5% | 2,0% | 3,1% | 2,9% | 4,1% | 12,3% | -6,0% | 1,4% | -5,5% | — | -5,2% | 6,5% | -0,6% | -6,3% | 0,3% | 1,0% | 15,9% | 4,0% | 10,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.