VIH1VIB Vermoegen AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $165,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €2,20 Mr | €1,90 Mr | €1,90 Mr | €1,59 Mr | €1,42 Mr | €1,45 Mr | €1,36 Mr | €1,24 Mr | €1,15 Mr | €1,12 Mr | €1,01 Mr | €943,95 Mn | €864,69 Mn | €788,10 Mn | €686,84 Mn | €656,81 Mn | €662,62 Mn | €620,29 Mn | €515,81 Mn | €161,33 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €15,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €980,91 Mn | €875,03 Mn | €930,35 Mn | €738,60 Mn | €748,57 Mn | €748,77 Mn | €709,43 Mn | €641,94 Mn | €609,26 Mn | €614,03 Mn | €528,63 Mn | €495,71 Mn | €457,38 Mn | €441,68 Mn | €329,23 Mn | €419,60 Mn | €430,65 Mn | €395,08 Mn | €288,98 Mn | €80,75 Mn |
| Net Borç† | €964,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €165,53 Mn | €111,61 Mn | €108,42 Mn | €110,80 Mn | €103,27 Mn | €95,67 Mn | €92,64 Mn | €88,23 Mn | €83,89 Mn | €79,93 Mn | €75,69 Mn | €70,58 Mn | €65,72 Mn | €60,64 Mn | €52,93 Mn | €54,11 Mn | €65,60 Mn | €57,90 Mn | €22,79 Mn | €13,80 Mn |
| Brüt Kâr | €71,37 Mn | €61,02 Mn | €61,52 Mn | €61,05 Mn | €58,16 Mn | €77,97 Mn | €76,27 Mn | €72,96 Mn | €69,85 Mn | €62,78 Mn | €58,72 Mn | €53,70 Mn | €49,48 Mn | €45,95 Mn | €39,98 Mn | €40,65 Mn | €43,47 Mn | €35,92 Mn | €17,34 Mn | €7,26 Mn |
| FAVÖK | €87,82 Mn | €78,84 Mn | €83,13 Mn | €80,80 Mn | €81,33 Mn | €72,23 Mn | €70,95 Mn | €67,81 Mn | €64,71 Mn | €61,20 Mn | €57,15 Mn | €51,72 Mn | €47,26 Mn | €44,27 Mn | €38,15 Mn | €37,39 Mn | €39,39 Mn | €31,58 Mn | €9,13 Mn | €10,73 Mn |
| Net Kâr | €81,44 Mn | €36,14 Mn | €129,60 Mn | €53,58 Mn | €29,91 Mn | €65,88 Mn | €63,16 Mn | €57,61 Mn | €51,60 Mn | €47,24 Mn | €40,12 Mn | €31,31 Mn | €27,08 Mn | €23,28 Mn | €15,06 Mn | €16,11 Mn | €12,07 Mn | €5,39 Mn | €12,40 Mn | €9,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,46 | 1,09 | 3,92 | 1,90 | 1,08 | 2,39 | 2,29 | 2,09 | 1,87 | 1,71 | 1,46 | 1,23 | 1,15 | 0,99 | 0,75 | 0,89 | 0,69 | 0,30 | 0,78 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €65,43 Mn | €65,21 Mn | €55,56 Mn | €54,92 Mn | €61,31 Mn | €49,75 Mn | — | €45,15 Mn | €40,53 Mn | €31,85 Mn | €33,15 Mn | €26,96 Mn | €28,36 Mn | €21,53 Mn | €19,79 Mn | €17,83 Mn | €17,08 Mn | -€32,61 Mn | -€148,45 Mn | -€41,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,6% | 46,1% | 48,9% | 46,6% | 52,8% | 51,5% | 52,2% | 52,0% | 52,8% | 55,0% | 52,3% | 52,5% | 52,9% | 56,0% | 47,9% | 63,9% | 65,0% | 63,7% | 56,0% | 50,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,09 | 0,04 | 0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,1% | 54,7% | 56,7% | 55,1% | 56,3% | 81,5% | 82,3% | 82,7% | 83,3% | 78,5% | 77,6% | 76,1% | 75,3% | 75,8% | 75,5% | 75,1% | 66,3% | 62,0% | 76,1% | 52,6% |
| FAVÖK Marjı | 53,1% | 70,6% | 76,7% | 72,9% | 78,8% | 75,5% | 76,6% | 76,8% | 77,1% | 76,6% | 75,5% | 73,3% | 71,9% | 73,0% | 72,1% | 69,1% | 60,0% | 54,5% | 40,0% | 77,8% |
| Net Kâr Marjı | 49,2% | 32,4% | 119,5% | 48,4% | 29,0% | 68,9% | 68,2% | 65,3% | 61,5% | 59,1% | 53,0% | 44,4% | 41,2% | 38,4% | 28,5% | 29,8% | 18,4% | 9,3% | 54,4% | 70,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 39,5% | 58,4% | 51,2% | 49,6% | 59,4% | 52,0% | — | 51,2% | 48,3% | 39,8% | 43,8% | 38,2% | 43,2% | 35,5% | 37,4% | 32,9% | 26,0% | -56,3% | -651,4% | -304,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.