YOCYOC AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €25,54 Mn | €25,17 Mn | €18,35 Mn | €12,28 Mn | €10,58 Mn | €7,20 Mn | €6,47 Mn | €6,22 Mn | €4,81 Mn | €4,04 Mn | €3,88 Mn | €4,29 Mn | €7,73 Mn | €23,06 Mn | €30,60 Mn | €33,29 Mn | €28,97 Mn | €28,25 Mn | €25,19 Mn | €13,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €17,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €7,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €2,19 Mn | €2,33 Mn | €975.194 | €837.187 | €1,47 Mn | €3,37 Mn | €3,57 Mn | €2,55 Mn | €1,30 Mn | €800.000 | €300.000 | €3.000 | €1,16 Mn | €3,57 Mn | €3,13 Mn | €4,83 Mn | €5,97 Mn | €5,92 Mn | €5,80 Mn | €0,00 |
| Net Borç† | -€1,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €37,13 Mn | €35,01 Mn | €30,63 Mn | €23,43 Mn | €18,84 Mn | €15,49 Mn | €14,85 Mn | €13,94 Mn | €14,37 Mn | €11,96 Mn | €9,73 Mn | €9,08 Mn | €11,92 Mn | €21,72 Mn | €33,33 Mn | €30,45 Mn | €26,12 Mn | €23,62 Mn | €11,97 Mn | €9,09 Mn |
| Brüt Kâr | €3,26 Mn | €6,20 Mn | €5,50 Mn | €3,90 Mn | €2,91 Mn | €2,19 Mn | €1,50 Mn | €1,31 Mn | €1,31 Mn | €317.000 | -€374.000 | -€370.000 | -€4,60 Mn | -€7,25 Mn | €1,39 Mn | €7,85 Mn | €7,69 Mn | €6,28 Mn | €3,53 Mn | €4,16 Mn |
| FAVÖK | €2,25 Mn | €4,84 Mn | €4,33 Mn | €3,19 Mn | €2,51 Mn | €1,84 Mn | €649.700 | €638.740 | -€374.160 | -€1,31 Mn | -€2,36 Mn | -€2,95 Mn | -€7,38 Mn | -€5,42 Mn | -€3,27 Mn | €2,59 Mn | €880.000 | €6,04 Mn | €73.000 | €1,25 Mn |
| Net Kâr | -€410.526 | €3,72 Mn | €2,90 Mn | €2,34 Mn | €2,07 Mn | €311.586 | -€472.514 | -€157.678 | -€530.486 | -€1,70 Mn | -€1,51 Mn | €3,29 Mn | -€10,48 Mn | -€11,34 Mn | -€7,88 Mn | €671.000 | -€143.000 | €510.000 | -€335.000 | €203.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,12 | 1,07 | 0,83 | 0,67 | 0,59 | 0,09 | -0,14 | -0,05 | -0,16 | -0,52 | -0,50 | 1,15 | -3,83 | -5,45 | -4,13 | 0,38 | -0,08 | 0,29 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€2,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €3,58 Mn | €3,86 Mn | €3,83 Mn | €2,35 Mn | €2,64 Mn | €987.150 | €1,13 Mn | -€1,11 Mn | €105.390 | -€990.090 | -€1,34 Mn | -€1,96 Mn | -€5,00 Mn | -€3,40 Mn | €181.860 | €1,36 Mn | €2,22 Mn | €2,92 Mn | -€110.000 | -€1,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€249.119 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,6% | 9,2% | 5,3% | 6,8% | 13,9% | 46,8% | 55,2% | 41,0% | 27,0% | 19,8% | 7,7% | 0,1% | 15,0% | 15,5% | 10,2% | 14,5% | 20,6% | 21,0% | 23,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,45 | 1,39 | 1,67 | 1,91 | 1,78 | 2,15 | 2,30 | 2,24 | 2,99 | 2,96 | 2,51 | 2,12 | 1,54 | 0,94 | 1,09 | 0,91 | 0,90 | 0,84 | 0,48 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,75 | 4,48 | 3,92 | 3,00 | 2,41 | 1,98 | 1,90 | 1,78 | 1,84 | 1,53 | 1,25 | 1,16 | 1,52 | 2,78 | 4,26 | 3,89 | 3,34 | 3,02 | 1,53 | 1,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,8% | 17,7% | 18,0% | 16,6% | 15,5% | 14,1% | 10,1% | 9,4% | 9,1% | 2,7% | -3,8% | -4,1% | -38,6% | -33,4% | 4,2% | 25,8% | 29,4% | 26,6% | 29,5% | 45,8% |
| FAVÖK Marjı | 6,1% | 13,8% | 14,1% | 13,6% | 13,3% | 11,9% | 4,4% | 4,6% | -2,6% | -11,0% | -24,2% | -32,5% | -61,9% | -24,9% | -9,8% | 8,5% | 3,4% | 25,6% | 0,6% | 13,8% |
| Net Kâr Marjı | -1,1% | 10,6% | 9,5% | 10,0% | 11,0% | 2,0% | -3,2% | -1,1% | -3,7% | -14,2% | -15,6% | 36,2% | -88,0% | -52,2% | -23,6% | 2,2% | -0,5% | 2,2% | -2,8% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,6% | 11,0% | 12,5% | 10,0% | 14,0% | 6,4% | 7,6% | -8,0% | 0,7% | -8,3% | -13,8% | -21,6% | -41,9% | -15,7% | 0,5% | 4,5% | 8,5% | 12,4% | -0,9% | -17,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.