YSNsecunet Security Networks AG
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,51 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €410,72 Mn | €359,65 Mn | €328,64 Mn | €315,42 Mn | €274,02 Mn | €239,78 Mn | €186,78 Mn | €145,21 Mn | €133,44 Mn | €99,21 Mn | €77,09 Mn | €68,57 Mn | €57,38 Mn | €55,57 Mn | €46,24 Mn | €42,18 Mn | €43,51 Mn | €37,89 Mn | €33,72 Mn | €28,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €87,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €243,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €167,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €20,19 Mn | €24,17 Mn | €19,09 Mn | €19,13 Mn | €17,41 Mn | €18,52 Mn | €17,54 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €21.029 | €88.679 |
| Net Borç† | -€67,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €458,83 Mn | €406,38 Mn | €393,68 Mn | €347,22 Mn | €337,62 Mn | €285,59 Mn | €226,90 Mn | €163,29 Mn | €158,32 Mn | €115,71 Mn | €91,09 Mn | €82,21 Mn | €63,89 Mn | €67,24 Mn | €55,59 Mn | €59,46 Mn | €63,96 Mn | €52,08 Mn | €41,28 Mn | €36,49 Mn |
| Brüt Kâr | €106,29 Mn | €97,33 Mn | €87,37 Mn | €90,15 Mn | €101,61 Mn | €80,82 Mn | €55,51 Mn | €47,72 Mn | €44,60 Mn | €29,56 Mn | €22,79 Mn | €19,45 Mn | €15,43 Mn | €14,72 Mn | -€28,23 Mn | €13,07 Mn | €14,24 Mn | €10,14 Mn | €11,09 Mn | €7,89 Mn |
| FAVÖK | €74,92 Mn | €60,35 Mn | €57,79 Mn | €61,99 Mn | €73,84 Mn | €59,68 Mn | €39,91 Mn | €28,96 Mn | €25,14 Mn | €15,12 Mn | €9,81 Mn | €7,68 Mn | €4,75 Mn | €6,77 Mn | €4,78 Mn | €3,46 Mn | €4,52 Mn | €2,47 Mn | €4,09 Mn | €2,70 Mn |
| Net Kâr | €33,34 Mn | €27,95 Mn | €29,15 Mn | €31,31 Mn | €43,10 Mn | €35,11 Mn | €22,27 Mn | €17,92 Mn | €15,87 Mn | €9,22 Mn | €6,10 Mn | €4,37 Mn | €2,38 Mn | €3,69 Mn | €2,70 Mn | €1,82 Mn | €2,41 Mn | €1,73 Mn | €2,69 Mn | €2,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,15 | 4,32 | 4,51 | 4,84 | 6,66 | 5,43 | 3,44 | 2,77 | 2,45 | 1,43 | 0,94 | 0,68 | 0,37 | 0,57 | 0,42 | 0,28 | 0,37 | 0,27 | 0,41 | 0,33 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€11,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €54,31 Mn | €46,85 Mn | €42,38 Mn | -€9,89 Mn | €46,78 Mn | €46,97 Mn | €22,84 Mn | €1,12 Mn | €17,22 Mn | €17,84 Mn | €2,99 Mn | €9,25 Mn | €5,52 Mn | €7,63 Mn | €3,48 Mn | -€940 | -€895.100 | €5,11 Mn | €2,37 Mn | -€4,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€8,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,9% | 6,7% | 5,8% | 6,1% | 6,4% | 7,7% | 9,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 1,13 | 1,20 | 1,10 | 1,23 | 1,19 | 1,21 | 1,12 | 1,19 | 1,17 | 1,18 | 1,20 | 1,11 | 1,21 | 1,20 | 1,41 | 1,47 | 1,37 | 1,22 | 1,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,75 | 2,43 | 2,36 | 2,08 | 2,02 | 1,71 | 1,36 | 0,98 | 0,95 | 0,69 | 0,55 | 0,49 | 0,38 | 0,40 | 0,33 | 0,36 | 0,38 | 0,31 | 0,25 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,2% | 23,9% | 22,2% | 26,0% | 30,1% | 28,3% | 24,5% | 29,2% | 28,2% | 25,6% | 25,0% | 23,7% | 24,2% | 21,9% | -50,8% | 22,0% | 22,3% | 19,5% | 26,9% | 21,6% |
| FAVÖK Marjı | 16,3% | 14,8% | 14,7% | 17,9% | 21,9% | 20,9% | 17,6% | 17,7% | 15,9% | 13,1% | 10,8% | 9,3% | 7,4% | 10,1% | 8,6% | 5,8% | 7,1% | 4,7% | 9,9% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,3% | 6,9% | 7,4% | 9,0% | 12,8% | 12,3% | 9,8% | 11,0% | 10,0% | 8,0% | 6,7% | 5,3% | 3,7% | 5,5% | 4,9% | 3,1% | 3,8% | 3,3% | 6,5% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | 11,5% | 10,8% | -2,8% | 13,9% | 16,4% | 10,1% | 0,7% | 10,9% | 15,4% | 3,3% | 11,2% | 8,6% | 11,3% | 6,3% | -0,0% | -1,4% | 9,8% | 5,7% | -12,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.