AUHRAuto Hrvatska d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $199,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €151,56 Mn | €134,75 Mn | €120,16 Mn | €111,55 Mn | €696,31 Mn | €86,58 Mn | €87,50 Mn | €84,43 Mn | €84,37 Mn | €90,24 Mn | €80,39 Mn | €79,03 Mn | €76,56 Mn | €75,63 Mn | €79,17 Mn | €71,22 Mn | €77,82 Mn | €68,34 Mn | €67,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €29,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €56,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €95,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €16,35 Mn | €13,63 Mn | €4,26 Mn | €9,85 Mn | €25,63 Mn | €7,42 Mn | €5,11 Mn | €6,79 Mn | €8,96 Mn | €17,38 Mn | €12,50 Mn | €11,64 Mn | €8,16 Mn | €7,07 Mn | €3,70 Mn | €0,00 | €2,19 Mn | €4,10 Mn | €3,32 Mn |
| Net Borç† | -€13,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €279,42 Mn | €265,25 Mn | €235,72 Mn | €217,92 Mn | €1,26 Mr | €150,19 Mn | €183,26 Mn | €159,46 Mn | €153,64 Mn | €149,01 Mn | €126,98 Mn | €126,17 Mn | €97,11 Mn | €79,61 Mn | €80,52 Mn | €73,80 Mn | €111,10 Mn | €145,74 Mn | €134,14 Mn |
| Brüt Kâr | €23,11 Mn | €20,06 Mn | €18,08 Mn | €12,29 Mn | €67,38 Mn | €9,81 Mn | €14,02 Mn | €12,11 Mn | €10,46 Mn | €11,71 Mn | €5,02 Mn | €4,10 Mn | €3,68 Mn | €1,07 Mn | €2,27 Mn | -€741.205 | €7,74 Mn | €11,00 Mn | €6,89 Mn |
| FAVÖK | €20,58 Mn | €17,88 Mn | €17,05 Mn | €16,35 Mn | €80,22 Mn | €8,04 Mn | €10,95 Mn | €9,13 Mn | €7,73 Mn | €8,42 Mn | €5,19 Mn | €3,45 Mn | €3,52 Mn | €24.710 | €2,88 Mn | €2,75 Mn | €8,68 Mn | €11,93 Mn | €8,31 Mn |
| Net Kâr | €12,77 Mn | €11,95 Mn | €12,13 Mn | €8,17 Mn | €40,50 Mn | €4,72 Mn | €5,60 Mn | €5,70 Mn | €3,70 Mn | €5,41 Mn | €2,12 Mn | €3,83 Mn | €2,56 Mn | -€665.895 | €2,59 Mn | €1,81 Mn | €7,60 Mn | €11,15 Mn | €8,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 22,52 | 20,84 | 21,59 | 14,48 | 70,03 | 8,48 | 9,98 | 9,61 | 6,31 | 9,23 | 3,61 | 7,65 | 5,13 | -1,33 | 5,61 | 3,63 | 12,68 | 18,23 | 14,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €14,01 Mn | €4,69 Mn | -€3,83 Mn | €2,96 Mn | €87,42 Mn | -€1,65 Mn | €9,52 Mn | -€11,93 Mn | €4,26 Mn | €10,21 Mn | -€678.230 | -€2,89 Mn | €971.920 | -€3,26 Mn | -€14,81 Mn | €2,98 Mn | €15,96 Mn | -€2,70 Mn | -€2,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€10,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,8% | 10,1% | 3,5% | 8,8% | 3,7% | 8,6% | 5,8% | 8,0% | 10,6% | 19,3% | 15,6% | 14,7% | 10,7% | 9,3% | 4,7% | 0,0% | 2,8% | 6,0% | 4,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,84 | 1,97 | 1,96 | 1,95 | 1,82 | 1,73 | 2,09 | 1,89 | 1,82 | 1,65 | 1,58 | 1,60 | 1,27 | 1,05 | 1,02 | 1,04 | 1,43 | 2,13 | 1,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,94 | 2,79 | 2,48 | 2,29 | 13,30 | 1,58 | 1,93 | 1,68 | 1,62 | 1,57 | 1,34 | 1,33 | 1,02 | 0,84 | 0,85 | 0,78 | 1,17 | 1,53 | 1,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,3% | 7,6% | 7,7% | 5,6% | 5,3% | 6,5% | 7,7% | 7,6% | 6,8% | 7,9% | 4,0% | 3,2% | 3,8% | 1,3% | 2,8% | -1,0% | 7,0% | 7,5% | 5,1% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 6,7% | 7,2% | 7,5% | 6,3% | 5,4% | 6,0% | 5,7% | 5,0% | 5,7% | 4,1% | 2,7% | 3,6% | 0,0% | 3,6% | 3,7% | 7,8% | 8,2% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 4,5% | 5,1% | 3,7% | 3,2% | 3,1% | 3,1% | 3,6% | 2,4% | 3,6% | 1,7% | 3,0% | 2,6% | -0,8% | 3,2% | 2,5% | 6,8% | 7,7% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 1,8% | -1,6% | 1,4% | 6,9% | -1,1% | 5,2% | -7,5% | 2,8% | 6,9% | -0,5% | -2,3% | 1,0% | -4,1% | -18,4% | 4,0% | 14,4% | -1,9% | -1,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 24,00 | %0,00 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 38,80 | %0,00 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1160,00 | +%0,35 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |