CKMLCakovecki mlinovi d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $183,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €227,06 Mn | €113,23 Mn | €109,84 Mn | €106,60 Mn | €107,29 Mn | €114,47 Mn | €808,61 Mn | €747,16 Mn | €126,03 Mn | €119,45 Mn | €104,40 Mn | €103,90 Mn | €103,02 Mn | €102,74 Mn | €101,43 Mn | €82,40 Mn | €68,79 Mn | €69,52 Mn | €70,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €8,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €87,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €139,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €41,17 Mn | €8,31 Mn | €8,60 Mn | €9,45 Mn | €10,41 Mn | €10,75 Mn | €69,50 Mn | €40,38 Mn | €13,36 Mn | €13,74 Mn | €6,31 Mn | €8,79 Mn | €10,26 Mn | €11,24 Mn | €12,62 Mn | €1,41 Mn | €1,79 Mn | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | €32,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €398,47 Mn | €200,45 Mn | €193,15 Mn | €182,88 Mn | €170,17 Mn | €163,36 Mn | €1,26 Mr | €1,26 Mr | €173,40 Mn | €151,88 Mn | €150,07 Mn | €138,58 Mn | €137,84 Mn | €138,82 Mn | €132,97 Mn | €114,58 Mn | €84,88 Mn | €90,93 Mn | €78,84 Mn |
| Brüt Kâr | €24,72 Mn | €12,80 Mn | €10,56 Mn | €992.724 | -€1,18 Mn | €284.364 | -€4,52 Mn | €8,03 Mn | €4,97 Mn | €6,04 Mn | €2,33 Mn | €409.463 | €1,33 Mn | €2,01 Mn | €4,32 Mn | €2,38 Mn | €1,48 Mn | €5,77 Mn | €3,64 Mn |
| FAVÖK | €17,12 Mn | €8,21 Mn | €10,13 Mn | €2,64 Mn | -€1,22 Mn | €1,01 Mn | €640.510 | €9,83 Mn | €4,22 Mn | €3,71 Mn | €2,17 Mn | -€338.460 | €1,86 Mn | €2,33 Mn | €2,60 Mn | €2,96 Mn | -€10,03 Mn | €5,21 Mn | €4,13 Mn |
| Net Kâr | €5,44 Mn | €6,76 Mn | €7,25 Mn | €7,18 Mn | €3,67 Mn | €5,54 Mn | €32,87 Mn | €41,04 Mn | €5,04 Mn | €8,36 Mn | €6,05 Mn | €4,03 Mn | €4,93 Mn | €5,38 Mn | €4,31 Mn | €3,04 Mn | €3,13 Mn | €6,15 Mn | €5,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,34 | 0,66 | 0,70 | 0,70 | 0,36 | 0,54 | 3,19 | 3,99 | 0,49 | 0,81 | 0,59 | 0,39 | 0,48 | 0,52 | 0,42 | 0,30 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€5,16 Mn | €8,48 Mn | €11,36 Mn | €723.540 | -€1,87 Mn | €10,93 Mn | €77,57 Mn | €55,05 Mn | €7,50 Mn | -€3,08 Mn | €3,13 Mn | €5,72 Mn | €7,01 Mn | -€737.950 | -€21.840 | €3,14 Mn | €7,52 Mn | €4,86 Mn | €3,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€22,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,1% | 7,3% | 7,8% | 8,9% | 9,7% | 9,4% | 8,6% | 5,4% | 10,6% | 11,5% | 6,0% | 8,5% | 10,0% | 10,9% | 12,4% | 1,7% | 2,6% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,75 | 1,77 | 1,76 | 1,72 | 1,59 | 1,43 | 1,56 | 1,69 | 1,38 | 1,27 | 1,44 | 1,33 | 1,34 | 1,35 | 1,31 | 1,39 | 1,23 | 1,31 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,86 | 1,44 | 1,39 | 1,31 | 1,22 | 1,17 | 9,04 | 9,05 | 1,25 | 1,09 | 1,08 | 1,00 | 0,99 | 1,00 | 0,96 | 0,82 | 0,61 | 0,65 | 0,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,2% | 6,4% | 5,5% | 0,5% | -0,7% | 0,2% | -0,4% | 0,6% | 2,9% | 4,0% | 1,6% | 0,3% | 1,0% | 1,4% | 3,2% | 2,1% | 1,7% | 6,3% | 4,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,3% | 4,1% | 5,2% | 1,4% | -0,7% | 0,6% | 0,1% | 0,8% | 2,4% | 2,4% | 1,4% | -0,2% | 1,3% | 1,7% | 2,0% | 2,6% | -11,8% | 5,7% | 5,2% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | 3,4% | 3,8% | 3,9% | 2,2% | 3,4% | 2,6% | 3,3% | 2,9% | 5,5% | 4,0% | 2,9% | 3,6% | 3,9% | 3,2% | 2,7% | 3,7% | 6,8% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,3% | 4,2% | 5,9% | 0,4% | -1,1% | 6,7% | 6,2% | 4,4% | 4,3% | -2,0% | 2,1% | 4,1% | 5,1% | -0,5% | -0,0% | 2,7% | 8,9% | 5,3% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 24,00 | %0,00 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 38,80 | %0,00 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1160,00 | +%0,35 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |