ERNTEricsson Nikola Tesla d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $330,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €170,40 Mn | €179,68 Mn | €192,60 Mn | €166,59 Mn | €159,75 Mn | €131,96 Mn | €126,73 Mn | €111,55 Mn | €109,10 Mn | €107,26 Mn | €96,07 Mn | €92,85 Mn | €139,11 Mn | €155,24 Mn | €158,07 Mn | €189,15 Mn | €206,04 Mn | €201,86 Mn | €230,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €47,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €100,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €69,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €21,11 Mn | €14,74 Mn | €15,89 Mn | €8,04 Mn | €11,09 Mn | €13,23 Mn | €10,62 Mn | €3,05 Mn | €1,11 Mn | €1,19 Mn | €4.247 | €51.496 | €50.169 | €228.549 | €462.141 | €666.136 | €878.625 | €1,17 Mn | €187.272 |
| Net Borç† | -€30,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €238,59 Mn | €249,47 Mn | €304,23 Mn | €297,60 Mn | €292,51 Mn | €268,49 Mn | €236,15 Mn | €206,80 Mn | €196,64 Mn | €211,24 Mn | €181,07 Mn | €174,51 Mn | €178,54 Mn | €253,94 Mn | €154,71 Mn | €161,77 Mn | €185,81 Mn | €238,91 Mn | €236,44 Mn |
| Brüt Kâr | €28,28 Mn | €28,42 Mn | €31,81 Mn | €24,39 Mn | €33,75 Mn | €23,14 Mn | €21,83 Mn | €21,42 Mn | €20,02 Mn | €25,19 Mn | €23,08 Mn | €23,37 Mn | €28,81 Mn | €27,77 Mn | €18,82 Mn | €27,38 Mn | €24,70 Mn | €39,94 Mn | €36,13 Mn |
| FAVÖK | €20,91 Mn | €21,55 Mn | €24,30 Mn | €18,30 Mn | €29,02 Mn | €19,41 Mn | €18,60 Mn | €17,03 Mn | €14,95 Mn | €21,35 Mn | €18,41 Mn | €16,45 Mn | €22,22 Mn | €21,32 Mn | €3,58 Mn | €4,33 Mn | €15,02 Mn | €28,72 Mn | €26,77 Mn |
| Net Kâr | €17,75 Mn | €15,60 Mn | €22,19 Mn | €15,82 Mn | €23,54 Mn | €12,55 Mn | €13,60 Mn | €15,08 Mn | €9,01 Mn | €14,70 Mn | €12,12 Mn | €11,59 Mn | €19,16 Mn | €16,84 Mn | €3,71 Mn | €3,19 Mn | €17,05 Mn | €27,12 Mn | €26,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,37 | 11,76 | 16,78 | 11,95 | 17,69 | 9,43 | 10,22 | 11,33 | 6,77 | 11,06 | 9,12 | 8,73 | 14,42 | 12,69 | 2,80 | 2,43 | 13,02 | 20,58 | 20,19 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €14,53 Mn | €9,61 Mn | €15,28 Mn | €23,31 Mn | €47,16 Mn | €33,22 Mn | -€1,55 Mn | €4,82 Mn | €10,79 Mn | €20,24 Mn | €24,14 Mn | €18,19 Mn | €11,84 Mn | €38,45 Mn | €13,39 Mn | €47,14 Mn | €36,61 Mn | €43,42 Mn | €19,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€3,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,4% | 8,2% | 8,3% | 4,8% | 6,9% | 10,0% | 8,4% | 2,7% | 1,0% | 1,1% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,1% | 0,3% | 0,4% | 0,4% | 0,6% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,40 | 1,39 | 1,58 | 1,79 | 1,83 | 2,03 | 1,86 | 1,85 | 1,80 | 1,97 | 1,88 | 1,88 | 1,28 | 1,64 | 0,98 | 0,86 | 0,90 | 1,18 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,42 | 3,57 | 4,36 | 4,26 | 4,19 | 3,85 | 3,38 | 2,96 | 2,82 | 3,03 | 2,59 | 2,50 | 2,56 | 3,64 | 2,22 | 2,32 | 2,66 | 3,42 | 3,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,9% | 11,4% | 10,5% | 8,2% | 11,5% | 8,6% | 9,2% | 10,4% | 10,2% | 11,9% | 12,7% | 13,4% | 16,1% | 10,9% | 12,2% | 16,9% | 13,3% | 16,7% | 15,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 8,6% | 8,0% | 6,2% | 9,9% | 7,2% | 7,9% | 8,2% | 7,6% | 10,1% | 10,2% | 9,4% | 12,4% | 8,4% | 2,3% | 2,7% | 8,1% | 12,0% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | 7,4% | 6,3% | 7,3% | 5,3% | 8,0% | 4,7% | 5,8% | 7,3% | 4,6% | 7,0% | 6,7% | 6,6% | 10,7% | 6,6% | 2,4% | 2,0% | 9,2% | 11,4% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | 3,9% | 5,0% | 7,8% | 16,1% | 12,4% | -0,7% | 2,3% | 5,5% | 9,6% | 13,3% | 10,4% | 6,6% | 15,1% | 8,7% | 29,1% | 19,7% | 18,2% | 8,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 23,70 | -%1,25 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 39,00 | +%0,52 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1164,00 | +%0,69 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |