IGHInstitut IGH d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $17,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €18,45 Mn | €19,70 Mn | €20,69 Mn | €23,10 Mn | €24,70 Mn | €58,91 Mn | €61,07 Mn | €64,76 Mn | €68,27 Mn | €77,22 Mn | €85,78 Mn | €101,31 Mn | €903,94 Mn | €1,01 Mr | €178,36 Mn | €178,74 Mn | €233,88 Mn | €264,52 Mn | €136,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €79.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €13,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €4,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €4,73 Mn | €6,79 Mn | €7,70 Mn | €21,78 Mn | €25,43 Mn | €51,93 Mn | €47,20 Mn | €50,87 Mn | €53,89 Mn | €58,72 Mn | €59,31 Mn | €64,09 Mn | €621,24 Mn | €633,49 Mn | €71,27 Mn | €67,15 Mn | €99,86 Mn | €74,17 Mn | €42,83 Mn |
| Net Borç† | €4,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €16,01 Mn | €17,43 Mn | €16,38 Mn | €19,98 Mn | €22,54 Mn | €22,03 Mn | €24,34 Mn | €24,67 Mn | €28,97 Mn | €22,48 Mn | €21,87 Mn | €29,74 Mn | €261,58 Mn | €278,98 Mn | €64,02 Mn | €68,62 Mn | €94,11 Mn | €111,86 Mn | €84,96 Mn |
| Brüt Kâr | -€1,15 Mn | €400.000 | -€1,82 Mn | €370.994 | €1,25 Mn | €1,58 Mn | €2,37 Mn | €3,54 Mn | €3,08 Mn | €1,55 Mn | -€2,02 Mn | €2,50 Mn | €20,67 Mn | -€43,75 Mn | €11,05 Mn | €12,42 Mn | €13,65 Mn | €22,99 Mn | €16,35 Mn |
| FAVÖK | €108.000 | €1,30 Mn | -€348.000 | €1,69 Mn | €2,33 Mn | €1,39 Mn | €3,59 Mn | €2,23 Mn | €1,95 Mn | €1,18 Mn | -€2,82 Mn | €290.530 | -€15,11 Mn | -€207,83 Mn | €5,47 Mn | -€21,79 Mn | -€20,69 Mn | -€12,42 Mn | €17,41 Mn |
| Net Kâr | €954.000 | €1,19 Mn | €4,98 Mn | €2,01 Mn | -€7,53 Mn | €404.539 | €2,17 Mn | -€552.260 | -€1,67 Mn | -€7,47 Mn | -€10,85 Mn | €680.868 | -€60,37 Mn | -€496,20 Mn | €222.100 | €1,10 Mn | €1,42 Mn | €7,71 Mn | €7,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,65 | 0,80 | 7,26 | 3,33 | -12,48 | 0,67 | 3,61 | -0,91 | -2,76 | -12,25 | -17,79 | 1,38 | -232,00 | -2.264,71 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €329.000 | €1,92 Mn | €1,13 Mn | €1,34 Mn | €3,06 Mn | €700.640 | €2,03 Mn | -€305.130 | €2,35 Mn | -€2,63 Mn | -€1,10 Mn | -€4,91 Mn | €11,72 Mn | -€62,02 Mn | -€4,35 Mn | -€3,74 Mn | -€12,15 Mn | -€11,37 Mn | €1,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,6% | 34,5% | 37,2% | 94,3% | 102,9% | 88,2% | 77,3% | 78,6% | 78,9% | 76,0% | 69,1% | 63,3% | 68,7% | 62,7% | 40,0% | 37,6% | 42,7% | 28,0% | 31,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 0,88 | 0,79 | 0,87 | 0,91 | 0,37 | 0,40 | 0,38 | 0,42 | 0,29 | 0,25 | 0,29 | 0,29 | 0,28 | 0,36 | 0,38 | 0,40 | 0,42 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,45 | 3,75 | 3,52 | 4,30 | 4,85 | 4,74 | 5,24 | 5,31 | 6,23 | 4,84 | 4,71 | 6,40 | 56,29 | 60,04 | 13,78 | 14,77 | 20,25 | 24,07 | 18,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -7,2% | 2,3% | -11,1% | 1,9% | 5,5% | 7,2% | 9,7% | 14,3% | 10,6% | 6,9% | -9,3% | 8,4% | 7,9% | -15,7% | 17,3% | 18,1% | 14,5% | 20,5% | 19,2% |
| FAVÖK Marjı | 0,7% | 7,4% | -2,1% | 8,5% | 10,3% | 6,3% | 14,7% | 9,0% | 6,7% | 5,2% | -12,9% | 1,0% | -5,8% | -74,5% | 8,5% | -31,8% | -22,0% | -11,1% | 20,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 6,8% | 30,4% | 10,1% | -33,4% | 1,8% | 8,9% | -2,2% | -5,8% | -33,2% | -49,6% | 2,3% | -23,1% | -177,9% | 0,3% | 1,6% | 1,5% | 6,9% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,1% | 11,0% | 6,9% | 6,7% | 13,6% | 3,2% | 8,3% | -1,2% | 8,1% | -11,7% | -5,0% | -16,5% | 4,5% | -22,2% | -6,8% | -5,4% | -12,9% | -10,2% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 24,00 | %0,00 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 38,80 | %0,00 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1160,00 | +%0,35 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |