INGRIngra d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €104,89 Mn | €104,83 Mn | €102,27 Mn | €102,10 Mn | €98,85 Mn | €99,99 Mn | €103,09 Mn | €105,15 Mn | €114,28 Mn | €117,52 Mn | €123,45 Mn | €134,04 Mn | €180,21 Mn | €192,47 Mn | €208,71 Mn | €226,87 Mn | €244,59 Mn | €286,97 Mn | €197,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €519.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €42,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €62,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €30,59 Mn | €32,07 Mn | €31,99 Mn | €34,25 Mn | €41,11 Mn | €43,17 Mn | €64,67 Mn | €65,06 Mn | €70,95 Mn | €73,40 Mn | €77,45 Mn | €109,45 Mn | €113,67 Mn | €116,62 Mn | €123,62 Mn | €126,58 Mn | €132,86 Mn | €120,65 Mn | €51,92 Mn |
| Net Borç† | €30,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €2,73 Mn | €2,63 Mn | €4,07 Mn | €3,17 Mn | €1,79 Mn | €2,17 Mn | €2,36 Mn | €4,53 Mn | €9,06 Mn | €9,46 Mn | €13,43 Mn | €13,38 Mn | €12,51 Mn | €19,38 Mn | €25,11 Mn | €30,54 Mn | €66,72 Mn | €159,30 Mn | €93,76 Mn |
| Brüt Kâr | -€2,39 Mn | -€3,31 Mn | -€3,08 Mn | -€2,16 Mn | -€1,51 Mn | -€1,15 Mn | -€2,43 Mn | -€1,59 Mn | €29.995 | €921.760 | -€1,73 Mn | -€4,71 Mn | -€1,61 Mn | €56.142 | -€444.887 | -€2,88 Mn | -€2,57 Mn | €6,18 Mn | €8,40 Mn |
| FAVÖK | -€2,53 Mn | -€3,08 Mn | -€3,21 Mn | -€2,31 Mn | -€2,89 Mn | €344.410 | -€7,18 Mn | -€5,90 Mn | -€985.990 | -€529.820 | -€4,63 Mn | -€18,18 Mn | -€6,26 Mn | -€10,23 Mn | -€4,42 Mn | -€5,86 Mn | -€4,19 Mn | €5,79 Mn | €6,04 Mn |
| Net Kâr | €2,42 Mn | €2,94 Mn | €4,22 Mn | €18,18 Mn | €3,98 Mn | €18,30 Mn | -€2,61 Mn | -€550.800 | €1,71 Mn | €251.775 | €18,32 Mn | €5,31 Mn | -€27,69 Mn | -€18,36 Mn | -€12,41 Mn | -€12,01 Mn | -€9,46 Mn | €617.692 | €10,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,22 | 0,31 | 1,34 | 0,29 | 1,35 | -0,19 | -0,04 | 0,13 | 0,02 | 1,35 | 0,39 | -2,04 | -1,36 | -0,92 | -1,62 | -1,32 | 0,08 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,31 Mn | -€376.000 | €3,10 Mn | €2,28 Mn | -€3,63 Mn | -€4,76 Mn | -€3,65 Mn | -€2,58 Mn | -€3,48 Mn | -€2,70 Mn | -€4,05 Mn | €4,20 Mn | -€3,72 Mn | -€553.720 | -€10,32 Mn | -€9,07 Mn | -€20,11 Mn | €14,73 Mn | -€20,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€166.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,2% | 30,6% | 31,3% | 33,6% | 41,6% | 43,2% | 62,7% | 61,9% | 62,1% | 62,5% | 62,7% | 81,7% | 63,1% | 60,6% | 59,2% | 55,8% | 54,3% | 42,0% | 26,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,08 | 0,08 | 0,11 | 0,10 | 0,07 | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,27 | 0,56 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,07 | 0,15 | 0,15 | 0,22 | 0,21 | 0,20 | 0,31 | 0,40 | 0,49 | 1,07 | 2,56 | 1,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -87,6% | -125,7% | -75,8% | -68,2% | -84,6% | -52,9% | -102,9% | -35,0% | 0,3% | 9,7% | -12,9% | -35,2% | -12,8% | 0,3% | -1,8% | -9,4% | -3,8% | 3,9% | 9,0% |
| FAVÖK Marjı | -92,8% | -117,0% | -79,0% | -72,8% | -161,6% | 15,8% | -304,1% | -130,1% | -10,9% | -5,6% | -34,5% | -135,9% | -50,0% | -52,8% | -17,6% | -19,2% | -6,3% | 3,6% | 6,4% |
| Net Kâr Marjı | 88,7% | 111,6% | 103,7% | 573,4% | 222,9% | 842,1% | -110,7% | -12,1% | 18,9% | 2,7% | 136,4% | 39,7% | -221,3% | -94,7% | -49,4% | -39,3% | -14,2% | 0,4% | 11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 84,6% | -14,3% | 76,1% | 71,8% | -202,9% | -219,2% | -154,7% | -57,0% | -38,4% | -28,5% | -30,2% | 31,4% | -29,7% | -2,9% | -41,1% | -29,7% | -30,1% | 9,2% | -21,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 23,90 | -%0,42 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 38,80 | %0,00 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1160,00 | +%0,35 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |