LKPCLuka Ploce d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $85,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €104,05 Mn | €104,55 Mn | €101,17 Mn | €101,30 Mn | €79,40 Mn | €76,38 Mn | €79,10 Mn | €74,33 Mn | €75,72 Mn | €61,09 Mn | €69,49 Mn | €470,71 Mn | €419,20 Mn | €61,33 Mn | €65,44 Mn | €35,59 Mn | €37,44 Mn | €39,56 Mn | €29,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €35,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €16,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €87,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €12,80 Mn | €17,69 Mn | €20,30 Mn | €26,87 Mn | €17,70 Mn | €19,13 Mn | €20,35 Mn | €16,32 Mn | €14,86 Mn | €3,15 Mn | €4,53 Mn | €54,31 Mn | €33,69 Mn | €6,61 Mn | €7,58 Mn | €4,59 Mn | €7,77 Mn | €8,83 Mn | €0,00 |
| Net Borç† | -€22,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €29,37 Mn | €33,34 Mn | €76,93 Mn | €96,66 Mn | €50,34 Mn | €29,94 Mn | €22,39 Mn | €27,96 Mn | €31,57 Mn | €23,90 Mn | €19,62 Mn | €113,24 Mn | €118,15 Mn | €14,27 Mn | €19,36 Mn | €20,13 Mn | €19,55 Mn | €27,02 Mn | €18,59 Mn |
| Brüt Kâr | €7,97 Mn | €9,69 Mn | €16,04 Mn | €14,88 Mn | €6,30 Mn | €475.944 | €2,78 Mn | €1,94 Mn | €2,05 Mn | €778.950 | €1,64 Mn | €4,53 Mn | €3,09 Mn | -€3,54 Mn | €1,77 Mn | €2,50 Mn | €2,06 Mn | €5,27 Mn | €5,74 Mn |
| FAVÖK | €9,72 Mn | €10,84 Mn | €16,91 Mn | €16,11 Mn | €7,64 Mn | €1,47 Mn | €3,12 Mn | €1,70 Mn | €2,33 Mn | €1,26 Mn | €2,05 Mn | €9,60 Mn | €8,83 Mn | -€2,82 Mn | €2,21 Mn | €3,41 Mn | €2,21 Mn | €5,39 Mn | €3,41 Mn |
| Net Kâr | €5,19 Mn | €6,82 Mn | €10,74 Mn | €6,98 Mn | €4,06 Mn | -€1,25 Mn | €357.688 | €422.589 | €166.833 | -€2,63 Mn | €4,19 Mn | €29,15 Mn | -€4,81 Mn | -€3,72 Mn | €3,60 Mn | €2,10 Mn | €543.500 | €3,80 Mn | €1,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 12,33 | 16,18 | 25,49 | 16,58 | 9,63 | -2,96 | 0,85 | 1,00 | 0,40 | -6,23 | 9,95 | 69,20 | -11,41 | -8,81 | 11,14 | 9,42 | 2,44 | 17,08 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €16,09 Mn | €9,63 Mn | €19,36 Mn | -€6,00 Mn | €6,85 Mn | -€7,93 Mn | -€6,40 Mn | €5,25 Mn | -€2,09 Mn | -€14,91 Mn | -€6,74 Mn | -€27,17 Mn | -€26,82 Mn | -€252.570 | -€1,44 Mn | €1,89 Mn | -€489.480 | -€3,87 Mn | €1,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€568.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,3% | 16,9% | 20,1% | 26,5% | 22,3% | 25,0% | 25,7% | 22,0% | 19,6% | 5,2% | 6,5% | 11,5% | 8,0% | 10,8% | 11,6% | 12,9% | 20,7% | 22,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,32 | 0,76 | 0,95 | 0,63 | 0,39 | 0,28 | 0,38 | 0,42 | 0,39 | 0,28 | 0,24 | 0,28 | 0,23 | 0,30 | 0,57 | 0,52 | 0,68 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,38 | 0,88 | 1,10 | 0,57 | 0,34 | 0,25 | 0,32 | 0,36 | 0,27 | 0,22 | 1,29 | 1,34 | 0,16 | 0,22 | 0,23 | 0,22 | 0,31 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,1% | 29,1% | 20,9% | 15,4% | 12,5% | 1,6% | 12,4% | 6,9% | 6,5% | 3,3% | 8,3% | 4,0% | 2,6% | -24,8% | 9,2% | 12,4% | 10,5% | 19,5% | 30,9% |
| FAVÖK Marjı | 33,1% | 32,5% | 22,0% | 16,7% | 15,2% | 4,9% | 13,9% | 6,1% | 7,4% | 5,3% | 10,5% | 8,5% | 7,5% | -19,8% | 11,4% | 16,9% | 11,3% | 20,0% | 18,3% |
| Net Kâr Marjı | 17,7% | 20,4% | 14,0% | 7,2% | 8,1% | -4,2% | 1,6% | 1,5% | 0,5% | -11,0% | 21,4% | 25,7% | -4,1% | -26,1% | 18,6% | 10,4% | 2,8% | 14,1% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 54,8% | 28,9% | 25,2% | -6,2% | 13,6% | -26,5% | -28,6% | 18,8% | -6,6% | -62,4% | -34,4% | -24,0% | -22,7% | -1,8% | -7,4% | 9,4% | -2,5% | -14,3% | 7,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 24,00 | %0,00 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 38,80 | %0,00 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1160,00 | +%0,35 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |