LKRILuka Rijeka d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $216,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €161,61 Mn | €154,19 Mn | €144,65 Mn | €137,56 Mn | €126,38 Mn | €122,57 Mn | €126,33 Mn | €126,15 Mn | €108,37 Mn | €109,31 Mn | €110,09 Mn | €78,17 Mn | €77,89 Mn | €83,00 Mn | €636,78 Mn | €531,62 Mn | €71,02 Mn | €75,54 Mn | €75,38 Mn | €34,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €6,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €67,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €93,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €15,88 Mn | €18,41 Mn | €15,73 Mn | €17,40 Mn | €13,73 Mn | €9,61 Mn | €10,88 Mn | €9,15 Mn | €5,98 Mn | €8,40 Mn | €11,05 Mn | €16,17 Mn | €16,47 Mn | €11,27 Mn | €82,28 Mn | €86,33 Mn | €13,08 Mn | €2,06 Mn | €2,16 Mn | €1,03 Mn |
| Net Borç† | €5,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €26,34 Mn | €27,52 Mn | €29,39 Mn | €28,13 Mn | €18,92 Mn | €19,59 Mn | €19,61 Mn | €19,12 Mn | €20,69 Mn | €19,23 Mn | €22,10 Mn | €22,21 Mn | €19,40 Mn | €22,46 Mn | €162,85 Mn | €185,03 Mn | €27,56 Mn | €30,19 Mn | €27,52 Mn | €23,97 Mn |
| Brüt Kâr | €103.000 | €1,90 Mn | €3,24 Mn | €7,01 Mn | -€499.170 | €541.642 | €348.397 | -€178.114 | €2,09 Mn | -€106.842 | €771.518 | €739.664 | -€1,34 Mn | €3,15 Mn | €11,97 Mn | €20,06 Mn | €482.761 | €4,16 Mn | €4,54 Mn | €3,57 Mn |
| FAVÖK | €509.000 | €2,27 Mn | €2,98 Mn | €5,46 Mn | -€128.340 | €221.780 | €421.000 | -€726.130 | -€101.660 | -€1,35 Mn | -€218.070 | -€519.220 | -€2,12 Mn | -€335.040 | -€13,43 Mn | -€2,15 Mn | €990.290 | -€1,22 Mn | -€353.440 | -€313.230 |
| Net Kâr | €9,69 Mn | €9,06 Mn | €8,18 Mn | €7,69 Mn | €70.476 | -€431.216 | -€2,18 Mn | -€5,74 Mn | -€171.876 | €804.964 | €360.873 | -€768.200 | €190.855 | €773.668 | €119,95 Mn | €32.572 | €474.918 | €414.493 | €520.406 | €585.573 |
| Hisse Başı Kâr | 0,72 | 0,67 | 0,61 | 0,57 | 0,01 | -0,03 | -0,16 | -0,43 | -0,01 | 0,06 | 0,04 | -0,12 | 0,03 | 0,12 | 18,74 | 0,01 | 0,07 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€4,25 Mn | -€3,38 Mn | €656.000 | €151.320 | €3,70 Mn | €745.500 | -€3,26 Mn | -€6,43 Mn | -€13,85 Mn | -€6,30 Mn | -€4,04 Mn | -€2,93 Mn | -€4,57 Mn | -€718.570 | -€25,06 Mn | €18,49 Mn | €1,60 Mn | -€4,50 Mn | -€38,26 Mn | -€1,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,8% | 11,9% | 10,9% | 12,7% | 10,9% | 7,8% | 8,6% | 7,3% | 5,5% | 7,7% | 10,0% | 20,7% | 21,1% | 13,6% | 12,9% | 16,2% | 18,4% | 2,7% | 2,9% | 3,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,18 | 0,20 | 0,20 | 0,15 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,19 | 0,18 | 0,20 | 0,28 | 0,25 | 0,27 | 0,26 | 0,35 | 0,39 | 0,40 | 0,37 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,29 | 0,31 | 0,30 | 0,20 | 0,21 | 0,21 | 0,20 | 0,22 | 0,20 | 0,24 | 0,24 | 0,21 | 0,24 | 1,74 | 1,97 | 0,29 | 0,32 | 0,29 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,4% | 6,9% | 11,0% | 24,9% | -2,6% | 2,8% | 1,8% | -0,9% | 10,1% | -0,6% | 3,5% | 3,3% | -6,9% | 14,0% | 7,3% | 10,8% | 1,8% | 13,8% | 16,5% | 14,9% |
| FAVÖK Marjı | 1,9% | 8,2% | 10,1% | 19,4% | -0,7% | 1,1% | 2,1% | -3,8% | -0,5% | -7,0% | -1,0% | -2,3% | -10,9% | -1,5% | -8,2% | -1,2% | 3,6% | -4,0% | -1,3% | -1,3% |
| Net Kâr Marjı | 36,8% | 32,9% | 27,8% | 27,3% | 0,4% | -2,2% | -11,1% | -30,0% | -0,8% | 4,2% | 1,6% | -3,5% | 1,0% | 3,4% | 73,7% | 0,0% | 1,7% | 1,4% | 1,9% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -16,2% | -12,3% | 2,2% | 0,5% | 19,5% | 3,8% | -16,6% | -33,6% | -66,9% | -32,8% | -18,3% | -13,2% | -23,6% | -3,2% | -15,4% | 10,0% | 5,8% | -14,9% | -139,1% | -6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 24,00 | %0,00 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 38,80 | %0,00 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1160,00 | +%0,35 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |