LPLHLosinjska Plovidba Holding dd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €34,41 Mn | €34,51 Mn | €34,20 Mn | €29,27 Mn | €28,25 Mn | €27,98 Mn | €25,42 Mn | €26,64 Mn | €27,38 Mn | €26,06 Mn | €25,92 Mn | €26,75 Mn | €32,64 Mn | €78,96 Mn | €93,87 Mn | €97,35 Mn | €94,87 Mn | €113,72 Mn | €95,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €5,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €9,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €25,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €5,22 Mn | €5,51 Mn | €4,54 Mn | €4,23 Mn | €4,50 Mn | €5,24 Mn | €2,98 Mn | €3,39 Mn | €2,75 Mn | €2,66 Mn | €2,52 Mn | €2,64 Mn | €18,64 Mn | €36,45 Mn | €43,80 Mn | €36,55 Mn | €34,88 Mn | €6,05 Mn | €4,00 Mn |
| Net Borç† | €100.782 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €19,68 Mn | €16,84 Mn | €17,47 Mn | €13,76 Mn | €11,50 Mn | €11,34 Mn | €11,27 Mn | €11,14 Mn | €11,74 Mn | €9,27 Mn | €8,97 Mn | €9,70 Mn | €12,43 Mn | €26,00 Mn | €29,23 Mn | €31,88 Mn | €33,23 Mn | €53,13 Mn | €45,09 Mn |
| Brüt Kâr | €2,07 Mn | €1,97 Mn | €1,65 Mn | €1,57 Mn | €1,95 Mn | €353.785 | €585.116 | €174.029 | €702.427 | €305.615 | €471.868 | €267.582 | -€2,81 Mn | -€4,43 Mn | -€3,68 Mn | €5,82 Mn | -€1,98 Mn | €13,57 Mn | €7,27 Mn |
| FAVÖK | €2,40 Mn | €1,68 Mn | €1,59 Mn | €1,52 Mn | €1,39 Mn | €299.950 | €452.070 | €166.130 | €738.510 | €366.360 | €355.540 | -€277.850 | -€27,76 Mn | -€3,92 Mn | -€198.630 | €8,43 Mn | -€213.630 | €14,77 Mn | €7,78 Mn |
| Net Kâr | €993.345 | €974.476 | €2,57 Mn | €1,03 Mn | €651.472 | €245.728 | -€741.180 | -€861.444 | €385.405 | -€151.942 | -€16,43 Mn | -€4,36 Mn | -€11,60 Mn | -€3,30 Mn | -€3,97 Mn | €1,07 Mn | -€1,28 Mn | €9,22 Mn | €6,28 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,53 | 1,50 | 3,93 | 1,56 | 0,99 | 0,37 | -1,12 | -1,30 | 0,58 | -0,23 | -24,81 | -6,58 | -17,51 | -4,99 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €635.190 | -€4,06 Mn | -€835.120 | €642.550 | €929.130 | -€2,67 Mn | €164.770 | -€1,07 Mn | €263.860 | -€307.840 | €775.390 | -€363.200 | -€3,69 Mn | -€2,13 Mn | -€13,10 Mn | -€8,74 Mn | €821.820 | -€7,69 Mn | -€367.380 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€3,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,2% | 16,0% | 13,3% | 14,5% | 15,9% | 18,7% | 11,7% | 12,7% | 10,0% | 10,2% | 9,7% | 9,9% | 57,1% | 46,2% | 46,7% | 37,5% | 36,8% | 5,3% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,49 | 0,51 | 0,47 | 0,41 | 0,41 | 0,44 | 0,42 | 0,43 | 0,36 | 0,35 | 0,36 | 0,38 | 0,33 | 0,31 | 0,33 | 0,35 | 0,47 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,78 | 0,67 | 0,70 | 0,55 | 0,46 | 0,45 | 0,45 | 0,44 | 0,47 | 0,37 | 0,36 | 0,39 | 0,50 | 1,04 | 1,16 | 1,27 | 1,32 | 2,12 | 1,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 11,7% | 9,4% | 11,4% | 17,0% | 3,1% | 5,2% | 1,6% | 6,0% | 3,3% | 5,3% | 2,8% | -22,6% | -17,0% | -12,6% | 18,3% | -6,0% | 25,5% | 16,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,2% | 10,0% | 9,1% | 11,1% | 12,0% | 2,6% | 4,0% | 1,5% | 6,3% | 4,0% | 4,0% | -2,9% | -223,3% | -15,1% | -0,7% | 26,4% | -0,6% | 27,8% | 17,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 5,8% | 14,7% | 7,5% | 5,7% | 2,2% | -6,6% | -7,7% | 3,3% | -1,6% | -183,1% | -44,9% | -93,3% | -12,7% | -13,6% | 3,3% | -3,8% | 17,4% | 13,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,2% | -24,1% | -4,8% | 4,7% | 8,1% | -23,5% | 1,5% | -9,6% | 2,2% | -3,3% | 8,6% | -3,7% | -29,7% | -8,2% | -44,8% | -27,4% | 2,5% | -14,5% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 23,70 | -%1,25 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 39,00 | +%0,52 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1164,00 | +%0,69 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |