LRHLiburnia Riviera Hotels Opatija
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $177,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €120,83 Mn | €119,96 Mn | €122,28 Mn | €129,82 Mn | €126,20 Mn | €123,64 Mn | €134,77 Mn | €124,19 Mn | €120,42 Mn | €126,18 Mn | €126,61 Mn | €1,25 Mr | €1,21 Mr | €132,58 Mn | €132,92 Mn | €135,58 Mn | €143,28 Mn | €144,10 Mn | €142,64 Mn | €141,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €12,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €43,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €77,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €33,67 Mn | €37,06 Mn | €43,29 Mn | €51,52 Mn | €47,06 Mn | €36,71 Mn | €27,31 Mn | €17,40 Mn | €12,16 Mn | €19,42 Mn | €22,34 Mn | €201,20 Mn | €190,04 Mn | €7,28 Mn | €9,64 Mn | €11,86 Mn | €15,55 Mn | €15,97 Mn | €13,83 Mn | €13,88 Mn |
| Net Borç† | €20,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €61,41 Mn | €60,55 Mn | €55,87 Mn | €47,95 Mn | €28,66 Mn | €9,71 Mn | €41,47 Mn | €40,95 Mn | €39,52 Mn | €35,15 Mn | €49,31 Mn | €301,63 Mn | €273,89 Mn | €26,77 Mn | €26,04 Mn | €25,64 Mn | €25,34 Mn | €28,62 Mn | €26,91 Mn | €24,68 Mn |
| Brüt Kâr | €10,91 Mn | €11,28 Mn | €7,47 Mn | €5,05 Mn | -€10,42 Mn | -€18,03 Mn | €5,74 Mn | €1,42 Mn | €6,54 Mn | €2,55 Mn | €5,51 Mn | €43,12 Mn | €16,55 Mn | €3,61 Mn | €2,24 Mn | €1,92 Mn | €2,10 Mn | €5,72 Mn | €5,60 Mn | €4,30 Mn |
| FAVÖK | €12,41 Mn | €13,27 Mn | €11,16 Mn | €13,40 Mn | €2,87 Mn | -€7,05 Mn | €16,72 Mn | €12,05 Mn | €17,12 Mn | €13,46 Mn | €18,35 Mn | €105,45 Mn | €61,38 Mn | €6,24 Mn | €4,84 Mn | €276.790 | €3,58 Mn | €3,17 Mn | €3,65 Mn | €3,04 Mn |
| Net Kâr | €3,85 Mn | €4,10 Mn | €1,40 Mn | -€553.372 | -€11,90 Mn | -€21,42 Mn | €1,42 Mn | -€1,72 Mn | €2,17 Mn | €1,71 Mn | €2,09 Mn | €49,16 Mn | €14,37 Mn | €2,17 Mn | €520.406 | -€6,40 Mn | €121.309 | €136.837 | €1,25 Mn | €1,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 12,71 | 13,56 | 4,63 | -1,83 | -39,31 | -70,78 | 4,70 | -5,67 | 7,17 | 5,65 | 6,91 | 162,45 | 47,48 | 7,19 | 1,72 | -21,14 | 0,40 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €8,05 Mn | €9,54 Mn | €6,13 Mn | €5,03 Mn | -€4,26 Mn | -€8,38 Mn | -€12,50 Mn | -€4,36 Mn | €2,87 Mn | -€1,07 Mn | €8,43 Mn | €5,12 Mn | €22,43 Mn | €3,16 Mn | €3,62 Mn | €2,29 Mn | €990.380 | -€4,05 Mn | -€1,70 Mn | -€1,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,9% | 30,9% | 35,4% | 39,7% | 37,3% | 29,7% | 20,3% | 14,0% | 10,1% | 15,4% | 17,6% | 16,0% | 15,8% | 5,5% | 7,3% | 8,7% | 10,9% | 11,1% | 9,7% | 9,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,50 | 0,46 | 0,37 | 0,23 | 0,08 | 0,31 | 0,33 | 0,33 | 0,28 | 0,39 | 0,24 | 0,23 | 0,20 | 0,20 | 0,19 | 0,18 | 0,20 | 0,19 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,78 | 0,72 | 0,62 | 0,37 | 0,13 | 0,54 | 0,53 | 0,51 | 0,46 | 0,64 | 3,91 | 3,55 | 0,35 | 0,34 | 0,33 | 0,33 | 0,37 | 0,35 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,8% | 18,6% | 13,4% | 10,5% | -36,4% | -185,7% | 13,8% | 3,5% | 16,6% | 7,2% | 11,2% | 14,3% | 6,0% | 13,5% | 8,6% | 7,5% | 8,3% | 20,0% | 20,8% | 17,4% |
| FAVÖK Marjı | 20,2% | 21,9% | 20,0% | 27,9% | 10,0% | -72,6% | 40,3% | 29,4% | 43,3% | 38,3% | 37,2% | 35,0% | 22,4% | 23,3% | 18,6% | 1,1% | 14,1% | 11,1% | 13,6% | 12,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,3% | 6,8% | 2,5% | -1,2% | -41,5% | -220,6% | 3,4% | -4,2% | 5,5% | 4,9% | 4,2% | 16,3% | 5,2% | 8,1% | 2,0% | -25,0% | 0,5% | 0,5% | 4,6% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,1% | 15,7% | 11,0% | 10,5% | -14,9% | -86,3% | -30,1% | -10,7% | 7,3% | -3,0% | 17,1% | 1,7% | 8,2% | 11,8% | 13,9% | 8,9% | 3,9% | -14,1% | -6,3% | -5,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 23,70 | -%1,25 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 39,00 | +%0,52 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1164,00 | +%0,69 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |