PLAGPlava laguna d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $872,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €600,72 Mn | €539,27 Mn | €476,48 Mn | €449,16 Mn | €437,23 Mn | €452,08 Mn | €416,24 Mn | €398,95 Mn | €380,34 Mn | €385,48 Mn | €388,95 Mn | €222,25 Mn | €213,01 Mn | €208,97 Mn | €207,23 Mn | €210,36 Mn | €212,02 Mn | €201,94 Mn | €204,51 Mn | €206,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €27,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €243,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €356,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €200,07 Mn | €146,12 Mn | €88,04 Mn | €96,12 Mn | €111,90 Mn | €110,28 Mn | €88,88 Mn | €81,98 Mn | €97,37 Mn | €129,64 Mn | €159,90 Mn | €6,29 Mn | €7,62 Mn | €9,05 Mn | €10,31 Mn | €11,60 Mn | €14,21 Mn | €4,97 Mn | €4,42 Mn | €4,68 Mn |
| Net Borç† | €104,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €252,18 Mn | €238,88 Mn | €227,82 Mn | €126,89 Mn | €54,34 Mn | €155,55 Mn | €151,70 Mn | €141,88 Mn | €131,04 Mn | €130,00 Mn | €64,13 Mn | €77,33 Mn | €71,15 Mn | €68,55 Mn | €63,20 Mn | €62,83 Mn | €63,15 Mn | €62,27 Mn | €58,50 Mn | €55,35 Mn |
| Brüt Kâr | €91,73 Mn | €89,29 Mn | €87,06 Mn | €36,85 Mn | -€13,05 Mn | €42,98 Mn | €45,02 Mn | €47,24 Mn | €42,45 Mn | €32,61 Mn | €14,65 Mn | €20,03 Mn | €16,14 Mn | €16,61 Mn | €12,72 Mn | €11,30 Mn | €11,99 Mn | €11,35 Mn | €10,97 Mn | €15,45 Mn |
| FAVÖK | €100,76 Mn | €97,24 Mn | €85,91 Mn | €49,62 Mn | €5,33 Mn | €62,27 Mn | €62,15 Mn | €64,14 Mn | €53,50 Mn | €47,40 Mn | €24,42 Mn | €31,93 Mn | €27,60 Mn | €26,63 Mn | €23,37 Mn | €22,54 Mn | €18,38 Mn | €19,02 Mn | €18,14 Mn | €17,92 Mn |
| Net Kâr | €57,02 Mn | €56,14 Mn | €47,13 Mn | €20,26 Mn | -€15,79 Mn | €27,66 Mn | €43,57 Mn | €29,19 Mn | €27,70 Mn | €22,14 Mn | €11,53 Mn | €15,87 Mn | €12,35 Mn | €9,84 Mn | €7,92 Mn | €6,59 Mn | €6,79 Mn | €8,74 Mn | €6,97 Mn | €12,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,80 | 21,47 | 18,02 | 7,75 | -6,04 | 10,57 | 16,66 | 11,36 | 10,78 | 7,21 | 4,48 | 6,18 | 4,81 | 3,83 | 3,08 | 2,57 | 2,65 | 3,41 | 2,71 | 4,69 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €5,78 Mn | €22,75 Mn | €58,91 Mn | €46,22 Mn | -€10,55 Mn | €45,50 Mn | €3,76 Mn | €27,40 Mn | €35,44 Mn | €32,72 Mn | €11,05 Mn | €26,36 Mn | €2,22 Mn | €17,71 Mn | €12,62 Mn | €13,89 Mn | -€2,89 Mn | €11,09 Mn | €5,11 Mn | €14,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€90,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,3% | 27,1% | 18,5% | 21,4% | 25,6% | 24,4% | 21,4% | 20,5% | 25,6% | 33,6% | 41,1% | 2,8% | 3,6% | 4,3% | 5,0% | 5,5% | 6,7% | 2,5% | 2,2% | 2,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,44 | 0,48 | 0,28 | 0,12 | 0,34 | 0,36 | 0,36 | 0,34 | 0,34 | 0,16 | 0,35 | 0,33 | 0,33 | 0,30 | 0,30 | 0,30 | 0,31 | 0,29 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,67 | 0,64 | 0,36 | 0,15 | 0,44 | 0,43 | 0,40 | 0,37 | 0,36 | 0,18 | 0,22 | 0,20 | 0,19 | 0,18 | 0,18 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,4% | 37,4% | 38,2% | 29,0% | -24,0% | 27,6% | 29,7% | 33,3% | 32,4% | 25,1% | 22,9% | 25,9% | 22,7% | 24,2% | 20,1% | 18,0% | 19,0% | 18,2% | 18,7% | 27,9% |
| FAVÖK Marjı | 40,0% | 40,7% | 37,7% | 39,1% | 9,8% | 40,0% | 41,0% | 45,2% | 40,8% | 36,5% | 38,1% | 41,3% | 38,8% | 38,9% | 37,0% | 35,9% | 29,1% | 30,5% | 31,0% | 32,4% |
| Net Kâr Marjı | 22,6% | 23,5% | 20,7% | 16,0% | -29,1% | 17,8% | 28,7% | 20,6% | 21,1% | 17,0% | 18,0% | 20,5% | 17,4% | 14,4% | 12,5% | 10,5% | 10,8% | 14,0% | 11,9% | 21,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,3% | 9,5% | 25,9% | 36,4% | -19,4% | 29,3% | 2,5% | 19,3% | 27,0% | 25,2% | 17,2% | 34,1% | 3,1% | 25,8% | 20,0% | 22,1% | -4,6% | 17,8% | 8,7% | 25,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 23,70 | -%1,25 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 39,00 | +%0,52 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1164,00 | +%0,69 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |