RIVPValamar Riviera d.d.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,22 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,02 Mr | €958,95 Mn | €826,21 Mn | €852,06 Mn | €917,59 Mn | €913,08 Mn | €862,07 Mn | €752,40 Mn | €663,16 Mn | €592,65 Mn | €473,37 Mn | €400,23 Mn | €365,17 Mn | €352,74 Mn | €364,67 Mn | €308,27 Mn | €2,43 Mr | €2,34 Mr | €2,20 Mr | €2,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €7,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €550,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €465,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €439,96 Mn | €413,30 Mn | €297,28 Mn | €348,69 Mn | €414,97 Mn | €467,77 Mn | €364,50 Mn | €323,20 Mn | €273,94 Mn | €222,64 Mn | €191,93 Mn | €122,90 Mn | €109,78 Mn | €109,83 Mn | €123,07 Mn | €128,46 Mn | €988,74 Mn | €92,02 Mn | €94,92 Mn | €569,26 Mn |
| Net Borç† | €431,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €455,26 Mn | €411,32 Mn | €365,72 Mn | €319,51 Mn | €213,04 Mn | €85,27 Mn | €283,94 Mn | €260,32 Mn | €232,97 Mn | €193,09 Mn | €168,39 Mn | €143,04 Mn | €139,12 Mn | €129,68 Mn | €96,16 Mn | €81,14 Mn | €582,92 Mn | €552,51 Mn | €554,51 Mn | €477,43 Mn |
| Brüt Kâr | €102,25 Mn | €81,00 Mn | €65,97 Mn | €52,40 Mn | €23,87 Mn | -€38,81 Mn | €62,91 Mn | €62,63 Mn | €71,74 Mn | €48,91 Mn | €35,05 Mn | €22,70 Mn | €15,66 Mn | €15,48 Mn | €7,15 Mn | €4,36 Mn | €5,08 Mn | €102,79 Mn | €118,53 Mn | €92,13 Mn |
| FAVÖK | €130,71 Mn | €120,04 Mn | €108,76 Mn | €94,88 Mn | €74,36 Mn | €13,69 Mn | €101,31 Mn | €93,82 Mn | €83,05 Mn | €66,94 Mn | €52,93 Mn | €37,18 Mn | €36,96 Mn | €37,18 Mn | €23,20 Mn | €20,16 Mn | €106,84 Mn | €126,18 Mn | €138,56 Mn | €113,46 Mn |
| Net Kâr | €44,15 Mn | €25,80 Mn | €27,03 Mn | €19,60 Mn | €13,85 Mn | -€43,74 Mn | €37,76 Mn | €31,23 Mn | €32,33 Mn | €45,43 Mn | €13,99 Mn | €6,82 Mn | €14,07 Mn | €5,93 Mn | -€3,77 Mn | -€9,87 Mn | -€49,24 Mn | €1,04 Mn | €23,84 Mn | €2,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,36 | 0,21 | 0,22 | 0,16 | 0,11 | -0,36 | 0,31 | 0,25 | 0,26 | 0,37 | 0,11 | 0,06 | 0,14 | 0,06 | -0,05 | -0,14 | -0,68 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€34,94 Mn | -€8,96 Mn | €56,54 Mn | €53,10 Mn | €67,45 Mn | -€82,59 Mn | -€19,77 Mn | -€9,01 Mn | -€34,77 Mn | €23,81 Mn | €7,43 Mn | -€17,36 Mn | €13,04 Mn | €23,00 Mn | €15,35 Mn | €4,43 Mn | -€142,91 Mn | -€103,90 Mn | -€117,12 Mn | €6,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€164,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,3% | 43,1% | 36,0% | 40,9% | 45,2% | 51,2% | 42,3% | 43,0% | 41,3% | 37,6% | 40,5% | 30,7% | 30,1% | 31,1% | 33,7% | 41,7% | 40,8% | 3,9% | 4,3% | 27,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,43 | 0,44 | 0,37 | 0,23 | 0,09 | 0,33 | 0,35 | 0,35 | 0,33 | 0,36 | 0,36 | 0,38 | 0,37 | 0,26 | 0,26 | 0,24 | 0,24 | 0,25 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 0,88 | 0,79 | 0,69 | 0,46 | 0,18 | 0,61 | 0,56 | 0,50 | 0,41 | 0,36 | 0,31 | 0,30 | 0,28 | 0,21 | 0,17 | 1,25 | 1,19 | 1,19 | 1,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,5% | 19,7% | 18,0% | 16,4% | 11,2% | -45,5% | 22,2% | 24,1% | 30,8% | 25,3% | 20,8% | 15,9% | 11,3% | 11,9% | 7,4% | 5,4% | 0,9% | 18,6% | 21,4% | 19,3% |
| FAVÖK Marjı | 28,7% | 29,2% | 29,7% | 29,7% | 34,9% | 16,1% | 35,7% | 36,0% | 35,6% | 34,7% | 31,4% | 26,0% | 26,6% | 28,7% | 24,1% | 24,8% | 18,3% | 22,8% | 25,0% | 23,8% |
| Net Kâr Marjı | 9,7% | 6,3% | 7,4% | 6,1% | 6,5% | -51,3% | 13,3% | 12,0% | 13,9% | 23,5% | 8,3% | 4,8% | 10,1% | 4,6% | -3,9% | -12,2% | -8,4% | 0,2% | 4,3% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,7% | -2,2% | 15,5% | 16,6% | 31,7% | -96,9% | -7,0% | -3,5% | -14,9% | 12,3% | 4,4% | -12,1% | 9,4% | 17,7% | 16,0% | 5,5% | -24,5% | -18,8% | -21,1% | 1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Zagrebacka banka dd | 24,00 | %0,00 | |
IN INA | INA-Industrija nafte d.d. | 510,00 | %0,00 |
HT HT | Hrvatski Telekom d.d. | 38,80 | %0,00 |
KO KOEI | KONCAR - Elektroindustrija d.d. | 1160,00 | +%0,35 |
KO KODT | Koncar - Distribution and Special Transformers, Inc. | 4420,00 | +%1,61 |
AD ADRS | Adris grupa d.d. | 200,00 | -%3,85 |
CR CROS | Croatia osiguranje d.d. Class A | 3240,00 | -%4,71 |