7TECSaven Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹230,12 Mn | ₹209,08 Mn | ₹193,97 Mn | ₹186,96 Mn | ₹168,86 Mn | ₹160,10 Mn | ₹150,25 Mn | ₹139,13 Mn | ₹131,65 Mn | ₹225,81 Mn | ₹236,37 Mn | ₹218,68 Mn | ₹290,51 Mn | ₹274,03 Mn | ₹225,60 Mn | ₹172,80 Mn | ₹175,96 Mn | ₹199,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹44,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹14,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹215,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹15,04 Mn | ₹20,30 Mn | ₹11,01 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹44,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹188,99 Mn | ₹143,04 Mn | ₹131,67 Mn | ₹150,56 Mn | ₹107,88 Mn | ₹78,35 Mn | ₹115,07 Mn | ₹106,09 Mn | ₹83,95 Mn | ₹98,32 Mn | ₹86,49 Mn | ₹78,48 Mn | ₹683,19 Mn | ₹737,01 Mn | ₹643,34 Mn | ₹511,03 Mn | ₹500,74 Mn | ₹592,90 Mn |
| Brüt Kâr | ₹57,59 Mn | ₹55,76 Mn | ₹42,04 Mn | ₹59,42 Mn | ₹42,79 Mn | ₹28,83 Mn | ₹46,51 Mn | ₹43,76 Mn | ₹22,22 Mn | ₹33,99 Mn | ₹29,52 Mn | ₹31,35 Mn | ₹98,21 Mn | ₹94,38 Mn | ₹85,85 Mn | ₹43,63 Mn | ₹25,61 Mn | ₹9,87 Mn |
| FAVÖK | ₹39,39 Mn | ₹30,52 Mn | ₹26,50 Mn | ₹46,63 Mn | ₹32,98 Mn | ₹20,14 Mn | ₹31,27 Mn | ₹28,55 Mn | ₹9,76 Mn | ₹19,33 Mn | ₹15,95 Mn | ₹18,73 Mn | ₹46,68 Mn | ₹46,58 Mn | ₹36,74 Mn | ₹7,09 Mn | -₹6,31 Mn | -₹10,25 Mn |
| Net Kâr | ₹34,21 Mn | ₹25,92 Mn | ₹24,94 Mn | ₹37,30 Mn | ₹33,10 Mn | ₹20,61 Mn | ₹25,93 Mn | ₹24,51 Mn | ₹15,36 Mn | ₹17,68 Mn | ₹16,20 Mn | ₹63,20 Mn | ₹25,21 Mn | ₹26,35 Mn | ₹29,09 Mn | ₹2,75 Mn | -₹3,21 Mn | -₹10,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,14 | 2,38 | 2,29 | 3,43 | 3,04 | 1,89 | 2,38 | 2,25 | 1,41 | 1,63 | 1,49 | 5,81 | 2,32 | 2,42 | 2,67 | 0,25 | -0,29 | -0,95 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹42,22 Mn | ₹3,05 Mn | ₹28,28 Mn | ₹43,27 Mn | -₹79.000 | ₹17,31 Mn | ₹25,93 Mn | ₹15,54 Mn | ₹29,05 Mn | ₹13,61 Mn | ₹2,57 Mn | ₹79,57 Mn | ₹43,43 Mn | ₹56,87 Mn | ₹29,31 Mn | -₹4,23 Mn | ₹1,24 Mn | ₹3,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹78,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,2% | 7,4% | 4,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 0,68 | 0,68 | 0,81 | 0,64 | 0,49 | 0,77 | 0,76 | 0,64 | 0,44 | 0,37 | 0,36 | 2,35 | 2,69 | 2,85 | 2,96 | 2,85 | 2,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,66 | 0,61 | 0,70 | 0,50 | 0,36 | 0,53 | 0,49 | 0,39 | 0,46 | 0,40 | 0,36 | 3,16 | 3,41 | 2,98 | 2,37 | 2,32 | 2,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,5% | 39,0% | 31,9% | 39,5% | 39,7% | 36,8% | 40,4% | 41,2% | 26,5% | 34,6% | 34,1% | 40,0% | 14,4% | 12,8% | 13,3% | 8,5% | 5,1% | 1,7% |
| FAVÖK Marjı | 20,8% | 21,3% | 20,1% | 31,0% | 30,6% | 25,7% | 27,2% | 26,9% | 11,6% | 19,7% | 18,4% | 23,9% | 6,8% | 6,3% | 5,7% | 1,4% | -1,3% | -1,7% |
| Net Kâr Marjı | 18,1% | 18,1% | 18,9% | 24,8% | 30,7% | 26,3% | 22,5% | 23,1% | 18,3% | 18,0% | 18,7% | 80,5% | 3,7% | 3,6% | 4,5% | 0,5% | -0,6% | -1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -22,3% | 2,1% | 21,5% | 28,7% | -0,1% | 22,1% | 22,5% | 14,6% | 34,6% | 13,8% | 3,0% | 101,4% | 6,4% | 7,7% | 4,6% | -0,8% | 0,2% | 0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |