AAILAkar Auto Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,56 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,11 Mr | ₹931,56 Mn | ₹862,96 Mn | ₹805,18 Mn | ₹701,49 Mn | ₹561,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹87,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹508,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹925,76 Mn | ₹797,55 Mn | ₹830,79 Mn | ₹647,49 Mn | ₹713,83 Mn | ₹789,38 Mn | ₹661,96 Mn | ₹663,53 Mn | ₹570,09 Mn | ₹510,57 Mn | ₹447,91 Mn | ₹351,93 Mn | ₹353,81 Mn | ₹392,64 Mn | ₹463,55 Mn | ₹408,69 Mn | ₹420,41 Mn | ₹413,11 Mn | ₹367,76 Mn | ₹246,41 Mn |
| Net Borç† | ₹835,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,38 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,65 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,39 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,05 Mr | ₹796,66 Mn | ₹698,97 Mn | ₹542,56 Mn |
| Brüt Kâr | ₹265,42 Mn | ₹308,27 Mn | ₹365,01 Mn | ₹347,27 Mn | ₹263,49 Mn | ₹125,86 Mn | ₹131,31 Mn | ₹240,70 Mn | ₹213,28 Mn | ₹168,44 Mn | ₹172,68 Mn | ₹88,54 Mn | ₹78,44 Mn | ₹67,79 Mn | ₹70,75 Mn | ₹169,34 Mn | ₹172,40 Mn | ₹154,33 Mn | ₹155,68 Mn | ₹127,90 Mn |
| FAVÖK | ₹192,92 Mn | ₹231,16 Mn | ₹213,60 Mn | ₹202,47 Mn | ₹161,98 Mn | ₹62,30 Mn | ₹65,91 Mn | ₹152,51 Mn | ₹146,47 Mn | ₹117,51 Mn | ₹123,19 Mn | -₹32,34 Mn | -₹25,73 Mn | -₹28,15 Mn | -₹29,86 Mn | ₹81,96 Mn | ₹103,82 Mn | ₹79,47 Mn | ₹67,60 Mn | ₹35,87 Mn |
| Net Kâr | ₹9,22 Mn | ₹64,55 Mn | ₹54,92 Mn | ₹68,79 Mn | ₹68,77 Mn | -₹28,39 Mn | -₹30,61 Mn | ₹52,11 Mn | ₹32,01 Mn | ₹24,55 Mn | ₹18,36 Mn | ₹12,27 Mn | ₹6,90 Mn | ₹9,29 Mn | ₹22,30 Mn | ₹40,18 Mn | ₹20,45 Mn | ₹4,01 Mn | ₹22,91 Mn | ₹10,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,85 | 5,98 | 5,09 | 6,38 | 6,37 | -2,63 | -2,83 | 4,83 | 2,97 | 2,28 | 1,70 | 1,14 | 0,64 | 0,86 | 2,07 | 3,73 | 1,90 | 0,37 | 2,13 | 1,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹75,79 Mn | ₹41,59 Mn | -₹186,17 Mn | ₹65,97 Mn | ₹75,50 Mn | -₹92,89 Mn | ₹20,98 Mn | -₹92,65 Mn | -₹42,43 Mn | -₹50,45 Mn | -₹98,08 Mn | -₹10,39 Mn | ₹46,75 Mn | ₹63,72 Mn | -₹49,44 Mn | ₹11,40 Mn | -₹408.690 | -₹78,48 Mn | -₹104,62 Mn | -₹66,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹248,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,2% | 33,9% | 38,4% | 34,6% | 45,0% | 49,5% | 45,9% | 43,4% | 40,6% | 40,8% | 35,6% | 30,5% | 32,0% | 36,1% | 41,7% | 43,9% | 48,7% | 51,3% | 52,4% | 43,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,32 | 1,57 | 1,71 | 1,95 | 1,68 | 1,16 | 1,36 | 1,80 | 1,70 | 1,49 | 1,46 | 1,33 | 1,19 | 1,18 | 1,15 | 1,23 | 1,21 | 0,99 | 1,00 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,64 | 7,29 | 7,28 | 7,18 | 5,26 | 3,65 | 3,85 | 5,41 | 4,69 | 3,67 | 3,61 | 3,01 | 2,57 | 2,53 | 2,51 | 2,25 | 2,06 | 1,57 | 1,37 | 1,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,9% | 8,3% | 9,9% | 9,5% | 9,9% | 6,8% | 6,7% | 8,7% | 8,9% | 9,0% | 9,4% | 5,8% | 6,0% | 5,3% | 5,5% | 14,8% | 16,5% | 19,4% | 22,3% | 23,6% |
| FAVÖK Marjı | 5,7% | 6,2% | 5,8% | 5,5% | 6,1% | 3,4% | 3,4% | 5,5% | 6,1% | 6,3% | 6,7% | -2,1% | -2,0% | -2,2% | -2,3% | 7,2% | 9,9% | 10,0% | 9,7% | 6,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 1,7% | 1,5% | 1,9% | 2,6% | -1,5% | -1,6% | 1,9% | 1,3% | 1,3% | 1,0% | 0,8% | 0,5% | 0,7% | 1,7% | 3,5% | 2,0% | 0,5% | 3,3% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,2% | 1,1% | -5,0% | 1,8% | 2,8% | -5,0% | 1,1% | -3,4% | -1,8% | -2,7% | -5,3% | -0,7% | 3,6% | 4,9% | -3,9% | 1,0% | -0,0% | -9,9% | -15,0% | -12,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |