ABATEASABATE AS Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,23 Mr | ₹2,06 Mr | ₹3,29 Mn | ₹6,36 Mn | ₹6,21 Mn | ₹8,10 Mn | ₹6,56 Mn | ₹7,37 Mn | ₹7,41 Mn | ₹7,88 Mn | ₹5,00 Mn | ₹158,58 Mn | ₹159,18 Mn | ₹159,49 Mn | ₹111,32 Mn | ₹211,16 Mn | ₹164,28 Mn | ₹111,48 Mn | — | ₹69,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹35,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹235,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹95,48 Mn | ₹105,63 Mn | ₹12,16 Mn | ₹6,16 Mn | ₹2,14 Mn | ₹1,16 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | — | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹60,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,59 Mr | ₹140,87 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹906.247 | ₹750.000 | ₹56,50 Mn | ₹171,18 Mn | ₹237,91 Mn | ₹293,05 Mn | ₹244,67 Mn | ₹342,44 Mn | ₹348,21 Mn |
| Brüt Kâr | ₹276,44 Mn | ₹16,03 Mn | -₹9.730 | -₹1,64 Mn | ₹0,00 | -₹33.911 | -₹71.406 | -₹64.327 | -₹13.661 | -₹57.037 | -₹66.877 | ₹699.665 | ₹450.603 | -₹325.505 | ₹589.346 | ₹808.846 | ₹495.654 | ₹142.631 | -₹300.000 | ₹330.043 |
| FAVÖK | ₹132,04 Mn | ₹7,48 Mn | -₹9,10 Mn | -₹3,54 Mn | -₹5,61 Mn | -₹1,26 Mn | -₹1,28 Mn | -₹979.600 | -₹757.380 | -₹841.790 | -₹696.460 | ₹94.580 | ₹137.410 | -₹585.110 | ₹279.780 | ₹586.080 | ₹562.690 | ₹568.860 | ₹135.000 | ₹725.840 |
| Net Kâr | ₹85,89 Mn | ₹7,12 Mn | -₹9,11 Mn | -₹3,54 Mn | -₹3,36 Mn | ₹83.855 | ₹233.755 | ₹22.568 | -₹336.827 | -₹135.488 | -₹48,44 Mn | ₹11.500 | ₹36.096 | ₹23.656 | ₹104.758 | ₹204.213 | ₹59.755 | ₹21.580 | ₹697.000 | ₹268.785 |
| Hisse Başı Kâr | 0,55 | 0,29 | -0,91 | -0,35 | -0,34 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | -0,03 | -0,01 | -4,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,07 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹25,53 Mn | -₹8,08 Mn | -₹6,59 Mn | -₹4,13 Mn | -₹809.500 | -₹1,28 Mn | -₹1,35 Mn | -₹97.160 | -₹116.150 | -₹541.630 | -₹10,14 Mn | ₹416.510 | -₹3,03 Mn | — | -₹19,79 Mn | — | ₹596.290 | -₹5,46 Mn | — | -₹26,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹30,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,3% | 5,1% | 369,6% | 96,8% | 34,5% | 14,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,35 | 1,54 | 1,13 | 1,78 | 2,19 | — | 5,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,09 | 0,12 | 0,15 | 0,12 | 0,17 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,3% | 11,4% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 77,2% | 60,1% | -0,6% | 0,3% | 0,3% | 0,2% | 0,1% | -0,1% | 0,1% |
| FAVÖK Marjı | 8,3% | 5,3% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10,4% | 18,3% | -1,0% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,0% | 0,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 5,1% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1,3% | 4,8% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,6% | -5,7% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 46,0% | -404,3% | — | -11,6% | — | 0,2% | -2,2% | — | -7,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |