ABCINDQABC India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,02 Mr | ₹1,16 Mr | ₹986,37 Mn | ₹879,31 Mn | ₹873,92 Mn | ₹1,08 Mr | ₹930,17 Mn | ₹811,23 Mn | ₹659,79 Mn | ₹731,52 Mn | ₹965,18 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,62 Mr | ₹845,25 Mn | ₹815,80 Mn | ₹797,27 Mn | ₹758,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹434,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹582,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹140,14 Mn | ₹198,85 Mn | ₹206,56 Mn | ₹207,51 Mn | ₹184,41 Mn | ₹179,62 Mn | ₹139,85 Mn | ₹173,63 Mn | ₹232,94 Mn | ₹328,32 Mn | ₹330,00 Mn | ₹409,85 Mn | ₹655,09 Mn | ₹743,67 Mn | ₹931,72 Mn | ₹890,70 Mn | ₹345,84 Mn | ₹277,57 Mn | ₹290,38 Mn | ₹274,64 Mn |
| Net Borç† | -₹39,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,64 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,67 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,80 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,10 Mr |
| Brüt Kâr | ₹34,84 Mn | ₹85,59 Mn | ₹110,41 Mn | ₹95,45 Mn | ₹103,76 Mn | ₹103,97 Mn | ₹203,99 Mn | ₹212,10 Mn | ₹54,39 Mn | ₹84,12 Mn | ₹94,24 Mn | ₹65,15 Mn | ₹73,95 Mn | ₹171,87 Mn | ₹308,91 Mn | ₹1,46 Mr | ₹965,93 Mn | ₹45,08 Mn | ₹972,50 Mn | ₹45,39 Mn |
| FAVÖK | -₹22,50 Mn | ₹46,70 Mn | ₹60,29 Mn | ₹49,41 Mn | ₹54,98 Mn | ₹62,82 Mn | ₹93,47 Mn | ₹85,56 Mn | -₹39,66 Mn | -₹266.590 | ₹1,86 Mn | -₹4,66 Mn | ₹36,21 Mn | ₹119,64 Mn | ₹243,76 Mn | ₹170,21 Mn | ₹54,25 Mn | ₹49,22 Mn | ₹59,22 Mn | ₹48,59 Mn |
| Net Kâr | ₹23,08 Mn | ₹24,69 Mn | ₹22,83 Mn | ₹42,19 Mn | ₹27,34 Mn | ₹24,69 Mn | ₹42,66 Mn | ₹57,47 Mn | ₹8,85 Mn | -₹52,65 Mn | -₹23,72 Mn | ₹1,26 Mn | ₹4,20 Mn | ₹61,93 Mn | ₹48,62 Mn | ₹54,95 Mn | ₹7,99 Mn | ₹43,26 Mn | ₹14,87 Mn | ₹11,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,26 | 4,56 | 4,21 | 7,79 | 5,05 | 4,56 | 7,87 | 10,61 | 1,63 | -9,72 | -4,38 | 0,23 | 0,78 | 11,43 | 8,98 | 10,17 | 1,48 | 8,01 | 2,85 | 2,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹36,74 Mn | -₹2,39 Mn | -₹9,24 Mn | -₹23,84 Mn | -₹47,92 Mn | ₹10,26 Mn | ₹98,72 Mn | ₹87,39 Mn | -₹40,96 Mn | -₹17,77 Mn | -₹69,64 Mn | -₹38,46 Mn | -₹57,14 Mn | ₹53,54 Mn | -₹102,62 Mn | -₹452,33 Mn | -₹94,67 Mn | -₹23,90 Mn | -₹84,22 Mn | ₹50,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,8% | 17,2% | 20,9% | 23,6% | 21,1% | 16,7% | 15,0% | 21,4% | 35,3% | 44,9% | 34,2% | 37,9% | 49,7% | 49,0% | 53,4% | 55,0% | 40,9% | 34,0% | 36,4% | 36,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,61 | 1,60 | 1,67 | 1,65 | 1,54 | 1,55 | 2,37 | 2,18 | 1,77 | 1,77 | 1,38 | 1,41 | 1,24 | 1,19 | 1,48 | 1,27 | 1,69 | 1,91 | 1,73 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,82 | 3,18 | 2,83 | 2,49 | 2,31 | 2,87 | 3,79 | 3,04 | 2,00 | 2,22 | 2,29 | 2,62 | 2,82 | 3,09 | 4,43 | 3,53 | 2,46 | 2,68 | 2,37 | 1,89 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,1% | 4,6% | 6,7% | 6,6% | 7,7% | 6,2% | 9,2% | 12,0% | 4,7% | 6,5% | 7,1% | 4,3% | 4,5% | 9,5% | 12,0% | 70,7% | 67,4% | 2,9% | 70,3% | 4,1% |
| FAVÖK Marjı | -1,4% | 2,5% | 3,7% | 3,4% | 4,1% | 3,8% | 4,2% | 4,8% | -3,4% | -0,0% | 0,1% | -0,3% | 2,2% | 6,6% | 9,4% | 8,3% | 3,8% | 3,2% | 4,3% | 4,4% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | 1,3% | 1,4% | 2,9% | 2,0% | 1,5% | 1,9% | 3,2% | 0,8% | -4,1% | -1,8% | 0,1% | 0,3% | 3,4% | 1,9% | 2,7% | 0,6% | 2,8% | 1,1% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,2% | -0,1% | -0,6% | -1,6% | -3,6% | 0,6% | 4,5% | 4,9% | -3,5% | -1,4% | -5,2% | -2,5% | -3,5% | 3,0% | -4,0% | -22,0% | -6,6% | -1,5% | -6,1% | 4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |