ABVLArunjyoti Bio Ventures Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹541,63 Mn | ₹613,88 Mn | ₹539,87 Mn | ₹359,09 Mn | ₹20,95 Mn | ₹47,03 Mn | ₹58,99 Mn | ₹54,84 Mn | ₹102,77 Mn | ₹198,57 Mn | ₹21,74 Mn | ₹19,75 Mn | ₹19,90 Mn | ₹19,82 Mn | ₹19,67 Mn | ₹19,60 Mn | ₹24,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹254,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹287,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹222,72 Mn | ₹262,10 Mn | ₹514,09 Mn | ₹322,72 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,93 Mn | ₹1,93 Mn | ₹399.468 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹949.470 |
| Net Borç† | ₹221,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹277,54 Mn | ₹278,84 Mn | ₹204,31 Mn | ₹17,35 Mn | ₹29,71 Mn | ₹55,13 Mn | ₹67,35 Mn | ₹37,17 Mn | ₹465.668 | ₹392,70 Mn | ₹2,14 Mn | ₹0,00 | ₹842.966 | ₹835.000 | ₹2,13 Mn | ₹1,42 Mn | ₹1,42 Mn |
| Brüt Kâr | ₹35,99 Mn | ₹56,91 Mn | ₹24,52 Mn | ₹2,31 Mn | ₹476.059 | ₹6,68 Mn | ₹4,57 Mn | ₹2,41 Mn | -₹208.119 | ₹14,52 Mn | -₹121.469 | -₹142.698 | — | — | — | ₹1,23 Mn | ₹1,17 Mn |
| FAVÖK | ₹2,67 Mn | ₹50,12 Mn | ₹27,70 Mn | — | — | ₹919.890 | ₹1,29 Mn | ₹424.050 | -₹2,43 Mn | ₹2,42 Mn | -₹574.440 | -₹218.670 | ₹77.450 | ₹72.430 | ₹227.500 | -₹421.650 | ₹395.030 |
| Net Kâr | -₹45,36 Mn | -₹2,76 Mn | -₹3,49 Mn | ₹1,17 Mn | ₹562.565 | ₹682.613 | ₹1,06 Mn | ₹438.248 | -₹2,47 Mn | ₹2,01 Mn | -₹716.722 | -₹361.373 | -₹9.444 | -₹11.330 | ₹67.843 | -₹602.785 | ₹75.280 |
| Hisse Başı Kâr | -0,24 | -0,02 | -0,17 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,02 | 0,02 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹55,74 Mn | -₹66,73 Mn | -₹183,63 Mn | -₹322,10 Mn | -₹7,82 Mn | -₹3,12 Mn | ₹7,72 Mn | -₹27,07 Mn | ₹30,90 Mn | ₹7,47 Mn | -₹407.520 | ₹0,00 | ₹10.670 | -₹6.360 | -₹119.300 | — | -₹1,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹29,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,1% | 42,7% | 95,2% | 89,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 1,0% | 1,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,45 | 0,38 | 0,05 | 1,42 | 1,17 | 1,14 | 0,68 | 0,00 | 1,98 | 0,10 | 0,00 | 0,04 | 0,04 | 0,11 | 0,07 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,97 | 0,71 | 0,06 | 0,10 | 0,19 | 0,23 | 0,13 | 0,00 | 1,37 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,0% | 20,4% | 12,0% | 13,3% | 1,6% | 12,1% | 6,8% | 6,5% | -44,7% | 3,7% | -5,7% | — | — | — | — | 87,2% | 82,5% |
| FAVÖK Marjı | 1,0% | 18,0% | 13,6% | — | — | 1,7% | 1,9% | 1,1% | -521,8% | 0,6% | -26,9% | — | 9,2% | 8,7% | 10,7% | -29,8% | 27,7% |
| Net Kâr Marjı | -16,3% | -1,0% | -1,7% | 6,7% | 1,9% | 1,2% | 1,6% | 1,2% | -530,5% | 0,5% | -33,6% | — | -1,1% | -1,4% | 3,2% | -42,6% | 5,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,1% | -23,9% | -89,9% | -1.856,2% | -26,3% | -5,7% | 11,5% | -72,8% | 6.635,5% | 1,9% | -19,1% | — | 1,3% | -0,8% | -5,6% | — | -108,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |