ACFSLAmrapali Capital & Finance Services Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,42 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,12 Mr | ₹964,10 Mn | ₹993,08 Mn | ₹947,52 Mn | ₹1,72 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,29 Mr | ₹921,99 Mn | ₹792,65 Mn | ₹779,03 Mn | ₹804,59 Mn | ₹847,04 Mn | ₹981,02 Mn | ₹878,49 Mn | ₹682,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹74,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹532,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹887,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹307,40 Mn | ₹220,60 Mn | ₹268,70 Mn | ₹86,69 Mn | ₹126,45 Mn | ₹0,00 | ₹213,37 Mn | ₹135,98 Mn | ₹358,43 Mn | ₹409,68 Mn | ₹381,14 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹896.000 | ₹193,47 Mn | ₹697.000 | ₹3,25 Mn | ₹11,88 Mn |
| Net Borç† | ₹233,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹82,76 Mr | ₹481,44 Mn | ₹711,41 Mn | ₹153,14 Mn | ₹245,00 Mn | ₹1,92 Mr | ₹862,42 Mn | ₹39,68 Mr | -₹252,79 Mn | ₹588,29 Mn | ₹51,52 Mn | ₹125,12 Mn | ₹63,42 Mn | ₹195,71 Mn | ₹131,74 Mn | ₹122,63 Mn | ₹147,30 Mn | ₹115,03 Mn | ₹204,09 Mn |
| Brüt Kâr | ₹135,10 Mn | ₹55,49 Mn | ₹44,32 Mn | ₹22,74 Mn | ₹46,99 Mn | ₹42,75 Mn | ₹63,39 Mn | ₹37,04 Mn | ₹65,42 Mn | ₹37,88 Mn | ₹31,25 Mn | ₹19,36 Mn | ₹69,30 Mn | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹107,40 Mn | ₹40,05 Mn | ₹34,49 Mn | ₹4,21 Mn | ₹23,68 Mn | ₹16,22 Mn | ₹48,04 Mn | ₹24,03 Mn | ₹62,64 Mn | ₹31,72 Mn | ₹27,40 Mn | ₹11,99 Mn | ₹16,66 Mn | ₹6,77 Mn | ₹22,78 Mn | ₹25,40 Mn | ₹21,47 Mn | ₹33,02 Mn | ₹174,84 Mn |
| Net Kâr | ₹48,58 Mn | ₹11,51 Mn | ₹9,35 Mn | -₹8,12 Mn | ₹2,75 Mn | -₹8,98 Mn | ₹5,53 Mn | ₹5,79 Mn | ₹4,64 Mn | ₹2,85 Mn | ₹6,46 Mn | ₹2,27 Mn | ₹2,51 Mn | ₹1,71 Mn | ₹1,29 Mn | ₹527.000 | ₹1,49 Mn | ₹1,87 Mn | ₹103,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,97 | 1,18 | 0,96 | -0,83 | 0,28 | -0,92 | 0,57 | 0,59 | 0,47 | 0,29 | 0,66 | 0,23 | 0,26 | 0,17 | 0,13 | 0,05 | 0,15 | 0,19 | 14,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹214,00 Mn | ₹155,50 Mn | -₹119,43 Mn | -₹151,56 Mn | -₹238,96 Mn | ₹22,81 Mn | -₹103,83 Mn | ₹410,12 Mn | ₹77,26 Mn | ₹120,44 Mn | -₹295,41 Mn | ₹38,48 Mn | — | -₹62,78 Mn | ₹97,94 Mn | -₹506,57 Mn | ₹116,70 Mn | ₹98,65 Mn | -₹31,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹189,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,6% | 20,2% | 24,1% | 9,0% | 12,7% | 0,0% | 12,4% | 10,0% | 24,5% | 27,8% | 29,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 22,8% | 0,1% | 0,4% | 1,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 58,28 | 0,44 | 0,64 | 0,16 | 0,25 | 2,03 | 0,50 | 29,05 | -0,17 | 0,40 | 0,04 | 0,14 | 0,08 | 0,25 | 0,16 | 0,14 | 0,15 | 0,13 | 0,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 93,29 | 0,54 | 0,80 | 0,17 | 0,28 | 2,17 | 0,97 | 44,73 | -0,28 | 0,66 | 0,06 | 0,14 | 0,07 | 0,22 | 0,15 | 0,14 | 0,17 | 0,13 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,2% | 11,5% | 6,2% | 14,9% | 19,2% | 2,2% | 7,4% | 0,1% | -25,9% | 6,4% | 60,7% | 15,5% | 109,3% | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 0,1% | 8,3% | 4,8% | 2,7% | 9,7% | 0,8% | 5,6% | 0,1% | -24,8% | 5,4% | 53,2% | 9,6% | 26,3% | 3,5% | 17,3% | 20,7% | 14,6% | 28,7% | 85,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | 2,4% | 1,3% | -5,3% | 1,1% | -0,5% | 0,6% | 0,0% | -1,8% | 0,5% | 12,5% | 1,8% | 4,0% | 0,9% | 1,0% | 0,4% | 1,0% | 1,6% | 50,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,3% | 32,3% | -16,8% | -99,0% | -97,5% | 1,2% | -12,0% | 1,0% | -30,6% | 20,5% | -573,4% | 30,8% | — | -32,1% | 74,3% | -413,1% | 79,2% | 85,8% | -15,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |