ADCONAdcon Capital Services Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $984.073 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹587,04 Mn | ₹438,77 Mn | ₹328,75 Mn | ₹301,38 Mn | ₹41,16 Mn | ₹36,61 Mn | ₹35,67 Mn | ₹35,06 Mn | ₹34,79 Mn | ₹33,18 Mn | ₹33,13 Mn | ₹34,59 Mn | ₹34,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹278,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹308,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹28,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | ₹44,92 Mn | ₹32,41 Mn | ₹16,00 Mn | ₹4,60 Mn | ₹6,88 Mn | ₹2,84 Mn | ₹2,55 Mn | ₹2,42 Mn | ₹3,00 Mn | ₹1,17 Mn | ₹1,65 Mn | ₹1,13 Mn | ₹1,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹41,30 Mn | ₹30,00 Mn | ₹15,13 Mn | ₹4,47 Mn | ₹6,84 Mn | ₹2,81 Mn | ₹2,30 Mn | ₹2,16 Mn | ₹2,31 Mn | ₹705.083 | ₹1,10 Mn | ₹655.370 | ₹969.169 |
| FAVÖK | -₹10,44 Mn | ₹27,90 Mn | ₹5,99 Mn | -₹6,72 Mn | ₹4,95 Mn | ₹1,38 Mn | ₹424.490 | ₹818.690 | ₹1,68 Mn | ₹282.990 | -₹376.850 | ₹654.450 | ₹1,15 Mn |
| Net Kâr | -₹21,27 Mn | ₹21,83 Mn | ₹3,09 Mn | -₹6,83 Mn | ₹4,14 Mn | ₹1,18 Mn | ₹161.165 | ₹554.689 | ₹1,34 Mn | ₹29.736 | -₹478.827 | ₹245.948 | ₹557.787 |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | 0,07 | 0,01 | -0,02 | 0,06 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | -0,01 | 0,00 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹149,49 Mn | ₹111,77 Mn | ₹7,41 Mn | -₹10,82 Mn | ₹1,63 Mn | ₹738.770 | -₹538.730 | -₹1,99 Mn | -₹12,64 Mn | ₹405.480 | -₹369.330 | ₹3,05 Mn | ₹477.520 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,02 | 0,17 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,11 | 0,05 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 91,9% | 92,5% | 94,5% | 97,2% | 99,4% | 98,8% | 90,1% | 89,5% | 77,1% | 60,1% | 66,9% | 58,1% | 73,7% |
| FAVÖK Marjı | -23,2% | 86,1% | 37,5% | -145,9% | 72,0% | 48,6% | 16,6% | 33,9% | 55,9% | 24,1% | -22,9% | 58,0% | 87,5% |
| Net Kâr Marjı | -47,3% | 67,4% | 19,3% | -148,4% | 60,1% | 41,4% | 6,3% | 23,0% | 44,7% | 2,5% | -29,1% | 21,8% | 42,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 332,8% | 344,8% | 46,3% | -235,1% | 23,6% | 26,0% | -21,1% | -82,2% | -420,8% | 34,6% | -22,4% | 270,5% | 36,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |