ADINATHAdinath Textiles Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹42,91 Mn | ₹43,93 Mn | ₹43,69 Mn | ₹38,30 Mn | ₹36,04 Mn | ₹34,06 Mn | ₹33,95 Mn | ₹36,02 Mn | ₹40,81 Mn | ₹47,23 Mn | ₹39,08 Mn | ₹39,12 Mn | ₹38,29 Mn | ₹38,08 Mn | ₹60,56 Mn | ₹66,77 Mn | ₹80,58 Mn | ₹59,07 Mn | ₹56,73 Mn | ₹77,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹30,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹122.758 | ₹112.622 | ₹103.323 | ₹94.792 | ₹4,59 Mn | ₹4,58 Mn | ₹6,07 Mn | ₹6,07 Mn | ₹6,06 Mn | ₹8,06 Mn | ₹9,01 Mn | ₹13,76 Mn | ₹16,96 Mn | ₹17,46 Mn | ₹17,46 Mn | ₹19,66 Mn | ₹7,31 Mn | ₹10,86 Mn | ₹29,89 Mn | ₹63,55 Mn |
| Net Borç† | -₹1,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,59 Mn | ₹12,07 Mn | ₹12,63 Mn | ₹12,97 Mn | ₹8,88 Mn | ₹9,24 Mn | ₹95,07 Mn | ₹50,35 Mn | ₹44,94 Mn | ₹130,89 Mn | ₹132,01 Mn | ₹6,47 Mn | ₹5,65 Mn |
| Brüt Kâr | -₹399.063 | -₹476.627 | -₹529.959 | -₹687.017 | -₹1,37 Mn | -₹1,57 Mn | -₹1,90 Mn | -₹9,36 Mn | -₹5,22 Mn | -₹1,51 Mn | -₹1,35 Mn | -₹3,84 Mn | -₹2,00 Mn | ₹10,08 Mn | ₹5,14 Mn | ₹2,73 Mn | ₹17,72 Mn | ₹21,24 Mn | -₹2,35 Mn | -₹3,09 Mn |
| FAVÖK | -₹12,65 Mn | -₹11,85 Mn | -₹11,57 Mn | -₹10,92 Mn | -₹11,14 Mn | -₹10,99 Mn | -₹11,71 Mn | -₹15,09 Mn | -₹12,41 Mn | -₹5,47 Mn | -₹4,77 Mn | -₹5,11 Mn | -₹3,96 Mn | ₹2,44 Mn | ₹386.830 | ₹1,43 Mn | ₹17,04 Mn | ₹21,25 Mn | -₹2,63 Mn | -₹2,23 Mn |
| Net Kâr | ₹450.241 | ₹901.160 | ₹4,76 Mn | ₹6,52 Mn | ₹2,25 Mn | ₹3,22 Mn | -₹681.931 | -₹4,56 Mn | -₹2,16 Mn | ₹2,60 Mn | ₹2,47 Mn | ₹3,18 Mn | ₹2,16 Mn | ₹7,53 Mn | ₹7,17 Mn | ₹4,20 Mn | ₹16,93 Mn | ₹20,48 Mn | ₹91,36 Mn | ₹57,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,13 | 0,70 | 0,96 | 0,33 | 0,47 | -0,10 | -0,67 | -0,32 | 0,38 | 0,36 | 0,47 | 0,32 | 1,10 | 1,05 | 0,62 | 2,49 | 3,01 | 13,41 | 8,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹11,76 Mn | -₹11,73 Mn | -₹15,25 Mn | -₹10,40 Mn | -₹13,11 Mn | -₹9,74 Mn | -₹12,71 Mn | -₹13,97 Mn | -₹15,03 Mn | -₹9,86 Mn | ₹5,61 Mn | -₹5,13 Mn | -₹2,76 Mn | -₹8,82 Mn | -₹7,31 Mn | -₹9,63 Mn | ₹3,26 Mn | ₹18,22 Mn | ₹109,92 Mn | ₹68,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,3% | 0,2% | 0,2% | 12,7% | 13,4% | 17,9% | 16,8% | 14,9% | 17,1% | 23,0% | 35,2% | 44,3% | 45,8% | 28,8% | 29,4% | 9,1% | 18,4% | 52,7% | 82,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,21 | 0,30 | 0,27 | 0,33 | 0,23 | 0,24 | 2,50 | 0,83 | 0,67 | 1,62 | 2,23 | 0,11 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,25 | 0,40 | 0,42 | 0,43 | 0,29 | 0,31 | 3,15 | 1,67 | 1,49 | 4,33 | 4,37 | 0,21 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -123,3% | -43,3% | -11,9% | -10,4% | -43,2% | -21,7% | 10,6% | 10,2% | 6,1% | 13,5% | 16,1% | -36,3% | -54,6% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -198,8% | -102,8% | -43,3% | -36,8% | -57,5% | -42,9% | 2,6% | 0,8% | 3,2% | 13,0% | 16,1% | -40,7% | -39,4% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -60,1% | -17,9% | 20,6% | 19,1% | 35,9% | 23,3% | 7,9% | 14,2% | 9,4% | 12,9% | 15,5% | 1.411,7% | 1.010,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -184,1% | -124,5% | -78,1% | 43,2% | -57,8% | -29,8% | -9,3% | -14,5% | -21,4% | 2,5% | 13,8% | 1.698,5% | 1.217,2% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |