ADVAITAdvait Energy Transitions Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $226,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,67 Mr | ₹4,78 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,16 Mr | ₹806,45 Mn | ₹654,17 Mn | ₹515,56 Mn | ₹444,05 Mn | ₹331,96 Mn | ₹226,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,28 Mr | ₹710,66 Mn | ₹591,68 Mn | ₹151,83 Mn | ₹85,09 Mn | ₹75,32 Mn | ₹98,88 Mn | ₹59,48 Mn | ₹6,95 Mn | ₹5,62 Mn |
| Net Borç† | ₹56,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||
| Ciro | ₹7,15 Mr | ₹3,98 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,04 Mr | ₹786,58 Mn | ₹657,11 Mn | ₹445,19 Mn | ₹280,41 Mn | ₹434,25 Mn | ₹287,38 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,13 Mr | ₹694,06 Mn | ₹479,98 Mn | ₹211,76 Mn | ₹179,78 Mn | ₹107,77 Mn | ₹81,03 Mn | ₹83,94 Mn | ₹137,48 Mn | ₹119,54 Mn |
| FAVÖK | ₹865,41 Mn | ₹532,86 Mn | ₹364,81 Mn | ₹175,78 Mn | ₹109,46 Mn | ₹50,05 Mn | ₹48,98 Mn | ₹38,70 Mn | ₹70,66 Mn | ₹59,04 Mn |
| Net Kâr | ₹517,23 Mn | ₹309,26 Mn | ₹218,78 Mn | ₹84,40 Mn | ₹53,19 Mn | ₹47,75 Mn | ₹5,40 Mn | ₹24,90 Mn | ₹62,43 Mn | ₹42,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 47,36 | 28,80 | 21,45 | 13,16 | 5,21 | 5,38 | 0,53 | 2,44 | 6,12 | 4,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,31 Mr | ₹331,41 Mn | -₹235,64 Mn | ₹28,74 Mn | -₹31,92 Mn | -₹13,72 Mn | -₹5,92 Mn | -₹92,31 Mn | ₹39,02 Mn | ₹7,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Borç / Aktif | 19,2% | 14,9% | 29,7% | 13,1% | 10,6% | 11,5% | 19,2% | 13,4% | 2,1% | 2,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,07 | 0,83 | 1,05 | 0,90 | 0,98 | 1,00 | 0,86 | 0,63 | 1,31 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,46 | 1,37 | 0,72 | 0,36 | 0,27 | 0,23 | 0,15 | 0,10 | 0,15 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,8% | 17,5% | 23,0% | 20,3% | 22,9% | 16,4% | 18,2% | 29,9% | 31,7% | 41,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 13,4% | 17,5% | 16,9% | 13,9% | 7,6% | 11,0% | 13,8% | 16,3% | 20,5% |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 7,8% | 10,5% | 8,1% | 6,8% | 7,3% | 1,2% | 8,9% | 14,4% | 14,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,3% | 8,3% | -11,3% | 2,8% | -4,1% | -2,1% | -1,3% | -32,9% | 9,0% | 2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |