AGVENTURESAG Ventures Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,58 Mr | ₹3,27 Mr | ₹8,96 Mr | ₹9,10 Mr | ₹8,86 Mr | ₹8,37 Mr | ₹7,17 Mr | ₹6,52 Mr | ₹6,09 Mr | ₹5,47 Mr | ₹4,54 Mr | ₹4,43 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹20,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹557,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹294,08 Mn | ₹30,53 Mn | ₹8,74 Mn | ₹1,67 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,11 Mr | ₹859,57 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,20 Mr | ₹562,25 Mn | ₹188,00 Mn | ₹225,96 Mn | ₹255,75 Mn | ₹266,56 Mn |
| Net Borç† | -₹313,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,09 Mr | ₹1,08 Mr | ₹809,84 Mn | ₹5,34 Mr | ₹4,41 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,83 Mr | ₹4,28 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,22 Mr | ₹896,37 Mn | ₹644,40 Mn |
| Brüt Kâr | ₹211,51 Mn | ₹227,92 Mn | ₹264,85 Mn | ₹1,66 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,01 Mr | ₹957,01 Mn | ₹1,12 Mr | ₹872,91 Mn | ₹933,74 Mn | ₹656,19 Mn | ₹562,23 Mn | ₹366,05 Mn | ₹254,18 Mn | ₹77,94 Mn |
| FAVÖK | ₹106,93 Mn | ₹145,80 Mn | ₹200,00 Mn | ₹1,13 Mr | ₹882,08 Mn | ₹1,26 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,03 Mr | ₹875,46 Mn | ₹811,54 Mn | ₹696,76 Mn | ₹797,29 Mn | ₹577,43 Mn | ₹600,09 Mn | ₹481,30 Mn | ₹399,60 Mn | ₹145,91 Mn | ₹123,93 Mn | ₹103,45 Mn |
| Net Kâr | ₹50,73 Mn | ₹104,73 Mn | ₹494,82 Mn | ₹486,37 Mn | ₹430,71 Mn | ₹789,97 Mn | ₹731,37 Mn | ₹751,32 Mn | ₹567,80 Mn | ₹516,18 Mn | ₹495,22 Mn | ₹482,91 Mn | ₹404,88 Mn | ₹276,31 Mn | ₹314,58 Mn | ₹373,79 Mn | ₹294,57 Mn | ₹76,27 Mn | ₹16,16 Mn | ₹28,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,08 | 10,48 | 49,53 | 48,69 | 43,11 | 79,08 | 73,21 | 73,45 | 55,15 | 50,13 | 48,10 | 46,90 | 39,32 | 26,84 | 30,55 | 36,30 | 28,61 | 7,67 | 1,76 | 3,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹745,15 Mn | ₹5,47 Mn | ₹659,72 Mn | ₹739,90 Mn | ₹7,03 Mn | ₹99,11 Mn | ₹583,73 Mn | ₹624,58 Mn | ₹239,79 Mn | ₹65,07 Mn | ₹112,64 Mn | ₹432,51 Mn | ₹173,31 Mn | -₹68,00 Mn | -₹504,29 Mn | -₹257,87 Mn | ₹130,97 Mn | ₹60,05 Mn | -₹6,75 Mn | ₹29,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹677,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,2% | 0,9% | 0,1% | 18,3% | 21,3% | 22,1% | 21,5% | 20,2% | 20,0% | 20,3% | 18,9% | 24,6% | 29,4% | 34,5% | 39,2% | 26,9% | 14,2% | 20,4% | 23,1% | 26,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,33 | 0,09 | 0,59 | 0,50 | 0,45 | 0,53 | 0,66 | 0,60 | 0,60 | 0,68 | 0,78 | 0,81 | 0,74 | 0,71 | 0,76 | 0,95 | 1,10 | 0,81 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,36 | 0,27 | 1,77 | 1,46 | 1,26 | 1,27 | 1,42 | 1,21 | 1,09 | 1,02 | 1,15 | 1,10 | 0,95 | 0,72 | 0,52 | 0,42 | 0,40 | 0,30 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,5% | 21,0% | 32,7% | 31,1% | 31,9% | 42,4% | 37,1% | 38,9% | 40,0% | 38,6% | 32,9% | 27,6% | 33,9% | 30,4% | 43,2% | 41,5% | 44,7% | 30,0% | 28,4% | 12,1% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | 13,5% | 24,7% | 21,2% | 20,0% | 33,1% | 28,2% | 29,7% | 28,2% | 26,7% | 26,4% | 20,1% | 24,1% | 20,1% | 27,7% | 30,4% | 31,8% | 12,0% | 13,8% | 16,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 9,7% | 61,1% | 9,1% | 9,8% | 20,8% | 19,1% | 17,6% | 15,6% | 15,7% | 16,1% | 13,9% | 12,2% | 9,6% | 14,5% | 23,6% | 23,4% | 6,3% | 1,8% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -68,6% | 0,5% | 81,5% | 13,9% | 0,2% | 2,6% | 15,2% | 14,6% | 6,6% | 2,0% | 3,7% | 12,5% | 5,2% | -2,4% | -23,3% | -16,3% | 10,4% | 4,9% | -0,8% | 4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |