AIMCOPESTAIMCO Pesticides Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,30 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,00 Mr | ₹700,10 Mn | ₹593,10 Mn | ₹583,59 Mn | ₹529,21 Mn | ₹651,74 Mn | ₹481,56 Mn | ₹513,82 Mn | ₹553,08 Mn | ₹504,59 Mn | ₹542,52 Mn | ₹561,58 Mn | ₹570,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹19,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹176,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹150,44 Mn | ₹204,14 Mn | ₹193,67 Mn | ₹137,36 Mn | ₹994.000 | ₹110,98 Mn | ₹106,99 Mn | ₹130.000 | ₹100.000 | ₹100.000 | ₹330.914 | ₹574.362 | ₹1,09 Mn | ₹99,95 Mn | ₹328,82 Mn | ₹326,04 Mn | ₹312,49 Mn | ₹305,42 Mn | ₹272,78 Mn | ₹279,44 Mn |
| Net Borç† | ₹131,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,54 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,06 Mr | ₹3,12 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,07 Mr | ₹966,20 Mn | ₹949,19 Mn | ₹1,64 Mr | ₹1,39 Mr | ₹908,41 Mn | ₹480,31 Mn | ₹264,56 Mn | ₹118,36 Mn | ₹113,10 Mn | ₹176,02 Mn | ₹227,34 Mn |
| Brüt Kâr | ₹73,77 Mn | ₹186,51 Mn | ₹102,68 Mn | ₹224,80 Mn | ₹454,94 Mn | ₹197,68 Mn | ₹249,87 Mn | ₹212,86 Mn | ₹127,98 Mn | ₹163,90 Mn | ₹120,34 Mn | ₹171,51 Mn | ₹147,52 Mn | -₹2,69 Mn | ₹5,32 Mn | ₹23,39 Mn | -₹46,33 Mn | -₹29,33 Mn | -₹3,30 Mn | ₹17,02 Mn |
| FAVÖK | -₹70,08 Mn | -₹25,16 Mn | -₹72,38 Mn | ₹30,38 Mn | ₹184,59 Mn | ₹69,80 Mn | ₹111,87 Mn | ₹67,06 Mn | ₹25,90 Mn | ₹86,70 Mn | ₹50,77 Mn | ₹53,41 Mn | ₹47,40 Mn | -₹326,32 Mn | -₹27,72 Mn | -₹3,18 Mn | -₹44,83 Mn | -₹25,33 Mn | -₹4,15 Mn | ₹15,45 Mn |
| Net Kâr | -₹121,97 Mn | -₹72,43 Mn | -₹100,46 Mn | -₹21,85 Mn | ₹106,60 Mn | ₹21,00 Mn | ₹66,46 Mn | ₹77,17 Mn | ₹49,80 Mn | ₹113,40 Mn | ₹45,52 Mn | ₹29,05 Mn | ₹3,94 Mn | -₹71,47 Mn | -₹60,41 Mn | -₹23,54 Mn | -₹36,86 Mn | -₹45,11 Mn | -₹32,90 Mn | -₹13,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -12,47 | -7,55 | -10,48 | -2,28 | 11,12 | 2,19 | 6,94 | 8,05 | 5,33 | 12,28 | 4,93 | 3,14 | 0,43 | -7,74 | -6,54 | -2,54 | -3,99 | -4,88 | -3,56 | -1,74 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹25,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹19,93 Mn | -₹14,57 Mn | -₹4,68 Mn | -₹187,98 Mn | ₹133,53 Mn | -₹21,32 Mn | -₹31,68 Mn | ₹28,19 Mn | ₹10,90 Mn | -₹20,80 Mn | -₹13,02 Mn | -₹6,77 Mn | ₹104,06 Mn | ₹35,92 Mn | ₹3,78 Mn | -₹10,63 Mn | -₹10,95 Mn | -₹35,40 Mn | ₹1,46 Mn | -₹53,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹19,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,6% | 11,6% | 12,9% | 9,4% | 0,1% | 8,3% | 8,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 20,8% | 64,0% | 59,0% | 61,9% | 56,3% | 48,6% | 49,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,19 | 1,12 | 1,38 | 1,42 | 1,86 | 1,32 | 1,42 | 1,97 | 1,53 | 1,63 | 1,63 | 3,09 | 2,14 | 1,89 | 0,93 | 0,48 | 0,23 | 0,21 | 0,31 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 8,71 | 11,19 | 11,73 | 11,67 | 17,66 | 9,95 | 10,49 | 11,17 | 6,06 | 5,47 | 5,37 | 9,26 | 7,90 | 5,14 | 2,72 | 1,50 | 0,67 | 0,64 | 1,00 | 1,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,8% | 9,4% | 5,0% | 10,9% | 14,6% | 11,3% | 13,5% | 10,8% | 12,0% | 17,0% | 12,7% | 10,5% | 10,6% | -0,3% | 1,1% | 8,8% | -39,1% | -25,9% | -1,9% | 7,5% |
| FAVÖK Marjı | -4,6% | -1,3% | -3,5% | 1,5% | 5,9% | 4,0% | 6,0% | 3,4% | 2,4% | 9,0% | 5,3% | 3,3% | 3,4% | -35,9% | -5,8% | -1,2% | -37,9% | -22,4% | -2,4% | 6,8% |
| Net Kâr Marjı | -7,9% | -3,7% | -4,8% | -1,1% | 3,4% | 1,2% | 3,6% | 3,9% | 4,7% | 11,7% | 4,8% | 1,8% | 0,3% | -7,9% | -12,6% | -8,9% | -31,1% | -39,9% | -18,7% | -5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | -0,7% | -0,2% | -9,1% | 4,3% | -1,2% | -1,7% | 1,4% | 1,0% | -2,2% | -1,4% | -0,4% | 7,5% | 4,0% | 0,8% | -4,0% | -9,2% | -31,3% | 0,8% | -23,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |