ALFAVIOAlfavision Overseas (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,81 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,70 Mr | ₹3,17 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,01 Mr | ₹615,45 Mn | ₹435,78 Mn | ₹434,84 Mn | ₹201,75 Mn | ₹227,60 Mn | ₹154,29 Mn | ₹106,65 Mn | ₹102,92 Mn | ₹127,35 Mn | ₹82,34 Mn | ₹84,42 Mn | ₹70,18 Mn | ₹57,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹647.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹422,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,24 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,43 Mr | ₹547,18 Mn | ₹491,58 Mn | ₹293,02 Mn | ₹245,91 Mn | ₹54,47 Mn | ₹24,39 Mn | ₹43,88 Mn | ₹34,74 Mn | ₹33,25 Mn | ₹18,90 Mn | ₹26,84 Mn | ₹15,32 Mn | ₹16,45 Mn | ₹5,06 Mn | ₹143.052 |
| Net Borç† | ₹1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹19,91 Mn | ₹19,06 Mn | ₹31,27 Mn | ₹308,11 Mn | ₹1,82 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,16 Mr | ₹985,92 Mn | ₹316,37 Mn | ₹315,78 Mn | ₹481,15 Mn | ₹382,68 Mn | ₹251,71 Mn | ₹57,15 Mn | ₹36,84 Mn | ₹61,39 Mn | ₹51,30 Mn | ₹27,39 Mn | ₹21,71 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,23 Mn | ₹2,88 Mn | ₹11,71 Mn | ₹25,57 Mn | ₹54,45 Mn | ₹54,59 Mn | ₹37,56 Mn | ₹26,97 Mn | ₹20,35 Mn | ₹6,91 Mn | ₹3,71 Mn | ₹5,72 Mn | ₹2,66 Mn | ₹1,62 Mn | -₹149.094 | ₹483.668 | ₹1,59 Mn | ₹3,79 Mn | ₹5,84 Mn | ₹7,37 Mn |
| FAVÖK | ₹1,78 Mn | ₹1,45 Mn | ₹9,59 Mn | ₹22,80 Mn | ₹49,41 Mn | ₹40,14 Mn | ₹33,52 Mn | ₹24,10 Mn | ₹19,40 Mn | ₹6,01 Mn | ₹2,55 Mn | ₹2,19 Mn | ₹1,10 Mn | ₹551.500 | -₹1,09 Mn | -₹676.140 | -₹188.000 | ₹2,38 Mn | ₹4,95 Mn | ₹7,41 Mn |
| Net Kâr | ₹1,41 Mn | ₹1,22 Mn | ₹2,76 Mn | ₹6,82 Mn | ₹20,12 Mn | ₹13,86 Mn | ₹1,68 Mn | ₹1,59 Mn | ₹2,16 Mn | ₹2,78 Mn | ₹2,62 Mn | ₹2,68 Mn | ₹2,56 Mn | ₹2,12 Mn | ₹700.097 | ₹836.945 | ₹1,18 Mn | ₹3,44 Mn | ₹4,80 Mn | ₹8,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,04 | 0,09 | 0,22 | 0,64 | 0,44 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,11 | 0,16 | 0,28 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹125.000 | — | -₹104,25 Mn | -₹1,83 Mn | -₹66,89 Mn | -₹59,44 Mn | -₹200,36 Mn | -₹47,02 Mn | -₹134,11 Mn | -₹1,93 Mn | -₹6,96 Mn | — | -₹3,11 Mn | -₹15,24 Mn | ₹10,34 Mn | -₹10,82 Mn | — | — | -₹5,06 Mn | ₹2,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 68,7% | 69,5% | 69,6% | 73,5% | 45,2% | 47,3% | 48,6% | 47,6% | 56,4% | 12,5% | 12,1% | 19,3% | 22,5% | 31,2% | 18,4% | 21,1% | 18,6% | 19,5% | 7,2% | 0,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,18 | 0,57 | 1,55 | 1,55 | 1,89 | 2,26 | 0,73 | 1,57 | 2,11 | 2,48 | 2,36 | 0,56 | 0,29 | 0,75 | 0,61 | 0,39 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,73 | 4,30 | 4,24 | 3,72 | 2,76 | 2,33 | 0,75 | 0,75 | 1,14 | 0,91 | 0,60 | 0,14 | 0,09 | 0,15 | 0,12 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,2% | 15,1% | 37,4% | 8,3% | 3,0% | 3,0% | 2,4% | 2,3% | 2,1% | 2,2% | 1,2% | 1,2% | 0,7% | 0,6% | -0,3% | 1,3% | 2,6% | 7,4% | 21,3% | 34,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,9% | 7,6% | 30,7% | 7,4% | 2,7% | 2,2% | 2,1% | 2,1% | 2,0% | 1,9% | 0,8% | 0,5% | 0,3% | 0,2% | -1,9% | -1,8% | -0,3% | 4,6% | 18,1% | 34,1% |
| Net Kâr Marjı | 7,1% | 6,4% | 8,8% | 2,2% | 1,1% | 0,8% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,9% | 0,8% | 0,6% | 0,7% | 0,8% | 1,2% | 2,3% | 1,9% | 6,7% | 17,5% | 40,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | — | -333,3% | -0,6% | -3,7% | -3,3% | -12,8% | -4,0% | -13,6% | -0,6% | -2,2% | — | -0,8% | -6,1% | 18,1% | -29,4% | — | — | -18,5% | 10,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |