ALPINEHOUAlpine Housing Development Corporation Limited.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,74 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,12 Mr | ₹988,11 Mn | ₹887,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹224,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹843,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹895,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹145,73 Mn | ₹143,81 Mn | ₹169,24 Mn | ₹215,63 Mn | ₹441,90 Mn | ₹413,52 Mn | ₹444,40 Mn | ₹594,76 Mn | ₹679,89 Mn | ₹529,58 Mn | ₹411,97 Mn | ₹388,72 Mn | ₹262,31 Mn | ₹556,76 Mn | ₹591,91 Mn | ₹466,59 Mn | ₹289,70 Mn | ₹162,35 Mn |
| Net Borç† | -₹78,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹728,80 Mn | ₹553,84 Mn | ₹548,81 Mn | ₹476,82 Mn | ₹448,88 Mn | ₹421,54 Mn | ₹405,64 Mn | ₹309,63 Mn | ₹302,56 Mn | ₹278,23 Mn | ₹240,02 Mn | ₹164,10 Mn | ₹391,90 Mn | ₹307,20 Mn | ₹186,51 Mn | ₹175,43 Mn | ₹175,71 Mn | ₹318,34 Mn |
| Brüt Kâr | ₹217,88 Mn | ₹128,48 Mn | ₹147,88 Mn | ₹106,76 Mn | ₹61,69 Mn | ₹70,84 Mn | ₹74,31 Mn | ₹72,90 Mn | ₹56,09 Mn | ₹55,46 Mn | ₹68,36 Mn | ₹40,97 Mn | ₹24,21 Mn | ₹17,30 Mn | ₹20,43 Mn | ₹24,85 Mn | ₹31,59 Mn | ₹104,16 Mn |
| FAVÖK | ₹91,35 Mn | ₹71,81 Mn | ₹130,75 Mn | ₹91,31 Mn | ₹50,38 Mn | ₹59,48 Mn | ₹59,99 Mn | ₹64,54 Mn | ₹49,02 Mn | ₹46,97 Mn | ₹55,30 Mn | ₹35,61 Mn | ₹24,16 Mn | ₹19,13 Mn | ₹22,83 Mn | ₹23,20 Mn | ₹30,59 Mn | ₹94,02 Mn |
| Net Kâr | ₹60,12 Mn | ₹50,63 Mn | ₹34,33 Mn | ₹23,75 Mn | ₹20,81 Mn | ₹28,43 Mn | ₹32,95 Mn | ₹29,60 Mn | ₹31,30 Mn | ₹30,33 Mn | ₹40,54 Mn | ₹14,37 Mn | ₹14,87 Mn | ₹11,18 Mn | ₹8,82 Mn | ₹5,36 Mn | ₹18,69 Mn | ₹48,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,47 | 2,92 | 1,98 | 1,37 | 1,20 | 1,64 | 1,90 | 1,71 | 1,81 | 1,75 | 2,34 | 0,83 | 0,86 | 0,65 | 0,51 | 0,31 | 1,08 | 2,81 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹184,54 Mn | ₹42,72 Mn | ₹64,55 Mn | — | — | ₹42,72 Mn | ₹133,68 Mn | ₹98,17 Mn | -₹150,25 Mn | -₹137,68 Mn | ₹15,23 Mn | -₹130,35 Mn | ₹300,67 Mn | ₹25,98 Mn | -₹124,14 Mn | -₹187,39 Mn | -₹131,09 Mn | ₹34,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹33,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,4% | 9,8% | 12,0% | 14,8% | 28,0% | 24,9% | 24,0% | 31,1% | 35,7% | 30,4% | 25,7% | 28,8% | 21,8% | 44,5% | 45,0% | 41,8% | 29,3% | 18,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,38 | 0,39 | 0,33 | 0,28 | 0,25 | 0,22 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,33 | 0,25 | 0,14 | 0,16 | 0,18 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,81 | 0,62 | 0,61 | 0,53 | 0,50 | 0,47 | 0,45 | 0,35 | 0,34 | 0,31 | 0,27 | 0,18 | 0,44 | 0,34 | 0,21 | 0,20 | 0,20 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,9% | 23,2% | 26,9% | 22,4% | 13,7% | 16,8% | 18,3% | 23,5% | 18,5% | 19,9% | 28,5% | 25,0% | 6,2% | 5,6% | 11,0% | 14,2% | 18,0% | 32,7% |
| FAVÖK Marjı | 12,5% | 13,0% | 23,8% | 19,2% | 11,2% | 14,1% | 14,8% | 20,8% | 16,2% | 16,9% | 23,0% | 21,7% | 6,2% | 6,2% | 12,2% | 13,2% | 17,4% | 29,5% |
| Net Kâr Marjı | 8,2% | 9,1% | 6,3% | 5,0% | 4,6% | 6,7% | 8,1% | 9,6% | 10,3% | 10,9% | 16,9% | 8,8% | 3,8% | 3,6% | 4,7% | 3,1% | 10,6% | 15,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,3% | 7,7% | 11,8% | — | — | 10,1% | 33,0% | 31,7% | -49,7% | -49,5% | 6,3% | -79,4% | 76,7% | 8,5% | -66,6% | -106,8% | -74,6% | 10,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |