AMRAFINAmrapali Fincap Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,50 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,00 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,14 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹339.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹24,36 Mn | ₹0,00 | ₹6,92 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹320,80 Mn | ₹376,74 Mn | ₹224,09 Mn | ₹164,94 Mn | ₹47,62 Mn |
| Net Borç† | -₹615.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹209,76 Mn | ₹273,48 Mn | ₹22,62 Mn | ₹1,16 Mr | ₹134,90 Mn | ₹859,20 Mn | ₹1,13 Mr | ₹465,44 Mn | ₹414,26 Mn | ₹372,14 Mn | ₹185,86 Mn | ₹35,44 Mn | ₹67,59 Mn | ₹423,16 Mn | ₹725,00 Mn | ₹801,35 Mn | ₹26,55 Mn |
| Brüt Kâr | ₹11,47 Mn | ₹10,05 Mn | ₹3,19 Mn | ₹8,34 Mn | ₹15,17 Mn | ₹26,46 Mn | ₹6,65 Mn | ₹50,09 Mn | ₹72,76 Mn | ₹56,82 Mn | ₹72,37 Mn | ₹33,34 Mn | ₹33,30 Mn | ₹60,95 Mn | ₹17,88 Mn | ₹29,99 Mn | — |
| FAVÖK | ₹7,22 Mn | ₹6,68 Mn | ₹1,99 Mn | ₹6,67 Mn | ₹12,66 Mn | ₹20,08 Mn | ₹10,63 Mn | ₹2,44 Mn | ₹46,60 Mn | ₹4,41 Mn | ₹1,07 Mn | ₹28,23 Mn | ₹29,51 Mn | ₹47,94 Mn | ₹6,72 Mn | ₹17,27 Mn | ₹1,19 Mn |
| Net Kâr | ₹7,83 Mn | ₹3,22 Mn | ₹770.000 | ₹5,93 Mn | ₹4,84 Mn | ₹5,60 Mn | ₹7,51 Mn | ₹4,81 Mn | ₹27,62 Mn | ₹4,52 Mn | ₹2,00 Mn | -₹63.399 | ₹1,87 Mn | ₹919.000 | -₹132.000 | ₹568.000 | ₹813.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,58 | 0,24 | 0,06 | 0,44 | 0,36 | 0,42 | 0,56 | 0,36 | 2,05 | 0,34 | 0,15 | -0,00 | 0,14 | 0,07 | -0,01 | 0,04 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹19,95 Mn | -₹8,10 Mn | -₹8,37 Mn | -₹88,50 Mn | -₹12,69 Mn | ₹447,48 Mn | -₹87,62 Mn | -₹119,27 Mn | ₹101,76 Mn | ₹47,02 Mn | ₹98,01 Mn | ₹320,95 Mn | ₹59,28 Mn | -₹162,98 Mn | -₹2,02 Mn | -₹101,96 Mn | -₹940,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹6,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,6% | 0,0% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 24,3% | 27,4% | 18,1% | 13,4% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,18 | 0,02 | 0,78 | 0,09 | 0,58 | 0,76 | 0,32 | 0,28 | 0,26 | 0,13 | 0,04 | 0,05 | 0,31 | 0,59 | 0,65 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,18 | 0,02 | 0,77 | 0,09 | 0,57 | 0,75 | 0,31 | 0,28 | 0,25 | 0,12 | 0,02 | 0,05 | 0,28 | 0,48 | 0,53 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,5% | 3,7% | 14,1% | 0,7% | 11,2% | 3,1% | 0,6% | 10,8% | 17,6% | 15,3% | 38,9% | 94,1% | 49,3% | 14,4% | 2,5% | 3,7% | — |
| FAVÖK Marjı | 3,4% | 2,4% | 8,8% | 0,6% | 9,4% | 2,3% | 0,9% | 0,5% | 11,2% | 1,2% | 0,6% | 79,7% | 43,7% | 11,3% | 0,9% | 2,2% | 4,5% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 1,2% | 3,4% | 0,5% | 3,6% | 0,7% | 0,7% | 1,0% | 6,7% | 1,2% | 1,1% | -0,2% | 2,8% | 0,2% | -0,0% | 0,1% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,5% | -3,0% | -37,0% | -7,6% | -9,4% | 52,1% | -7,7% | -25,6% | 24,6% | 12,6% | 52,7% | 905,7% | 87,7% | -38,5% | -0,3% | -12,7% | -3.543,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |