ANDHRAPETAndhra Petrochemicals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,35 Mr | ₹6,60 Mr | ₹7,01 Mr | ₹6,38 Mr | ₹6,44 Mr | ₹4,57 Mr | ₹3,71 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,78 Mr | ₹3,00 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,88 Mr | ₹3,29 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,83 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹52,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹822,24 Mn | ₹857,59 Mn | ₹836,90 Mn | ₹884,83 Mn | ₹880,58 Mn | ₹792,45 Mn | ₹846,33 Mn | ₹141,38 Mn | ₹711,88 Mn | ₹1,11 Mr | ₹926,12 Mn | ₹822,96 Mn | ₹484,59 Mn | ₹633,33 Mn | ₹636,51 Mn | ₹1,46 Mr | ₹1,44 Mr | ₹140,46 Mn | ₹119,65 Mn | ₹282,60 Mn |
| Net Borç† | -₹2,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,56 Mr | ₹5,02 Mr | ₹7,89 Mr | ₹6,83 Mr | ₹9,65 Mr | ₹5,66 Mr | ₹4,56 Mr | ₹6,66 Mr | ₹5,18 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,34 Mr | ₹1,40 Mr | ₹2,59 Mr | ₹5,63 Mr | ₹5,97 Mr | ₹4,57 Mr | ₹1,37 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,66 Mr |
| Brüt Kâr | -₹290,14 Mn | -₹309,54 Mn | ₹766,37 Mn | ₹278,63 Mn | ₹3,02 Mr | ₹1,28 Mr | ₹270,36 Mn | ₹1,05 Mr | ₹624,85 Mn | ₹76,78 Mn | -₹176,87 Mn | -₹348,49 Mn | -₹242,18 Mn | ₹228,33 Mn | ₹516,56 Mn | ₹681,99 Mn | -₹98,93 Mn | ₹266,69 Mn | ₹570,41 Mn | ₹686,91 Mn |
| FAVÖK | -₹188,07 Mn | -₹202,30 Mn | ₹876,48 Mn | ₹382,79 Mn | ₹3,11 Mr | ₹1,38 Mr | ₹346,63 Mn | ₹1,09 Mr | ₹679,14 Mn | ₹128,12 Mn | -₹112,81 Mn | -₹299,36 Mn | -₹146,68 Mn | ₹281,20 Mn | ₹712,39 Mn | ₹888,75 Mn | -₹15,57 Mn | ₹337,02 Mn | ₹641,17 Mn | ₹744,31 Mn |
| Net Kâr | -₹156,69 Mn | -₹181,31 Mn | ₹634,05 Mn | ₹204,08 Mn | ₹2,27 Mr | ₹764,74 Mn | ₹138,88 Mn | ₹698,34 Mn | ₹465,01 Mn | -₹73,61 Mn | -₹236,79 Mn | -₹445,19 Mn | -₹256,69 Mn | ₹31,19 Mn | ₹300,15 Mn | ₹356,35 Mn | -₹53,80 Mn | ₹161,23 Mn | ₹362,20 Mn | ₹363,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,84 | -2,13 | 7,46 | 2,40 | 26,68 | 9,00 | 1,63 | 8,22 | 5,47 | -0,87 | -2,79 | -5,24 | -3,02 | 0,37 | 3,53 | 4,19 | -0,63 | 1,90 | 4,26 | 4,28 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹102,97 Mn | -₹355,31 Mn | ₹1,18 Mr | -₹645,89 Mn | ₹1,74 Mr | ₹1,25 Mr | ₹351,63 Mn | ₹730,82 Mn | ₹407,54 Mn | -₹282,03 Mn | -₹182,18 Mn | -₹317,52 Mn | ₹125,21 Mn | ₹155,43 Mn | ₹378,92 Mn | ₹446,61 Mn | -₹1,36 Mr | -₹320,67 Mn | ₹387,74 Mn | ₹336,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹216,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,9% | 13,0% | 11,9% | 13,9% | 13,7% | 17,3% | 22,8% | 4,7% | 24,8% | 37,7% | 34,5% | 29,6% | 16,2% | 19,1% | 19,6% | 37,6% | 43,6% | 6,8% | 6,3% | 15,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,76 | 1,12 | 1,07 | 1,50 | 1,24 | 1,23 | 2,24 | 1,80 | 1,12 | 1,24 | 0,51 | 0,86 | 1,69 | 1,84 | 1,18 | 0,42 | 1,18 | 1,48 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,99 | 1,56 | 1,35 | 1,91 | 1,12 | 0,90 | 1,32 | 1,03 | 0,65 | 0,66 | 0,28 | 0,51 | 1,11 | 1,18 | 0,90 | 0,27 | 0,48 | 0,56 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -6,4% | -6,2% | 9,7% | 4,1% | 31,3% | 22,6% | 5,9% | 15,8% | 12,1% | 2,3% | -5,3% | -24,8% | -9,3% | 4,1% | 8,7% | 14,9% | -7,2% | 10,9% | 20,3% | 25,8% |
| FAVÖK Marjı | -4,1% | -4,0% | 11,1% | 5,6% | 32,2% | 24,4% | 7,6% | 16,3% | 13,1% | 3,9% | -3,4% | -21,3% | -5,7% | 5,0% | 11,9% | 19,5% | -1,1% | 13,8% | 22,8% | 28,0% |
| Net Kâr Marjı | -3,4% | -3,6% | 8,0% | 3,0% | 23,5% | 13,5% | 3,0% | 10,5% | 9,0% | -2,2% | -7,1% | -31,7% | -9,9% | 0,6% | 5,0% | 7,8% | -3,9% | 6,6% | 12,9% | 13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,3% | -7,1% | 15,0% | -9,5% | 18,0% | 22,0% | 7,7% | 11,0% | 7,9% | -8,6% | -5,5% | -22,6% | 4,8% | 2,8% | 6,3% | 9,8% | -99,5% | -13,1% | 13,8% | 12,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |