ANJANIFINAnjani Finance Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $783.980 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹153,30 Mn | ₹153,00 Mn | ₹150,69 Mn | ₹301,58 Mn | ₹257,21 Mn | ₹265,77 Mn | ₹250,33 Mn | ₹151,92 Mn | ₹167,69 Mn | ₹162,40 Mn | ₹155,64 Mn | ₹150,55 Mn | ₹156,18 Mn | ₹110,41 Mn | ₹114,63 Mn | ₹116,97 Mn | ₹119,38 Mn | ₹118,09 Mn | ₹124,96 Mn | ₹140,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹47,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹289.710 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹153,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹35.410 | ₹57.850 | ₹59.690 | ₹69,02 Mn | ₹61,14 Mn | ₹70,91 Mn | ₹60,63 Mn | ₹23,67 Mn | ₹43,66 Mn | ₹40,38 Mn | ₹36,74 Mn | ₹33,38 Mn | ₹41,20 Mn | ₹0,00 | ₹4,06 Mn | ₹7,34 Mn | ₹10,84 Mn | ₹10,18 Mn | ₹12,46 Mn | ₹14,86 Mn |
| Net Borç† | -₹47,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,21 Mn | ₹9,13 Mn | ₹12,70 Mn | ₹14,04 Mn | ₹14,03 Mn | ₹12,95 Mn | ₹9,27 Mn | ₹9,78 Mn | ₹8,31 Mn | ₹11,37 Mn | ₹9,51 Mn | ₹10,68 Mn | ₹8,47 Mn | ₹5,02 Mn | ₹7,06 Mn | ₹7,68 Mn | ₹7,65 Mn | ₹10,01 Mn | ₹11,77 Mn | ₹7,36 Mn |
| Brüt Kâr | ₹5,21 Mn | ₹7,90 Mn | ₹11,14 Mn | ₹12,73 Mn | ₹8,79 Mn | ₹7,59 Mn | ₹6,50 Mn | ₹9,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹2,18 Mn | ₹5,39 Mn | ₹9,11 Mn | ₹11,06 Mn | -₹10,23 Mn | ₹4,67 Mn | ₹3,33 Mn | ₹6,85 Mn | ₹1,71 Mn | ₹4,47 Mn | ₹3,22 Mn | ₹3,96 Mn | ₹3,25 Mn | ₹2,47 Mn | ₹4,39 Mn | ₹5,20 Mn | ₹5,22 Mn | ₹7,92 Mn | ₹8,44 Mn | ₹6,57 Mn |
| Net Kâr | ₹1,59 Mn | ₹4,64 Mn | ₹4,83 Mn | ₹69,89 Mn | -₹8,89 Mn | ₹5,12 Mn | ₹7,63 Mn | ₹3,90 Mn | ₹1,16 Mn | ₹3,40 Mn | ₹2,03 Mn | ₹3,51 Mn | ₹2,62 Mn | ₹1,12 Mn | ₹1,65 Mn | ₹1,76 Mn | ₹2,09 Mn | ₹1,14 Mn | -₹103.043 | ₹215.871 |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,46 | 0,48 | 6,89 | -0,88 | 0,42 | 0,75 | 0,38 | 0,11 | 0,34 | 0,20 | 0,35 | 0,26 | 0,11 | 0,16 | 0,17 | 0,21 | 0,11 | -0,01 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹354.350 | — | ₹4,64 Mn | ₹21,89 Mn | -₹9,66 Mn | — | — | ₹20,56 Mn | -₹12,52 Mn | ₹5,21 Mn | -₹10,71 Mn | ₹5,49 Mn | -₹377.770 | ₹16,98 Mn | ₹22,67 Mn | ₹17,92 Mn | ₹26,47 Mn | ₹2,48 Mn | ₹32,21 Mn | -₹104,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,9% | 23,8% | 26,7% | 24,2% | 15,6% | 26,0% | 24,9% | 23,6% | 22,2% | 26,4% | 0,0% | 3,5% | 6,3% | 9,1% | 8,6% | 10,0% | 10,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,06 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | 86,6% | 87,7% | 90,7% | 62,7% | 58,6% | 70,1% | 99,4% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 41,9% | 59,1% | 71,8% | 78,8% | -73,0% | 36,1% | 35,9% | 70,0% | 20,6% | 39,3% | 33,8% | 37,1% | 38,4% | 49,2% | 62,1% | 67,8% | 68,1% | 79,1% | 71,7% | 89,2% |
| Net Kâr Marjı | 30,5% | 50,8% | 38,1% | 497,9% | -63,4% | 39,5% | 82,4% | 39,9% | 13,9% | 29,9% | 21,4% | 32,9% | 31,0% | 22,2% | 23,3% | 22,9% | 27,3% | 11,4% | -0,9% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,8% | — | 36,5% | 155,9% | -68,8% | — | — | 210,2% | -150,6% | 45,8% | -112,6% | 51,4% | -4,5% | 338,2% | 321,1% | 233,5% | 345,8% | 24,8% | 273,5% | -1.414,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |