ANJANIFOODSAnjani Foods Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹390,57 Mn | ₹404,73 Mn | ₹370,26 Mn | ₹328,89 Mn | ₹331,83 Mn | ₹312,56 Mn | ₹282,29 Mn | ₹237,14 Mn | ₹203,69 Mn | ₹181,31 Mn | ₹167,77 Mn | ₹172,01 Mn | ₹175,30 Mn | ₹236,78 Mn | ₹216,63 Mn | ₹191,65 Mn | ₹167,17 Mn | ₹182,05 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹236,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹154,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹114,33 Mn | ₹116,69 Mn | ₹89,51 Mn | ₹87,12 Mn | ₹86,50 Mn | ₹64,64 Mn | ₹39,94 Mn | ₹47,81 Mn | ₹29,27 Mn | ₹35,76 Mn | ₹32,66 Mn | ₹39,45 Mn | ₹49,40 Mn | ₹101,38 Mn | ₹90,70 Mn | ₹69,49 Mn | ₹42,26 Mn | ₹52,21 Mn | — |
| Net Borç† | ₹110,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹627,33 Mn | ₹597,65 Mn | ₹515,91 Mn | ₹488,63 Mn | ₹349,63 Mn | ₹290,96 Mn | ₹275,45 Mn | ₹233,19 Mn | ₹198,78 Mn | ₹228,30 Mn | ₹150,79 Mn | ₹166,01 Mn | ₹213,23 Mn | ₹164,95 Mn | ₹130,04 Mn | ₹118,14 Mn | ₹100,99 Mn | ₹87,46 Mn | ₹65,75 Mn |
| Brüt Kâr | ₹219,31 Mn | ₹204,67 Mn | ₹80,75 Mn | ₹75,33 Mn | ₹54,20 Mn | ₹54,60 Mn | ₹37,25 Mn | ₹24,67 Mn | ₹21,23 Mn | ₹16,95 Mn | ₹18,17 Mn | ₹18,69 Mn | ₹15,47 Mn | ₹13,09 Mn | ₹11,37 Mn | ₹7,08 Mn | ₹6,52 Mn | ₹450.952 | -₹973.000 |
| FAVÖK | ₹51,40 Mn | ₹45,96 Mn | ₹42,34 Mn | ₹34,94 Mn | ₹13,83 Mn | ₹19,97 Mn | ₹13,02 Mn | ₹6,29 Mn | ₹4,58 Mn | -₹1,30 Mn | ₹122.170 | ₹2,65 Mn | ₹2,25 Mn | ₹4,81 Mn | ₹4,56 Mn | ₹3,91 Mn | ₹7,44 Mn | ₹4,70 Mn | ₹3,85 Mn |
| Net Kâr | ₹3,37 Mn | ₹14,31 Mn | ₹13,41 Mn | ₹9,83 Mn | ₹1,59 Mn | ₹30,09 Mn | ₹4,84 Mn | ₹127.000 | -₹1,75 Mn | -₹7,23 Mn | -₹3,60 Mn | -₹2,83 Mn | -₹8,51 Mn | ₹4,14 Mn | ₹2,11 Mn | ₹3,19 Mn | ₹9,22 Mn | -₹9,41 Mn | ₹1,28 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,51 | 0,48 | 0,35 | 0,06 | 1,08 | 0,17 | 0,00 | -0,01 | -0,03 | -0,18 | -0,14 | -0,43 | 0,21 | 0,11 | 0,16 | 0,46 | -0,47 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹175.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,37 Mn | -₹21,89 Mn | -₹3,42 Mn | -₹2,42 Mn | -₹9,48 Mn | -₹119,01 Mn | ₹8,55 Mn | -₹20,78 Mn | ₹3,94 Mn | -₹1,20 Mn | ₹5,76 Mn | ₹8,83 Mn | -₹112.140 | ₹287.750 | -₹12,99 Mn | -₹26,91 Mn | ₹9,22 Mn | ₹3,86 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹13,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,3% | 28,8% | 24,2% | 26,5% | 26,1% | 20,7% | 14,1% | 20,2% | 14,4% | 19,7% | 19,5% | 22,9% | 28,2% | 42,8% | 41,9% | 36,3% | 25,3% | 28,7% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,61 | 1,48 | 1,39 | 1,49 | 1,05 | 0,93 | 0,98 | 0,98 | 0,98 | 1,26 | 0,90 | 0,97 | 1,22 | 0,70 | 0,60 | 0,62 | 0,60 | 0,48 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,07 | 3,88 | 3,35 | 3,17 | 2,27 | 1,89 | 1,79 | 1,51 | 1,29 | 1,48 | 0,98 | 1,08 | 1,38 | 1,07 | 0,84 | 0,77 | 0,65 | 0,57 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,0% | 34,2% | 15,7% | 15,4% | 15,5% | 18,8% | 13,5% | 10,6% | 10,7% | 7,4% | 12,0% | 11,3% | 7,3% | 7,9% | 8,7% | 6,0% | 6,5% | 0,5% | -1,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 7,7% | 8,2% | 7,2% | 4,0% | 6,9% | 4,7% | 2,7% | 2,3% | -0,6% | 0,1% | 1,6% | 1,1% | 2,9% | 3,5% | 3,3% | 7,4% | 5,4% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 2,4% | 2,6% | 2,0% | 0,5% | 10,3% | 1,8% | 0,1% | -0,9% | -3,2% | -2,4% | -1,7% | -4,0% | 2,5% | 1,6% | 2,7% | 9,1% | -10,8% | 1,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,5% | -3,7% | -0,7% | -0,5% | -2,7% | -40,9% | 3,1% | -8,9% | 2,0% | -0,5% | 3,8% | 5,3% | -0,1% | 0,2% | -10,0% | -22,8% | 9,1% | 4,4% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |