ANSALHSGAnsal Housing Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,21 Mr | ₹15,58 Mr | ₹18,76 Mr | ₹21,03 Mr | ₹24,17 Mr | ₹24,50 Mr | ₹23,94 Mr | ₹24,22 Mr | ₹19,10 Mr | ₹19,01 Mr | ₹20,20 Mr | ₹18,94 Mr | ₹20,49 Mr | ₹17,09 Mr | ₹12,67 Mr | ₹9,37 Mr | ₹8,97 Mr | ₹8,29 Mr | ₹7,69 Mr | ₹5,83 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹212,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹997,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,93 Mr | ₹3,51 Mr | ₹4,47 Mr | ₹4,48 Mr | ₹5,83 Mr | ₹6,16 Mr | ₹6,28 Mr | ₹6,34 Mr | ₹6,26 Mr | ₹6,11 Mr | ₹6,53 Mr | ₹6,68 Mr | ₹6,16 Mr | ₹4,85 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,41 Mr | ₹2,54 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,64 Mr |
| Net Borç† | ₹2,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,41 Mr | ₹4,45 Mr | ₹4,65 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,37 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,95 Mr | ₹2,49 Mr | ₹3,13 Mr | ₹4,86 Mr | ₹7,99 Mr | ₹6,31 Mr | ₹4,53 Mr | ₹4,22 Mr | ₹3,38 Mr | ₹3,09 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,75 Mr | ₹3,61 Mr |
| Brüt Kâr | ₹539,75 Mn | ₹667,26 Mn | ₹1,01 Mr | ₹516,96 Mn | ₹450,31 Mn | ₹301,98 Mn | -₹344,26 Mn | ₹587,95 Mn | ₹632,12 Mn | ₹740,13 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,64 Mr | ₹723,68 Mn | ₹710,56 Mn | ₹1,17 Mr | ₹823,31 Mn |
| FAVÖK | ₹19,69 Mn | ₹233,35 Mn | ₹687,87 Mn | -₹1,38 Mr | ₹291,28 Mn | ₹20,78 Mn | -₹561,74 Mn | ₹401,33 Mn | ₹406,88 Mn | ₹563,71 Mn | ₹774,87 Mn | ₹793,53 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,03 Mr | ₹944,20 Mn | ₹855,79 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | -₹373,68 Mn | ₹180,95 Mn | ₹79,32 Mn | -₹613,64 Mn | -₹233,36 Mn | -₹422,85 Mn | -₹579,02 Mn | -₹39,49 Mn | -₹190,90 Mn | -₹32,55 Mn | ₹128,83 Mn | ₹287,61 Mn | ₹434,58 Mn | ₹440,43 Mn | ₹358,88 Mn | ₹291,66 Mn | ₹251,84 Mn | ₹180,85 Mn | ₹555,58 Mn | ₹463,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -5,37 | 2,60 | 1,14 | -10,29 | -3,93 | -7,12 | -9,75 | -0,67 | -3,21 | -0,55 | 2,17 | 4,84 | 7,32 | 7,38 | 5,98 | 5,31 | 4,77 | 3,43 | 11,07 | 10,26 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹683,80 Mn | ₹977,40 Mn | ₹117,89 Mn | ₹557,55 Mn | -₹135,05 Mn | ₹301,25 Mn | ₹42,12 Mn | -₹362,63 Mn | -₹189,67 Mn | ₹354,64 Mn | ₹209,41 Mn | -₹526,98 Mn | -₹1,17 Mr | -₹690,28 Mn | -₹452,00 Mn | -₹179,89 Mn | -₹224,13 Mn | -₹301,44 Mn | -₹941,35 Mn | -₹1,30 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,2% | 22,6% | 23,8% | 21,3% | 24,1% | 25,2% | 26,2% | 26,2% | 32,8% | 32,2% | 32,3% | 35,3% | 30,0% | 28,4% | 30,7% | 36,5% | 28,4% | 20,9% | 24,2% | 28,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,29 | 0,25 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,13 | 0,16 | 0,24 | 0,42 | 0,31 | 0,27 | 0,33 | 0,36 | 0,34 | 0,40 | 0,49 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,42 | 4,46 | 4,66 | 2,51 | 2,38 | 1,71 | 1,64 | 1,95 | 2,50 | 3,14 | 4,87 | 8,02 | 6,33 | 4,55 | 4,23 | 3,39 | 3,10 | 3,32 | 3,77 | 3,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,8% | 15,0% | 21,7% | 20,7% | 19,0% | 17,7% | -21,0% | 30,2% | 25,4% | 23,6% | 23,1% | 19,4% | 26,5% | 32,0% | 32,0% | 48,6% | 23,4% | 21,5% | 31,1% | 22,8% |
| FAVÖK Marjı | 0,6% | 5,2% | 14,8% | -55,2% | 12,3% | 1,2% | -34,3% | 20,6% | 16,3% | 18,0% | 15,9% | 9,9% | 16,9% | 22,7% | 22,4% | 25,3% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -10,9% | 4,1% | 1,7% | -24,6% | -9,8% | -24,8% | -35,3% | -2,0% | -7,7% | -1,0% | 2,7% | 3,6% | 6,9% | 9,7% | 8,5% | 8,6% | 8,2% | 5,5% | 14,8% | 12,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,0% | 22,0% | 2,5% | 22,3% | -5,7% | 17,7% | 2,6% | -18,6% | -7,6% | 11,3% | 4,3% | -6,6% | -18,5% | -15,2% | -10,7% | -5,3% | -7,3% | -9,1% | -25,1% | -35,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |