APMINAPM Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,35 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,09 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹680,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹128,00 Mn | ₹70,20 Mn | ₹288,80 Mn | ₹236,40 Mn | ₹354,70 Mn | ₹326,90 Mn | ₹527,70 Mn | ₹569,90 Mn | ₹470,20 Mn | ₹413,90 Mn | ₹288,15 Mn | ₹145,50 Mn | ₹165,61 Mn | ₹321,87 Mn | ₹403,07 Mn | ₹682,13 Mn | ₹600,42 Mn | ₹640,18 Mn | ₹682,81 Mn | ₹555,20 Mn |
| Net Borç† | -₹40,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,70 Mr | ₹2,94 Mr | ₹3,00 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,17 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,65 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,40 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,55 Mr |
| Brüt Kâr | ₹72,60 Mn | ₹47,10 Mn | ₹136,70 Mn | ₹419,10 Mn | ₹348,10 Mn | ₹185,40 Mn | ₹183,10 Mn | ₹166,70 Mn | ₹222,60 Mn | ₹224,40 Mn | ₹363,61 Mn | ₹328,79 Mn | ₹362,80 Mn | ₹369,85 Mn | ₹253,28 Mn | ₹298,66 Mn | ₹166,52 Mn | ₹43,52 Mn | ₹38,81 Mn | ₹65,64 Mn |
| FAVÖK | ₹84,00 Mn | ₹49,60 Mn | ₹131,40 Mn | ₹376,50 Mn | ₹312,30 Mn | ₹163,00 Mn | ₹167,80 Mn | ₹143,70 Mn | ₹192,20 Mn | ₹197,90 Mn | ₹293,03 Mn | ₹261,10 Mn | ₹329,68 Mn | ₹344,02 Mn | ₹233,44 Mn | ₹289,08 Mn | ₹160,07 Mn | ₹72,42 Mn | ₹72,05 Mn | ₹111,70 Mn |
| Net Kâr | -₹26,60 Mn | -₹6,10 Mn | ₹41,70 Mn | ₹213,50 Mn | ₹147,50 Mn | ₹47,90 Mn | ₹71,70 Mn | ₹73,40 Mn | ₹127,60 Mn | ₹160,40 Mn | ₹200,95 Mn | ₹188,51 Mn | ₹214,18 Mn | ₹220,58 Mn | ₹126,05 Mn | ₹138,18 Mn | ₹65,97 Mn | ₹10,64 Mn | ₹6,95 Mn | ₹45,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,23 | -0,28 | 1,93 | 9,88 | 6,83 | 2,22 | 3,32 | 3,40 | 5,90 | 7,42 | 9,30 | 8,72 | 9,91 | 10,21 | 5,83 | 6,39 | 3,05 | 0,49 | 0,32 | 2,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹137,10 Mn | ₹214,50 Mn | -₹37,60 Mn | ₹137,70 Mn | -₹39,30 Mn | ₹202,40 Mn | ₹66,00 Mn | -₹82,70 Mn | ₹12,40 Mn | -₹84,20 Mn | ₹155,82 Mn | ₹274,11 Mn | ₹252,04 Mn | ₹165,98 Mn | ₹286,74 Mn | -₹87,37 Mn | ₹34,98 Mn | ₹31,75 Mn | -₹113,35 Mn | -₹107,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,4% | 3,1% | 11,4% | 9,4% | 14,8% | 14,8% | 21,9% | 23,4% | 15,8% | 14,8% | 11,4% | 6,2% | 7,6% | 15,1% | 20,5% | 31,2% | 30,9% | 34,3% | 53,4% | 50,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,30 | 1,18 | 1,44 | 1,32 | 1,07 | 1,11 | 1,11 | 0,93 | 0,89 | 1,05 | 1,32 | 1,38 | 1,34 | 1,29 | 1,10 | 1,00 | 0,97 | 1,26 | 1,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,62 | 1,76 | 1,80 | 2,16 | 1,90 | 1,42 | 1,61 | 1,61 | 1,65 | 1,48 | 1,58 | 1,85 | 1,79 | 1,71 | 1,52 | 1,44 | 1,16 | 1,08 | 0,97 | 0,93 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,7% | 1,6% | 4,6% | 11,6% | 11,0% | 7,8% | 6,8% | 6,2% | 8,1% | 9,1% | 13,7% | 10,7% | 12,1% | 12,9% | 10,0% | 12,4% | 8,6% | 2,4% | 2,4% | 4,2% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 1,7% | 4,4% | 10,4% | 9,9% | 6,9% | 6,3% | 5,3% | 7,0% | 8,0% | 11,1% | 8,5% | 11,0% | 12,0% | 9,2% | 12,0% | 8,3% | 4,0% | 4,5% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | -1,0% | -0,2% | 1,4% | 5,9% | 4,7% | 2,0% | 2,7% | 2,7% | 4,6% | 6,5% | 7,6% | 6,1% | 7,2% | 7,7% | 5,0% | 5,8% | 3,4% | 0,6% | 0,4% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | 7,3% | -1,3% | 3,8% | -1,2% | 8,6% | 2,5% | -3,1% | 0,4% | -3,4% | 5,9% | 8,9% | 8,4% | 5,8% | 11,3% | -3,6% | 1,8% | 1,8% | -7,0% | -6,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |