ARCFINARC Finance Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,14 Mr | ₹1,00 Mr | ₹715,05 Mn | ₹709,42 Mn | ₹792,74 Mn | ₹547,26 Mn | ₹571,02 Mn | ₹608,80 Mn | ₹563,62 Mn | ₹550,97 Mn | ₹513,52 Mn | ₹508,40 Mn | ₹9,47 Mn | ₹9,16 Mn | ₹9,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹150,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹989,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹140,60 Mn | ₹5,79 Mn | ₹160,81 Mn | ₹147,59 Mn | ₹251,68 Mn | ₹933.569 | ₹10,08 Mn | ₹77,91 Mn | ₹10,04 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹80.000 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹135,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹280,86 Mn | ₹232,96 Mn | ₹92,36 Mn | ₹69,16 Mn | ₹325,94 Mn | ₹41,79 Mn | ₹82,51 Mn | ₹46,29 Mn | ₹60,92 Mn | ₹77,65 Mn | ₹34,95 Mn | ₹47,41 Mn | ₹713.913 | ₹243.352 | ₹377.248 |
| Brüt Kâr | ₹24,54 Mn | ₹78,58 Mn | ₹10,39 Mn | ₹17,90 Mn | -₹115,33 Mn | ₹11,79 Mn | ₹5,76 Mn | -₹2,42 Mn | ₹5,03 Mn | ₹15,69 Mn | ₹6,94 Mn | ₹5,14 Mn | ₹589.573 | ₹111.396 | ₹209.980 |
| FAVÖK | ₹15,78 Mn | ₹73,12 Mn | ₹6,51 Mn | ₹5,15 Mn | ₹4,35 Mn | ₹2,88 Mn | ₹2,79 Mn | -₹5,19 Mn | ₹2,48 Mn | ₹2,20 Mn | ₹4,43 Mn | ₹4,08 Mn | ₹306.380 | -₹535.500 | -₹479.460 |
| Net Kâr | ₹7,25 Mn | ₹33,12 Mn | ₹2,71 Mn | ₹3,27 Mn | ₹2,84 Mn | ₹1,81 Mn | ₹2,42 Mn | -₹5,76 Mn | ₹1,49 Mn | ₹1,37 Mn | ₹2,78 Mn | ₹1,99 Mn | ₹96.666 | -₹668.302 | -₹645.346 |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | -0,10 | -0,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹9,58 Mn | — | -₹115,73 Mn | -₹104,12 Mn | -₹105,28 Mn | — | ₹30,90 Mn | -₹26,05 Mn | -₹12,79 Mn | -₹15,95 Mn | -₹45,02 Mn | -₹435,40 Mn | -₹50.590 | -₹708.380 | -₹690.930 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,3% | 0,6% | 22,5% | 20,8% | 31,7% | 0,2% | 1,8% | 12,8% | 1,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,8% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,23 | 0,13 | 0,10 | 0,41 | 0,08 | 0,14 | 0,08 | 0,11 | 0,14 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,03 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,24 | 0,09 | 0,07 | 0,33 | 0,04 | 0,08 | 0,05 | 0,06 | 0,08 | 0,04 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,7% | 33,7% | 11,3% | 25,9% | -35,4% | 28,2% | 7,0% | -5,2% | 8,3% | 20,2% | 19,8% | 10,8% | 82,6% | 45,8% | 55,7% |
| FAVÖK Marjı | 5,6% | 31,4% | 7,1% | 7,4% | 1,3% | 6,9% | 3,4% | -11,2% | 4,1% | 2,8% | 12,7% | 8,6% | 42,9% | -220,1% | -127,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 14,2% | 2,9% | 4,7% | 0,9% | 4,3% | 2,9% | -12,4% | 2,5% | 1,8% | 7,9% | 4,2% | 13,5% | -274,6% | -171,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,4% | — | -125,3% | -150,6% | -32,3% | — | 37,5% | -56,3% | -21,0% | -20,5% | -128,8% | -918,4% | -7,1% | -291,1% | -183,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |