ARNOLDArnold Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,12 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,73 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,07 Mr | ₹552,28 Mn | ₹552,77 Mn | ₹610,22 Mn | ₹613,12 Mn | ₹589,50 Mn | ₹705,87 Mn | ₹631,39 Mn | ₹562,64 Mn | ₹534,71 Mn | ₹488,33 Mn | ₹499,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹123,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹646,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹855,35 Mn | ₹841,54 Mn | ₹601,09 Mn | ₹728,66 Mn | ₹369,06 Mn | ₹0,00 | ₹10,05 Mn | ₹83,25 Mn | ₹83,54 Mn | ₹62,82 Mn | ₹185,44 Mn | ₹119,53 Mn | ₹47,10 Mn | ₹11,01 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹449,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,69 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,19 Mr | ₹373,41 Mn | ₹219,89 Mn | ₹164,61 Mn | ₹306,18 Mn | ₹375,28 Mn | ₹258,50 Mn | ₹328,64 Mn | ₹79,40 Mn | ₹442,32 Mn | ₹155,49 Mn | ₹186,64 Mn |
| Brüt Kâr | ₹840,97 Mn | ₹869,40 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,17 Mr | ₹726,26 Mn | ₹23,06 Mn | ₹5,69 Mn | ₹34,44 Mn | ₹28,20 Mn | ₹5,98 Mn | ₹31,11 Mn | ₹31,73 Mn | ₹76,37 Mn | ₹440,56 Mn | ₹154,54 Mn | ₹186,24 Mn |
| FAVÖK | ₹153,31 Mn | ₹153,95 Mn | ₹266,06 Mn | ₹121,11 Mn | ₹90,81 Mn | ₹9,16 Mn | ₹1,04 Mn | ₹30,06 Mn | ₹12,79 Mn | ₹2,93 Mn | ₹20,95 Mn | ₹19,35 Mn | ₹12,68 Mn | ₹10,26 Mn | ₹1,28 Mn | ₹456.430 |
| Net Kâr | ₹44,21 Mn | ₹53,27 Mn | ₹88,24 Mn | ₹38,08 Mn | ₹15,08 Mn | ₹6,91 Mn | ₹15,65 Mn | ₹2,85 Mn | ₹3,86 Mn | ₹1,28 Mn | ₹6,54 Mn | ₹10,21 Mn | ₹9,51 Mn | ₹8,70 Mn | ₹879.233 | ₹192.206 |
| Hisse Başı Kâr | 1,86 | 2,24 | 3,71 | 1,27 | 0,50 | 0,23 | 0,52 | 0,09 | 0,15 | 0,05 | 0,22 | 0,07 | 0,32 | 0,29 | 0,03 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹159,40 Mn | -₹170,89 Mn | ₹217,44 Mn | -₹149,84 Mn | — | -₹35,14 Mn | — | ₹8,76 Mn | ₹121,85 Mn | ₹66,72 Mn | -₹84,30 Mn | -₹60,44 Mn | -₹62,26 Mn | ₹30,75 Mn | -₹8,01 Mn | -₹476,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹205.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,6% | 53,5% | 42,8% | 52,8% | 34,5% | 0,0% | 1,8% | 13,6% | 13,6% | 10,7% | 26,3% | 18,9% | 8,4% | 2,1% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,98 | 1,28 | 1,47 | 1,19 | 1,11 | 0,68 | 0,40 | 0,27 | 0,50 | 0,64 | 0,37 | 0,52 | 0,14 | 0,83 | 0,32 | 0,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,61 | 3,12 | 3,18 | 2,54 | 1,83 | 0,58 | 0,34 | 0,25 | 0,47 | 0,58 | 0,40 | 0,51 | 0,12 | 0,68 | 0,24 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,7% | 43,0% | 52,0% | 71,2% | 61,2% | 6,2% | 2,6% | 20,9% | 9,2% | 1,6% | 12,0% | 9,7% | 96,2% | 99,6% | 99,4% | 99,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,1% | 7,6% | 12,9% | 7,4% | 7,7% | 2,5% | 0,5% | 18,3% | 4,2% | 0,8% | 8,1% | 5,9% | 16,0% | 2,3% | 0,8% | 0,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 2,6% | 4,3% | 2,3% | 1,3% | 1,9% | 7,1% | 1,7% | 1,3% | 0,3% | 2,5% | 3,1% | 12,0% | 2,0% | 0,6% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,4% | -8,5% | 10,6% | -9,1% | — | -9,4% | — | 5,3% | 39,8% | 17,8% | -32,6% | -18,4% | -78,4% | 7,0% | -5,2% | -255,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |