ASIILASI Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,27 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,62 Mr | ₹3,77 Mr | ₹7,34 Mr | ₹7,03 Mr | ₹5,39 Mr | ₹4,72 Mr | ₹4,65 Mr | ₹4,28 Mr | ₹3,89 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,47 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹654,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹413,57 Mn | ₹310,24 Mn | ₹289,98 Mn | ₹292,49 Mn | ₹635,77 Mn | ₹3,03 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,02 Mr | ₹430,92 Mn | ₹598,53 Mn | ₹645,05 Mn | ₹665,88 Mn | ₹565,10 Mn | ₹347,55 Mn | ₹247,31 Mn | ₹82,91 Mn |
| Net Borç† | ₹285,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,49 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,38 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,60 Mr | ₹3,14 Mr | ₹3,08 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,16 Mr | ₹744,49 Mn |
| Brüt Kâr | ₹335,10 Mn | ₹391,84 Mn | ₹345,58 Mn | ₹365,63 Mn | ₹383,37 Mn | ₹442,61 Mn | ₹191,07 Mn | ₹480,88 Mn | ₹504,53 Mn | ₹514,81 Mn | ₹382,93 Mn | ₹380,71 Mn | ₹263,27 Mn | ₹182,70 Mn | ₹132,50 Mn | ₹145,70 Mn | ₹95,68 Mn | ₹515,32 Mn | ₹475,58 Mn | ₹291,31 Mn |
| FAVÖK | ₹209,48 Mn | ₹248,24 Mn | ₹202,30 Mn | ₹248,12 Mn | ₹386,13 Mn | ₹375,07 Mn | ₹123,60 Mn | ₹435,21 Mn | ₹471,13 Mn | ₹520,63 Mn | ₹383,74 Mn | ₹359,01 Mn | ₹265,03 Mn | ₹178,25 Mn | ₹96,38 Mn | ₹120,66 Mn | ₹69,59 Mn | ₹182,27 Mn | ₹133,44 Mn | ₹68,07 Mn |
| Net Kâr | ₹226,95 Mn | ₹254,49 Mn | ₹251,11 Mn | ₹172,75 Mn | -₹145,48 Mn | ₹118,52 Mn | ₹314,05 Mn | ₹224,61 Mn | ₹192,61 Mn | ₹235,24 Mn | ₹77,59 Mn | ₹144,55 Mn | ₹100,73 Mn | ₹130,09 Mn | ₹94,29 Mn | ₹116,74 Mn | ₹90,19 Mn | ₹86,16 Mn | ₹73,58 Mn | ₹10,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,52 | 2,83 | 2,79 | 1,92 | -1,62 | 1,32 | 3,49 | 2,71 | 2,32 | 2,84 | 0,75 | 1,74 | 1,22 | 1,57 | 1,14 | 1,41 | 1,09 | 1,04 | 0,89 | 0,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹143,34 Mn | ₹35,67 Mn | ₹362,90 Mn | ₹187,42 Mn | ₹441,38 Mn | -₹118,52 Mn | -₹575,88 Mn | -₹528,02 Mn | -₹92,98 Mn | ₹220,78 Mn | -₹1,01 Mr | -₹195,60 Mn | ₹15,27 Mn | ₹146,36 Mn | ₹53,62 Mn | -₹204,67 Mn | -₹64,17 Mn | -₹39,96 Mn | -₹103,38 Mn | -₹712.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹159,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,7% | 7,7% | 7,8% | 8,1% | 16,9% | 41,2% | 42,8% | 41,9% | 39,7% | 41,1% | 41,3% | 26,2% | 17,5% | 21,0% | 23,0% | 23,9% | 22,0% | 16,7% | 12,8% | 5,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,38 | 0,39 | 0,38 | 0,53 | 0,31 | 0,30 | 0,48 | 0,67 | 0,66 | 0,46 | 0,54 | 0,53 | 0,56 | 0,55 | 0,56 | 0,57 | 0,61 | 0,60 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,41 | 0,43 | 0,40 | 0,38 | 0,56 | 0,63 | 0,57 | 0,72 | 0,87 | 0,85 | 0,54 | 0,58 | 0,36 | 0,44 | 0,43 | 0,43 | 0,41 | 0,35 | 0,32 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,4% | 25,3% | 23,9% | 26,6% | 19,0% | 19,5% | 9,2% | 18,5% | 16,1% | 16,7% | 19,4% | 18,2% | 20,1% | 11,4% | 8,6% | 9,3% | 6,5% | 40,7% | 40,9% | 39,1% |
| FAVÖK Marjı | 14,0% | 16,0% | 14,0% | 18,0% | 19,2% | 16,5% | 6,0% | 16,7% | 15,0% | 16,9% | 19,5% | 17,2% | 20,3% | 11,1% | 6,3% | 7,7% | 4,7% | 14,4% | 11,5% | 9,1% |
| Net Kâr Marjı | 15,2% | 16,4% | 17,4% | 12,6% | -7,2% | 5,2% | 15,1% | 8,6% | 6,1% | 7,6% | 3,9% | 6,9% | 7,7% | 8,1% | 6,1% | 7,5% | 6,1% | 6,8% | 6,3% | 1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,6% | 2,3% | 25,1% | 13,6% | 21,9% | -5,2% | -27,8% | -20,3% | -3,0% | 7,2% | -51,1% | -9,4% | 1,2% | 9,1% | 3,5% | -13,1% | -4,4% | -3,2% | -8,9% | -0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |