ASITCFINAsit C. Mehta Financial Services Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,90 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,31 Mr | ₹719,00 Mn | ₹587,43 Mn | ₹612,45 Mn | ₹556,94 Mn | ₹236,55 Mn | ₹228,33 Mn | ₹204,01 Mn | ₹180,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹72,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹247,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,06 Mr | ₹1,18 Mr | ₹928,82 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,07 Mr | ₹716,03 Mn | ₹784,73 Mn | ₹927,58 Mn | ₹754,22 Mn | ₹714,80 Mn | ₹616,37 Mn | ₹225,31 Mn | ₹150,82 Mn | ₹154,35 Mn | ₹121,16 Mn | ₹31,28 Mn | ₹24,19 Mn | ₹28,96 Mn | ₹14,95 Mn | ₹15,54 Mn |
| Net Borç† | ₹695,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹649,25 Mn | ₹777,93 Mn | ₹469,51 Mn | ₹327,78 Mn | ₹405,63 Mn | ₹350,20 Mn | ₹306,14 Mn | ₹454,66 Mn | ₹472,12 Mn | ₹393,35 Mn | ₹313,73 Mn | ₹136,37 Mn | ₹45,14 Mn | ₹34,33 Mn | ₹31,98 Mn | ₹28,78 Mn | ₹55,65 Mn | ₹82,26 Mn | ₹42,84 Mn | ₹63,23 Mn |
| Brüt Kâr | ₹594,31 Mn | ₹715,86 Mn | ₹414,38 Mn | ₹295,91 Mn | ₹365,73 Mn | ₹299,68 Mn | ₹274,48 Mn | ₹424,15 Mn | ₹298,11 Mn | ₹256,25 Mn | ₹187,49 Mn | ₹44,99 Mn | ₹14,42 Mn | ₹15,71 Mn | ₹6,14 Mn | -₹2,25 Mn | ₹7,83 Mn | ₹11,26 Mn | ₹1,04 Mn | ₹17,85 Mn |
| FAVÖK | ₹103,97 Mn | ₹94,79 Mn | ₹16,14 Mn | ₹13,71 Mn | ₹100,37 Mn | ₹61,22 Mn | ₹5,93 Mn | ₹129,02 Mn | ₹86,05 Mn | ₹78,73 Mn | ₹25,63 Mn | — | — | — | ₹2,27 Mn | -₹12,18 Mn | ₹704.100 | ₹14,78 Mn | — | — |
| Net Kâr | -₹16,61 Mn | -₹27,62 Mn | -₹107,97 Mn | -₹89,19 Mn | ₹10,83 Mn | -₹439.280 | -₹58,23 Mn | ₹16,09 Mn | -₹13,37 Mn | -₹23,20 Mn | -₹44,29 Mn | -₹23,86 Mn | -₹22,45 Mn | -₹30,76 Mn | -₹50,56 Mn | -₹31,73 Mn | -₹1,78 Mn | ₹816.157 | ₹21,99 Mn | ₹28,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,01 | -3,35 | -13,09 | -15,48 | 1,92 | -0,08 | -10,35 | 2,86 | -2,38 | -4,13 | -7,68 | -4,14 | -3,89 | -5,34 | -8,78 | -5,51 | -0,31 | 0,14 | 3,82 | 5,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹74,63 Mn | -₹147,46 Mn | -₹142,67 Mn | -₹153,31 Mn | -₹203,99 Mn | -₹123,69 Mn | ₹151,17 Mn | -₹145,45 Mn | ₹87,93 Mn | ₹97,87 Mn | -₹126,25 Mn | -₹44,26 Mn | -₹41,38 Mn | -₹11,34 Mn | -₹11,53 Mn | -₹2,94 Mn | -₹25,51 Mn | -₹12,69 Mn | -₹4,71 Mn | ₹2,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹6,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 56,1% | 59,6% | 48,3% | 72,6% | 63,0% | 44,9% | 45,6% | 47,1% | 42,7% | 47,9% | 45,4% | 17,2% | 21,0% | 26,3% | 19,8% | 5,6% | 10,2% | 12,7% | 7,3% | 8,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,39 | 0,24 | 0,21 | 0,24 | 0,22 | 0,18 | 0,23 | 0,27 | 0,26 | 0,23 | 0,10 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,24 | 0,36 | 0,21 | 0,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,62 | 3,14 | 1,90 | 1,32 | 1,64 | 1,41 | 1,24 | 1,84 | 1,91 | 1,59 | 1,27 | 0,55 | 0,18 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,22 | 0,33 | 0,17 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 91,5% | 92,0% | 88,3% | 90,3% | 90,2% | 85,6% | 89,7% | 93,3% | 63,1% | 65,1% | 59,8% | 33,0% | 31,9% | 45,8% | 19,2% | -7,8% | 14,1% | 13,7% | 2,4% | 28,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,0% | 12,2% | 3,4% | 4,2% | 24,7% | 17,5% | 1,9% | 28,4% | 18,2% | 20,0% | 8,2% | — | — | — | 7,1% | -42,3% | 1,3% | 18,0% | — | — |
| Net Kâr Marjı | -2,6% | -3,6% | -23,0% | -27,2% | 2,7% | -0,1% | -19,0% | 3,5% | -2,8% | -5,9% | -14,1% | -17,5% | -49,7% | -89,6% | -158,1% | -110,3% | -3,2% | 1,0% | 51,3% | 45,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,5% | -19,0% | -30,4% | -46,8% | -50,3% | -35,3% | 49,4% | -32,0% | 18,6% | 24,9% | -40,2% | -32,5% | -91,7% | -33,0% | -36,0% | -10,2% | -45,8% | -15,4% | -11,0% | 4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |