AVIVAAviva Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹791,01 Mn | ₹41,28 Mn | ₹42,11 Mn | ₹40,77 Mn | ₹41,54 Mn | ₹48,35 Mn | ₹47,60 Mn | ₹47,81 Mn | ₹46,32 Mn | ₹58,06 Mn | ₹57,65 Mn | ₹58,91 Mn | ₹59,14 Mn | ₹59,13 Mn | ₹59,19 Mn | ₹61,25 Mn | ₹58,54 Mn | ₹65,91 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹28,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹41,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹749,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹9,17 Mn | ₹7,59 Mn | ₹7,59 Mn | ₹7,59 Mn | ₹7,94 Mn | ₹1,90 Mn | ₹1,90 Mn | ₹1,90 Mn | ₹897.556 | ₹1,87 Mn | ₹1,66 Mn | ₹2,55 Mn | ₹2,55 Mn | ₹2,55 Mn | ₹2,55 Mn | ₹2,55 Mn | ₹1,69 Mn | ₹6,83 Mn | — |
| Net Borç† | -₹18,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹817,75 Mn | ₹320.000 | ₹5,76 Mn | ₹6,92 Mn | ₹3,45 Mn | ₹950.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹13,56 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹13,14 Mn | ₹56,09 Mn | ₹43,75 Mn | ₹13,53 Mn | ₹4,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹34,23 Mn | ₹2.000 | ₹548.000 | ₹834.000 | ₹854.000 | — | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹941.197 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹2.011 | -₹47.676 | -₹40.741 | ₹291.159 | ₹66.004 | -₹62.754 | ₹243.000 |
| FAVÖK | ₹25,73 Mn | -₹865.000 | -₹345.000 | -₹111.000 | -₹65.000 | ₹68.300 | -₹1,04 Mn | -₹889.270 | ₹249.810 | -₹847.930 | -₹369.230 | — | -₹55.540 | -₹106.640 | -₹121.950 | -₹79.700 | ₹15.710 | ₹92.360 | — |
| Net Kâr | ₹18,75 Mn | -₹865.000 | -₹345.000 | ₹56.000 | ₹39.000 | ₹32.212 | ₹17.753 | ₹847.472 | ₹246.108 | ₹69.110 | -₹369.827 | -₹283.749 | -₹43.911 | -₹64.401 | -₹106.322 | -₹187.128 | -₹1,68 Mn | -₹262.218 | -₹185.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,77 | -0,58 | -0,23 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,57 | 0,16 | 0,05 | -0,25 | -0,19 | -0,03 | -0,04 | -0,07 | -0,12 | -1,12 | -0,17 | -0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹444,53 Mn | -₹1,06 Mn | -₹81.000 | ₹83.000 | -₹7,40 Mn | ₹177.030 | ₹9,75 Mn | -₹1,65 Mn | -₹8,04 Mn | -₹472.220 | -₹330.500 | -₹205.250 | ₹12.260 | ₹10.300 | ₹525.220 | -₹3,97 Mn | ₹2,04 Mn | -₹5,18 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹25.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,2% | 18,4% | 18,0% | 18,6% | 19,1% | 3,9% | 4,0% | 4,0% | 1,9% | 3,2% | 2,9% | 4,3% | 4,3% | 4,3% | 4,3% | 4,2% | 2,9% | 10,4% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 0,01 | 0,14 | 0,17 | 0,08 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,22 | 0,92 | 0,75 | 0,21 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,09 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,07 | 0,06 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,2% | 0,6% | 9,5% | 12,1% | 24,8% | — | — | — | 6,9% | — | — | — | — | — | -0,3% | 0,5% | 0,2% | -0,5% | 5,1% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | -270,3% | -6,0% | -1,6% | -1,9% | 7,2% | — | — | 1,8% | — | — | — | — | — | -0,9% | -0,1% | 0,0% | 0,7% | — |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | -270,3% | -6,0% | 0,8% | 1,1% | 3,4% | — | — | 1,8% | — | — | — | — | — | -0,8% | -0,3% | -3,8% | -1,9% | -3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -54,4% | -331,3% | -1,4% | 1,2% | -214,5% | 18,6% | — | — | -59,3% | — | — | — | — | — | 4,0% | -7,1% | 4,7% | -38,3% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |