B2BSOFTB2B Software Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹282,26 Mn | ₹253,92 Mn | ₹228,26 Mn | ₹200,39 Mn | ₹177,79 Mn | ₹149,04 Mn | ₹134,29 Mn | ₹114,78 Mn | ₹108,45 Mn | ₹93,20 Mn | ₹82,90 Mn | ₹64,50 Mn | ₹57,09 Mn | ₹50,85 Mn | ₹46,55 Mn | ₹46,92 Mn | ₹81,30 Mn | ₹87,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹49,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹30,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹251,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹215.323 | ₹601.476 | ₹935.078 |
| Net Borç† | -₹255,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹304,56 Mn | ₹241,37 Mn | ₹203,23 Mn | ₹197,74 Mn | ₹199,05 Mn | ₹149,00 Mn | ₹138,56 Mn | ₹106,31 Mn | ₹109,02 Mn | ₹101,23 Mn | ₹102,64 Mn | ₹82,92 Mn | ₹72,35 Mn | ₹60,80 Mn | ₹55,53 Mn | ₹47,29 Mn | ₹49,11 Mn | ₹66,39 Mn |
| Brüt Kâr | ₹99,77 Mn | ₹65,87 Mn | ₹55,76 Mn | ₹60,61 Mn | ₹66,33 Mn | ₹32,79 Mn | ₹14,43 Mn | ₹5,24 Mn | ₹15,16 Mn | ₹20,69 Mn | ₹19,86 Mn | ₹15,81 Mn | ₹11,76 Mn | ₹6,37 Mn | ₹6,40 Mn | ₹4,87 Mn | ₹8,53 Mn | -₹811.199 |
| FAVÖK | ₹25,95 Mn | ₹19,88 Mn | ₹12,19 Mn | ₹20,49 Mn | ₹30,77 Mn | ₹15,05 Mn | ₹5,20 Mn | -₹1,24 Mn | ₹6,73 Mn | ₹11,12 Mn | ₹11,37 Mn | ₹6,14 Mn | ₹4,72 Mn | ₹666.840 | -₹1,80 Mn | -₹32,91 Mn | ₹3,58 Mn | ₹638.240 |
| Net Kâr | ₹28,43 Mn | ₹26,35 Mn | ₹18,45 Mn | ₹23,83 Mn | ₹26,74 Mn | ₹18,81 Mn | ₹9,08 Mn | ₹1,97 Mn | ₹6,26 Mn | ₹13,52 Mn | ₹13,40 Mn | ₹7,36 Mn | ₹6,85 Mn | ₹2,66 Mn | -₹874.834 | -₹34,96 Mn | -₹4,18 Mn | -₹12,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,32 | 1,52 | 1,06 | 1,37 | 1,62 | 1,14 | 0,55 | 0,12 | 0,36 | 0,78 | 0,77 | 0,43 | 0,39 | 0,15 | -0,05 | -2,01 | -0,24 | -0,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹44,58 Mn | ₹29,30 Mn | ₹23,86 Mn | ₹20,99 Mn | ₹25,34 Mn | ₹13,61 Mn | ₹16,13 Mn | ₹7,22 Mn | ₹9,42 Mn | ₹11,97 Mn | ₹22,19 Mn | ₹3,17 Mn | ₹5,02 Mn | ₹1,05 Mn | ₹3,34 Mn | ₹10,50 Mn | ₹850.760 | -₹3,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,5% | 0,7% | 1,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,08 | 0,95 | 0,89 | 0,99 | 1,12 | 1,00 | 1,03 | 0,93 | 1,01 | 1,09 | 1,24 | 1,29 | 1,27 | 1,20 | 1,19 | 1,01 | 0,60 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,21 | 0,96 | 0,81 | 0,79 | 0,79 | 0,59 | 0,55 | 0,42 | 0,43 | 0,40 | 0,41 | 0,33 | 0,29 | 0,24 | 0,22 | 0,19 | 0,20 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,8% | 27,3% | 27,4% | 30,7% | 33,3% | 22,0% | 10,4% | 4,9% | 13,9% | 20,4% | 19,3% | 19,1% | 16,3% | 10,5% | 11,5% | 10,3% | 17,4% | -1,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 8,2% | 6,0% | 10,4% | 15,5% | 10,1% | 3,8% | -1,2% | 6,2% | 11,0% | 11,1% | 7,4% | 6,5% | 1,1% | -3,2% | -69,6% | 7,3% | 1,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | 10,9% | 9,1% | 12,0% | 13,4% | 12,6% | 6,6% | 1,9% | 5,7% | 13,4% | 13,1% | 8,9% | 9,5% | 4,4% | -1,6% | -73,9% | -8,5% | -19,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,6% | 12,1% | 11,7% | 10,6% | 12,7% | 9,1% | 11,6% | 6,8% | 8,6% | 11,8% | 21,6% | 3,8% | 6,9% | 1,7% | 6,0% | 22,2% | 1,7% | -4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |