BABABaba Arts Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹284,62 Mn | ₹293,71 Mn | ₹280,29 Mn | ₹242,46 Mn | ₹237,57 Mn | ₹197,48 Mn | ₹171,60 Mn | ₹168,33 Mn | ₹189,99 Mn | ₹232,72 Mn | ₹319,88 Mn | ₹324,49 Mn | ₹604,01 Mn | ₹363,05 Mn | ₹367,28 Mn | ₹775,10 Mn | ₹768,78 Mn | ₹352,93 Mn | ₹223,20 Mn | ₹213,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹88,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹274,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | — | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹13,16 Mn | ₹0,00 | ₹6,53 Mn | ₹95,23 Mn | ₹42,79 Mn | ₹2,04 Mn | ₹20,72 Mn | ₹42,88 Mn |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹149,47 Mn | ₹55,89 Mn | ₹114,62 Mn | ₹27,88 Mn | ₹180,18 Mn | ₹133,21 Mn | ₹1,79 Mn | ₹8,73 Mn | ₹14,11 Mn | ₹6,48 Mn | ₹78,51 Mn | ₹859,54 Mn | ₹48,93 Mn | ₹84,29 Mn | ₹344,78 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,58 Mr | ₹779,07 Mn | ₹357,18 Mn | ₹186,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹7,18 Mn | ₹12,41 Mn | ₹29,90 Mn | ₹11,56 Mn | ₹39,52 Mn | ₹31,05 Mn | -₹3,02 Mn | ₹4,12 Mn | ₹3,61 Mn | -₹2,74 Mn | -₹6,95 Mn | -₹26,96 Mn | -₹1,14 Mn | ₹8,48 Mn | ₹29,20 Mn | ₹66,00 Mn | ₹92,04 Mn | ₹91,78 Mn | ₹96,21 Mn | ₹44,59 Mn |
| FAVÖK | -₹917.000 | ₹7,12 Mn | ₹17,62 Mn | ₹3,62 Mn | ₹32,71 Mn | ₹20,73 Mn | -₹6,12 Mn | ₹1,35 Mn | -₹1,05 Mn | -₹9,11 Mn | -₹10,19 Mn | -₹27,15 Mn | -₹4,60 Mn | ₹6,22 Mn | ₹24,64 Mn | ₹64,65 Mn | ₹83,38 Mn | ₹48,98 Mn | ₹36,95 Mn | ₹53,46 Mn |
| Net Kâr | ₹6,53 Mn | ₹14,38 Mn | ₹19,74 Mn | ₹10,22 Mn | ₹29,75 Mn | ₹28,04 Mn | ₹4,54 Mn | ₹13,93 Mn | ₹10,30 Mn | ₹1,12 Mn | ₹438.442 | -₹26,27 Mn | -₹5,07 Mn | ₹8,42 Mn | ₹23,59 Mn | ₹35,00 Mn | ₹51,48 Mn | ₹27,89 Mn | ₹23,55 Mn | ₹30,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,27 | 0,38 | 0,19 | 0,57 | 0,53 | 0,09 | 0,23 | 0,15 | 0,01 | 0,00 | -0,25 | -0,05 | 0,08 | 0,23 | 0,34 | 0,50 | 0,29 | 0,27 | 0,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹11,38 Mn | -₹50,82 Mn | ₹55,10 Mn | -₹11,18 Mn | ₹9,57 Mn | -₹8,41 Mn | ₹5,20 Mn | ₹26,70 Mn | ₹15,08 Mn | ₹2,00 Mn | ₹60,44 Mn | ₹138,36 Mn | -₹56,53 Mn | -₹74,99 Mn | ₹2,73 Mn | ₹131,69 Mn | ₹14,86 Mn | -₹66,82 Mn | -₹5,45 Mn | ₹25,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | — | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,2% | 0,0% | 1,8% | 12,3% | 5,6% | 0,6% | 9,3% | 20,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,19 | 0,41 | 0,11 | 0,76 | 0,67 | 0,01 | 0,05 | 0,07 | 0,03 | 0,25 | 2,65 | 0,08 | 0,23 | 0,94 | 1,29 | 2,05 | 2,21 | 1,60 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,20 | 0,42 | 0,10 | 0,66 | 0,49 | 0,01 | 0,03 | 0,05 | 0,02 | 0,29 | 3,14 | 0,18 | 0,31 | 1,26 | 3,65 | 5,76 | 2,84 | 1,30 | 0,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,8% | 22,2% | 26,1% | 41,5% | 21,9% | 23,3% | -169,0% | 47,2% | 25,6% | -42,3% | -8,9% | -3,1% | -2,3% | 10,1% | 8,5% | 6,6% | 5,8% | 11,8% | 26,9% | 23,9% |
| FAVÖK Marjı | -0,6% | 12,7% | 15,4% | 13,0% | 18,2% | 15,6% | -342,2% | 15,5% | -7,5% | -140,4% | -13,0% | -3,2% | -9,4% | 7,4% | 7,1% | 6,5% | 5,3% | 6,3% | 10,3% | 28,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 25,7% | 17,2% | 36,7% | 16,5% | 21,0% | 253,9% | 159,6% | 73,0% | 17,3% | 0,6% | -3,1% | -10,4% | 10,0% | 6,8% | 3,5% | 3,3% | 3,6% | 6,6% | 16,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,6% | -90,9% | 48,1% | -40,1% | 5,3% | -6,3% | 290,7% | 306,0% | 106,9% | 30,9% | 77,0% | 16,1% | -115,5% | -89,0% | 0,8% | 13,2% | 0,9% | -8,6% | -1,5% | 13,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |