BALTEBalurghat Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹486,97 Mn | ₹423,61 Mn | ₹303,54 Mn | ₹284,41 Mn | ₹359,05 Mn | ₹395,23 Mn | ₹257,93 Mn | ₹204,24 Mn | ₹169,49 Mn | ₹139,60 Mn | ₹131,17 Mn | ₹115,07 Mn | ₹108,25 Mn | ₹95,27 Mn | — | ₹69,70 Mn | ₹62,14 Mn | ₹61,04 Mn | ₹74,76 Mn | ₹101,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹307,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹179,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹269,14 Mn | ₹204,59 Mn | ₹104,20 Mn | ₹114,81 Mn | ₹136,04 Mn | ₹169,00 Mn | ₹94,59 Mn | ₹66,04 Mn | ₹44,20 Mn | ₹28,37 Mn | ₹18,93 Mn | ₹18,46 Mn | ₹10,96 Mn | ₹8,31 Mn | — | ₹7,34 Mn | ₹11,33 Mn | ₹10,47 Mn | ₹21,38 Mn | ₹22,64 Mn |
| Net Borç† | ₹210,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,20 Mr | ₹870,06 Mn | ₹793,29 Mn | ₹644,88 Mn | ₹615,96 Mn | ₹924,59 Mn | ₹984,39 Mn | ₹544,93 Mn | ₹479,68 Mn | ₹382,40 Mn | ₹381,85 Mn | ₹412,04 Mn | ₹376,01 Mn | ₹355,06 Mn | ₹386,74 Mn | ₹325,39 Mn | ₹242,89 Mn | ₹210,35 Mn | ₹170,43 Mn | ₹148,90 Mn |
| Brüt Kâr | ₹85,50 Mn | ₹90,64 Mn | ₹77,87 Mn | ₹59,68 Mn | ₹45,84 Mn | ₹41,08 Mn | ₹61,75 Mn | ₹39,38 Mn | ₹26,50 Mn | ₹22,52 Mn | ₹21,73 Mn | ₹22,07 Mn | ₹19,44 Mn | ₹20,98 Mn | ₹19,49 Mn | ₹18,86 Mn | ₹14,13 Mn | -₹5,00 Mn | -₹21,72 Mn | -₹894.842 |
| FAVÖK | ₹29,83 Mn | ₹40,60 Mn | ₹39,38 Mn | ₹31,09 Mn | ₹16,13 Mn | ₹13,61 Mn | ₹35,41 Mn | ₹19,68 Mn | ₹15,69 Mn | ₹10,88 Mn | ₹10,31 Mn | ₹10,44 Mn | ₹8,65 Mn | ₹7,96 Mn | ₹8,32 Mn | ₹3,78 Mn | ₹2,35 Mn | -₹3,36 Mn | -₹19,80 Mn | ₹1,01 Mn |
| Net Kâr | ₹5,49 Mn | ₹21,08 Mn | ₹20,79 Mn | ₹13,60 Mn | ₹9,93 Mn | -₹9,09 Mn | ₹19,54 Mn | ₹7,99 Mn | ₹7,46 Mn | ₹5,44 Mn | ₹6,24 Mn | ₹6,85 Mn | ₹6,50 Mn | ₹5,87 Mn | ₹7,41 Mn | ₹3,03 Mn | ₹1,69 Mn | -₹1,65 Mn | -₹22,18 Mn | -₹1,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,32 | 1,21 | 1,19 | 0,78 | 0,57 | -0,52 | 1,12 | 0,44 | 0,41 | 0,30 | 0,34 | 0,38 | 0,36 | 0,32 | 0,41 | 0,17 | 0,09 | -0,09 | -1,22 | -0,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹65,42 Mn | -₹81,97 Mn | ₹12,88 Mn | ₹29,79 Mn | ₹41,02 Mn | -₹5,41 Mn | -₹89,31 Mn | -₹11,22 Mn | -₹11,22 Mn | -₹7,28 Mn | ₹6,58 Mn | -₹5,35 Mn | ₹834.200 | ₹1,25 Mn | — | ₹2,74 Mn | ₹1,48 Mn | ₹8,09 Mn | ₹2,49 Mn | -₹531.740 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹24,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 55,3% | 48,3% | 34,3% | 40,4% | 37,9% | 42,8% | 36,7% | 32,3% | 26,1% | 20,3% | 14,4% | 16,0% | 10,1% | 8,7% | — | 10,5% | 18,2% | 17,2% | 28,6% | 22,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,47 | 2,05 | 2,61 | 2,27 | 1,72 | 2,34 | 3,82 | 2,67 | 2,83 | 2,74 | 2,91 | 3,58 | 3,47 | 3,73 | — | 4,67 | 3,91 | 3,45 | 2,28 | 1,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,69 | 4,85 | 4,42 | 3,59 | 3,43 | 5,15 | 5,49 | 3,04 | 2,67 | 2,13 | 2,13 | 2,30 | 2,10 | 1,98 | 2,16 | 1,81 | 1,35 | 1,17 | 0,95 | 0,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,1% | 10,4% | 9,8% | 9,3% | 7,4% | 4,4% | 6,3% | 7,2% | 5,5% | 5,9% | 5,7% | 5,4% | 5,2% | 5,9% | 5,0% | 5,8% | 5,8% | -2,4% | -12,7% | -0,6% |
| FAVÖK Marjı | 2,5% | 4,7% | 5,0% | 4,8% | 2,6% | 1,5% | 3,6% | 3,6% | 3,3% | 2,8% | 2,7% | 2,5% | 2,3% | 2,2% | 2,2% | 1,2% | 1,0% | -1,6% | -11,6% | 0,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 2,4% | 2,6% | 2,1% | 1,6% | -1,0% | 2,0% | 1,5% | 1,6% | 1,4% | 1,6% | 1,7% | 1,7% | 1,7% | 1,9% | 0,9% | 0,7% | -0,8% | -13,0% | -0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,4% | -9,4% | 1,6% | 4,6% | 6,7% | -0,6% | -9,1% | -2,1% | -2,3% | -1,9% | 1,7% | -1,3% | 0,2% | 0,4% | — | 0,8% | 0,6% | 3,8% | 1,5% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |