BANASFNBanas Finance Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,38 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,04 Mr | ₹921,06 Mn | ₹898,69 Mn | ₹386,26 Mn | ₹404,67 Mn | ₹579,77 Mn | ₹496,84 Mn | ₹469,35 Mn | ₹402,31 Mn | ₹200,62 Mn | ₹218,28 Mn | ₹5,54 Mn | ₹5,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹25,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,87 Mn | ₹8,60 Mn | ₹60,50 Mn | ₹65,12 Mn | ₹68,97 Mn | ₹112,04 Mn | ₹106,07 Mn | ₹96,59 Mn | ₹48,55 Mn | ₹68,84 Mn | ₹201,91 Mn | ₹114,57 Mn | ₹67,82 Mn | ₹1,70 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹901.515 | ₹901.513 |
| Net Borç† | -₹80,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹594,80 Mn | ₹434,43 Mn | ₹735,98 Mn | -₹769,80 Mn | ₹1,00 Mr | ₹142,06 Mn | ₹89,21 Mn | ₹63,33 Mn | ₹42,77 Mn | ₹95,63 Mn | ₹80,93 Mn | ₹74,56 Mn | ₹56,27 Mn | ₹32,52 Mn | ₹77,61 Mn | ₹105,14 Mn | ₹161.611 | ₹97.435 |
| Brüt Kâr | ₹169,78 Mn | ₹55,10 Mn | ₹404,26 Mn | -₹959,02 Mn | ₹917,40 Mn | ₹134,07 Mn | ₹72,04 Mn | -₹20,05 Mn | ₹23,27 Mn | -₹20,56 Mn | ₹7,07 Mn | ₹4,02 Mn | ₹2,93 Mn | ₹29,28 Mn | — | ₹104,02 Mn | — | — |
| FAVÖK | ₹25,53 Mn | -₹41,40 Mn | ₹311,85 Mn | -₹995,91 Mn | ₹899,89 Mn | ₹93,72 Mn | ₹46,62 Mn | -₹78,63 Mn | ₹1,45 Mn | — | — | ₹3,95 Mn | ₹3,07 Mn | ₹582.570 | ₹914.840 | ₹1,69 Mn | ₹117.490 | -₹62.680 |
| Net Kâr | ₹113,25 Mn | ₹2,88 Mn | ₹43,95 Mn | -₹535,80 Mn | ₹691,78 Mn | ₹116,59 Mn | ₹11,95 Mn | -₹54,74 Mn | ₹1,19 Mn | -₹51,38 Mn | -₹32,98 Mn | -₹19,10 Mn | ₹327.730 | -₹98.847 | ₹204.202 | ₹1,19 Mn | ₹28.924 | -₹177.383 |
| Hisse Başı Kâr | 1,26 | 0,03 | 0,69 | -8,40 | 17,34 | 2,92 | 0,30 | -3,09 | 0,07 | -2,91 | -1,86 | -1,08 | 0,02 | -0,00 | 0,01 | 0,07 | 0,06 | -0,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹420,77 Mn | -₹49,72 Mn | ₹79,26 Mn | -₹68,94 Mn | -₹12,11 Mn | ₹39,52 Mn | ₹38,07 Mn | — | — | ₹333.340 | -₹15,31 Mn | ₹19,18 Mn | -₹2,13 Mn | -₹195,81 Mn | ₹999.580 | -₹197,15 Mn | ₹302.330 | ₹35.620 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,4% | 0,5% | 3,6% | 4,1% | 3,7% | 10,7% | 11,5% | 10,7% | 12,6% | 17,0% | 34,8% | 23,1% | 14,4% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 16,3% | 16,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,24 | 0,44 | -0,48 | 0,53 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,11 | 0,24 | 0,14 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,39 | 0,48 | 0,03 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,43 | 0,32 | 0,54 | -0,56 | 0,73 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,06 | 0,08 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,5% | 12,7% | 54,9% | 124,6% | 91,3% | 94,4% | 80,8% | -31,7% | 54,4% | -21,5% | 8,7% | 5,4% | 5,2% | 90,0% | — | 98,9% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 4,3% | -9,5% | 42,4% | 129,4% | 89,6% | 66,0% | 52,3% | -124,2% | 3,4% | — | — | 5,3% | 5,5% | 1,8% | 1,2% | 1,6% | 72,7% | -64,3% |
| Net Kâr Marjı | 19,0% | 0,7% | 6,0% | 69,6% | 68,9% | 82,1% | 13,4% | -86,4% | 2,8% | -53,7% | -40,7% | -25,6% | 0,6% | -0,3% | 0,3% | 1,1% | 17,9% | -182,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 70,7% | -11,4% | 10,8% | 9,0% | -1,2% | 27,8% | 42,7% | — | — | 0,3% | -18,9% | 25,7% | -3,8% | -602,1% | 1,3% | -187,5% | 187,1% | 36,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |