BASANTGLBasant Agro Tech (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,85 Mr | ₹4,03 Mr | ₹4,14 Mr | ₹4,15 Mr | ₹3,75 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,89 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,16 Mr | ₹939,27 Mn | ₹787,02 Mn | ₹634,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,87 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,27 Mr | ₹738,02 Mn | ₹381,62 Mn | ₹604,00 Mn | ₹730,27 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,10 Mr | ₹938,66 Mn | ₹638,17 Mn | ₹420,81 Mn | ₹380,07 Mn | ₹274,36 Mn | ₹229,77 Mn |
| Net Borç† | ₹1,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,68 Mr | ₹4,63 Mr | ₹4,05 Mr | ₹5,49 Mr | ₹4,48 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,06 Mr | ₹3,14 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,76 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,09 Mr | ₹924,09 Mn |
| Brüt Kâr | ₹682,41 Mn | ₹540,28 Mn | ₹481,32 Mn | ₹678,99 Mn | ₹616,39 Mn | ₹415,30 Mn | ₹386,43 Mn | ₹394,98 Mn | ₹386,73 Mn | ₹396,78 Mn | ₹395,57 Mn | ₹472,89 Mn | ₹472,54 Mn | ₹456,35 Mn | ₹394,76 Mn | ₹248,16 Mn | ₹226,35 Mn | ₹94,11 Mn | ₹97,07 Mn | ₹164,62 Mn |
| FAVÖK | ₹312,87 Mn | ₹283,89 Mn | ₹264,59 Mn | ₹374,09 Mn | ₹315,40 Mn | ₹190,55 Mn | ₹196,58 Mn | ₹201,77 Mn | ₹219,59 Mn | ₹212,68 Mn | ₹199,49 Mn | ₹278,44 Mn | ₹270,31 Mn | ₹272,21 Mn | ₹239,14 Mn | ₹160,95 Mn | ₹138,69 Mn | ₹117,45 Mn | ₹94,32 Mn | ₹67,62 Mn |
| Net Kâr | ₹70,10 Mn | ₹41,66 Mn | ₹39,57 Mn | ₹183,85 Mn | ₹189,94 Mn | ₹91,55 Mn | ₹78,49 Mn | ₹72,11 Mn | ₹60,78 Mn | ₹55,09 Mn | ₹55,80 Mn | ₹92,51 Mn | ₹165,42 Mn | ₹104,15 Mn | ₹76,79 Mn | ₹59,12 Mn | ₹54,62 Mn | ₹53,81 Mn | ₹49,67 Mn | ₹35,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,77 | 0,46 | 0,44 | 2,03 | 2,10 | 1,01 | 0,87 | 0,80 | 0,67 | 0,61 | 0,62 | 1,02 | 1,83 | 1,15 | 0,90 | 0,71 | 0,65 | 0,64 | 0,62 | 0,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹5,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹548,59 Mn | ₹263,58 Mn | -₹321,88 Mn | -₹520,98 Mn | -₹380,37 Mn | ₹47,37 Mn | ₹35,41 Mn | ₹40,39 Mn | -₹1,99 Mn | ₹173,70 Mn | ₹160,19 Mn | -₹84,27 Mn | -₹190,25 Mn | -₹140,87 Mn | -₹338,06 Mn | -₹236,29 Mn | -₹18,84 Mn | -₹128,22 Mn | -₹52,53 Mn | -₹105,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹69,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,6% | 32,4% | 37,7% | 30,5% | 19,7% | 13,6% | 22,3% | 25,4% | 38,5% | 37,0% | 40,1% | 46,5% | 45,3% | 41,5% | 44,2% | 42,8% | 36,4% | 40,5% | 34,9% | 36,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,17 | 1,15 | 0,98 | 1,32 | 1,20 | 1,15 | 1,06 | 0,97 | 0,96 | 1,02 | 1,03 | 1,02 | 1,09 | 1,10 | 1,30 | 1,13 | 1,13 | 1,37 | 1,39 | 1,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,08 | 2,51 | 2,20 | 2,98 | 2,43 | 1,75 | 1,55 | 1,51 | 1,41 | 1,60 | 1,71 | 1,66 | 1,70 | 1,58 | 1,50 | 0,92 | 0,71 | 0,70 | 0,59 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 11,7% | 11,9% | 12,4% | 13,8% | 12,9% | 13,5% | 14,1% | 14,9% | 13,4% | 12,6% | 15,5% | 15,1% | 15,7% | 14,3% | 14,7% | 17,3% | 7,3% | 8,9% | 17,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 6,1% | 6,5% | 6,8% | 7,0% | 5,9% | 6,9% | 7,2% | 8,4% | 7,2% | 6,3% | 9,1% | 8,6% | 9,4% | 8,7% | 9,5% | 10,6% | 9,1% | 8,6% | 7,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 0,9% | 1,0% | 3,3% | 4,2% | 2,8% | 2,7% | 2,6% | 2,3% | 1,9% | 1,8% | 3,0% | 5,3% | 3,6% | 2,8% | 3,5% | 4,2% | 4,2% | 4,5% | 3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,7% | 5,7% | -8,0% | -9,5% | -8,5% | 1,5% | 1,2% | 1,4% | -0,1% | 5,9% | 5,1% | -2,8% | -6,1% | -4,8% | -12,2% | -14,0% | -1,4% | -10,0% | -4,8% | -11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |