BELDINGBelding India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $147,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,44 Mr | ₹66,78 Mn | ₹77,57 Mn | ₹105,02 Mn | ₹119,98 Mn | ₹113,27 Mn | ₹113,96 Mn | ₹108,35 Mn | ₹117,32 Mn | ₹130,81 Mn | ₹101,29 Mn | ₹105,62 Mn | ₹102,23 Mn | ₹93,23 Mn | ₹83,32 Mn | ₹75,82 Mn | ₹71,01 Mn | ₹54,91 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹952,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹10,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹384,01 Mn | ₹0,00 | ₹17,38 Mn | ₹4,68 Mn | ₹42,13 Mn | ₹47,18 Mn | ₹42,04 Mn | ₹559 | ₹42,42 Mn | ₹45,64 Mn | ₹47,13 Mn | ₹45,32 Mn | ₹39,00 Mn | ₹30,31 Mn | ₹29,77 Mn | ₹29,03 Mn | ₹28,73 Mn | ₹23,70 Mn | — |
| Net Borç† | -₹889,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹280.000 | ₹0,00 | ₹258,22 Mn | ₹256,49 Mn | ₹295,48 Mn | ₹260,60 Mn | ₹313,45 Mn | ₹306,22 Mn | ₹214,83 Mn | ₹172,96 Mn | ₹172,81 Mn | ₹206,34 Mn | ₹184,20 Mn | ₹127,99 Mn | ₹129,26 Mn | ₹91,52 Mn | ₹77,18 Mn | ₹75,17 Mn | ₹53,15 Mn |
| Brüt Kâr | — | ₹0,00 | ₹15,56 Mn | ₹13,31 Mn | ₹26,52 Mn | ₹20,68 Mn | ₹22,39 Mn | ₹24,19 Mn | ₹18,35 Mn | ₹13,32 Mn | ₹14,69 Mn | ₹14,87 Mn | ₹14,84 Mn | ₹6,07 Mn | ₹8,33 Mn | ₹1,22 Mn | -₹795.859 | -₹1,67 Mn | ₹1,73 Mn |
| FAVÖK | -₹7,82 Mn | ₹0,00 | ₹7,65 Mn | ₹6,41 Mn | ₹17,55 Mn | ₹10,10 Mn | ₹11,54 Mn | ₹12,10 Mn | ₹10,15 Mn | ₹8,04 Mn | ₹10,98 Mn | ₹9,96 Mn | ₹9,52 Mn | ₹3,74 Mn | ₹3,27 Mn | -₹1,72 Mn | -₹3,93 Mn | -₹705.500 | ₹1,73 Mn |
| Net Kâr | -₹30,31 Mn | ₹2,41 Mn | ₹2,18 Mn | ₹1,66 Mn | ₹9,18 Mn | ₹3,80 Mn | ₹4,64 Mn | ₹4,36 Mn | ₹4,22 Mn | ₹2,08 Mn | ₹1,95 Mn | ₹4,47 Mn | ₹3,03 Mn | ₹1,66 Mn | ₹2,89 Mn | ₹2,46 Mn | ₹1,82 Mn | ₹1,22 Mn | ₹1,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,70 | 2,77 | 2,50 | 1,90 | 10,56 | 4,37 | 5,33 | 5,01 | 4,86 | 2,40 | 2,24 | 5,14 | 3,48 | 1,94 | 3,37 | 2,94 | 2,50 | 1,67 | 1,80 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹456,16 Mn | ₹23,41 Mn | ₹19,76 Mn | -₹2,31 Mn | ₹1,79 Mn | -₹7,62 Mn | ₹3,39 Mn | -₹7,05 Mn | ₹3.120 | -₹1,85 Mn | -₹4,17 Mn | -₹85.760 | -₹13,29 Mn | -₹756.040 | ₹1,87 Mn | -₹15,19 Mn | -₹1,36 Mn | -₹885.090 | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹593,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,4% | 0,0% | 22,4% | 4,5% | 35,1% | 41,7% | 36,9% | 0,0% | 36,2% | 34,9% | 46,5% | 42,9% | 38,2% | 32,5% | 35,7% | 38,3% | 40,5% | 43,2% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 3,33 | 2,44 | 2,46 | 2,30 | 2,75 | 2,83 | 1,83 | 1,32 | 1,71 | 1,95 | 1,80 | 1,37 | 1,55 | 1,21 | 1,09 | 1,37 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | 6,0% | 5,2% | 9,0% | 7,9% | 7,1% | 7,9% | 8,5% | 7,7% | 8,5% | 7,2% | 8,1% | 4,7% | 6,4% | 1,3% | -1,0% | -2,2% | 3,3% |
| FAVÖK Marjı | -2.793,2% | — | 3,0% | 2,5% | 5,9% | 3,9% | 3,7% | 4,0% | 4,7% | 4,6% | 6,4% | 4,8% | 5,2% | 2,9% | 2,5% | -1,9% | -5,1% | -0,9% | 3,3% |
| Net Kâr Marjı | -10.823,9% | — | 0,8% | 0,6% | 3,1% | 1,5% | 1,5% | 1,4% | 2,0% | 1,2% | 1,1% | 2,2% | 1,6% | 1,3% | 2,2% | 2,7% | 2,4% | 1,6% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -162.915,0% | — | 7,7% | -0,9% | 0,6% | -2,9% | 1,1% | -2,3% | 0,0% | -1,1% | -2,4% | -0,0% | -7,2% | -0,6% | 1,4% | -16,6% | -1,8% | -1,2% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 734,20 | -%4,90 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6716,35 | -%4,11 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3197,70 | -%6,57 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 71,98 | -%12,33 |