BENGALTBengal Tea & Fabrics Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,19 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,39 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹235,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹91,63 Mn | ₹53,40 Mn | ₹62,50 Mn | ₹68,32 Mn | ₹8,75 Mn | ₹194,00 Mn | ₹211,32 Mn | ₹234,71 Mn | ₹259,65 Mn | ₹521,28 Mn | ₹552,30 Mn | ₹672,50 Mn | ₹868,00 Mn | ₹935,00 Mn | ₹779,80 Mn | ₹932,11 Mn | ₹780,31 Mn | ₹702,06 Mn | ₹578,03 Mn | ₹554,25 Mn |
| Net Borç† | -₹1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹516,99 Mn | ₹539,33 Mn | ₹561,17 Mn | ₹495,23 Mn | ₹551,03 Mn | ₹491,81 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,29 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,14 Mr |
| Brüt Kâr | ₹71,93 Mn | ₹48,89 Mn | ₹4,41 Mn | ₹47,55 Mn | ₹139,51 Mn | ₹128,92 Mn | ₹93,24 Mn | ₹72,00 Mn | ₹143,54 Mn | ₹197,02 Mn | ₹195,70 Mn | ₹114,40 Mn | ₹291,30 Mn | ₹215,70 Mn | -₹35,60 Mn | ₹436,08 Mn | ₹210,30 Mn | ₹57,30 Mn | ₹188,38 Mn | ₹222,25 Mn |
| FAVÖK | ₹12,94 Mn | ₹821.000 | -₹31,41 Mn | ₹336.000 | ₹99,19 Mn | ₹101,18 Mn | ₹37,74 Mn | ₹37,83 Mn | ₹115,06 Mn | ₹153,43 Mn | ₹180,60 Mn | ₹82,90 Mn | ₹280,50 Mn | ₹207,80 Mn | -₹77,40 Mn | ₹226,33 Mn | ₹219,24 Mn | ₹107,92 Mn | ₹115,43 Mn | ₹161,53 Mn |
| Net Kâr | ₹44,91 Mn | ₹836,23 Mn | -₹33,61 Mn | ₹2,22 Mn | ₹182,85 Mn | ₹33,19 Mn | -₹13,40 Mn | -₹3,23 Mn | -₹50,15 Mn | -₹58,08 Mn | ₹18,70 Mn | ₹19,40 Mn | ₹125,30 Mn | ₹114,60 Mn | -₹121,90 Mn | ₹81,20 Mn | ₹79,95 Mn | ₹14,33 Mn | ₹14,88 Mn | ₹56,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,99 | 92,85 | -3,73 | 0,25 | 20,30 | 3,69 | -1,49 | -0,36 | -5,57 | -6,45 | 2,08 | 2,15 | 13,91 | 12,72 | -13,54 | 9,02 | 8,88 | 1,59 | 1,65 | 7,83 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹26,16 Mn | ₹170,94 Mn | ₹742,92 Mn | ₹18,53 Mn | ₹8,42 Mn | ₹31,83 Mn | -₹33,23 Mn | -₹16,95 Mn | ₹7,85 Mn | ₹112,57 Mn | ₹89,60 Mn | ₹119,70 Mn | ₹126,70 Mn | -₹229,50 Mn | ₹116,20 Mn | -₹130,64 Mn | -₹81,57 Mn | -₹125,65 Mn | ₹2,44 Mn | -₹244,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹32,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,2% | 2,5% | 3,1% | 5,1% | 0,7% | 13,7% | 15,6% | 17,3% | 18,1% | 28,3% | 28,1% | 28,2% | 48,5% | 54,6% | 52,1% | 50,4% | 51,6% | 52,1% | 46,3% | 46,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,26 | 0,28 | 0,37 | 0,43 | 0,35 | 0,82 | 0,81 | 0,85 | 0,70 | 1,14 | 0,90 | 1,37 | 1,25 | 1,17 | 0,96 | 1,01 | 0,93 | 1,00 | 0,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,28 | 0,29 | 0,25 | 0,28 | 0,25 | 0,56 | 0,57 | 0,62 | 0,66 | 1,14 | 1,10 | 1,25 | 1,09 | 0,89 | 0,90 | 0,78 | 0,64 | 0,64 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,9% | 9,1% | 0,8% | 9,6% | 25,3% | 26,2% | 8,5% | 6,5% | 11,8% | 15,3% | 8,8% | 5,3% | 11,9% | 10,1% | -2,0% | 24,7% | 13,7% | 4,6% | 15,1% | 19,5% |
| FAVÖK Marjı | 2,5% | 0,2% | -5,6% | 0,1% | 18,0% | 20,6% | 3,4% | 3,4% | 9,5% | 11,9% | 8,1% | 3,9% | 11,4% | 9,7% | -4,4% | 12,8% | 14,3% | 8,6% | 9,2% | 14,2% |
| Net Kâr Marjı | 8,7% | 155,0% | -6,0% | 0,4% | 33,2% | 6,7% | -1,2% | -0,3% | -4,1% | -4,5% | 0,8% | 0,9% | 5,1% | 5,4% | -7,0% | 4,6% | 5,2% | 1,1% | 1,2% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,1% | 31,7% | 132,4% | 3,7% | 1,5% | 6,5% | -3,0% | -1,5% | 0,6% | 8,7% | 4,0% | 5,6% | 5,2% | -10,7% | 6,6% | -7,4% | -5,3% | -10,0% | 0,2% | -21,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |