BIOGENBiogen Pharmachem Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹993,99 Mn | ₹920,18 Mn | ₹568,22 Mn | ₹548,28 Mn | ₹549,50 Mn | ₹542,51 Mn | ₹560,92 Mn | ₹576,32 Mn | ₹559,27 Mn | ₹632,45 Mn | ₹688,09 Mn | ₹734,86 Mn | ₹1,23 Mr | ₹651,39 Mn | ₹671,76 Mn | ₹632,74 Mn | ₹461,84 Mn | ₹138,02 Mn | ₹169,67 Mn | ₹419,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹990,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,06 Mn | ₹6,30 Mn | ₹119.000 | ₹7,20 Mn | ₹62,10 Mn | ₹100,02 Mn | ₹572,08 Mn | ₹22,49 Mn | ₹40,00 Mn | ₹40.336 | ₹50.000 | ₹50.000 | ₹50.000 | ₹50.000 |
| Net Borç† | -₹3,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹25,58 Mn | ₹8,38 Mn | ₹23,81 Mn | ₹9,13 Mn | ₹21,69 Mn | ₹144.692 | -₹2.500 | ₹9,50 Mn | -₹64,69 Mn | -₹266.736 | ₹0,00 | -₹43.709 | -₹40.001 | ₹0,00 | ₹3,35 Mr | ₹651.531 | ₹18,82 Mn | ₹1,57 Mr | ₹85,10 Mn | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹21,66 Mn | ₹5,32 Mn | ₹21,20 Mn | ₹7,99 Mn | ₹1,13 Mn | -₹14,66 Mn | -₹784.068 | ₹399.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹9,57 Mn | -₹2,93 Mn | ₹19,31 Mn | ₹4,56 Mn | -₹84.130 | -₹16,03 Mn | -₹1,17 Mn | — | -₹65,62 Mn | -₹1,21 Mn | -₹250.480 | -₹359.570 | -₹330.860 | -₹361.690 | ₹24.620 | ₹264.750 | -₹66.610 | -₹42,67 Mn | — | — |
| Net Kâr | ₹8,60 Mn | -₹2,93 Mn | ₹19,31 Mn | ₹4,55 Mn | -₹85.936 | -₹16,03 Mn | -₹1,17 Mn | -₹35.478 | -₹65,62 Mn | -₹1,21 Mn | -₹281.764 | -₹1,33 Mn | -₹1,30 Mn | -₹1,34 Mn | -₹950.036 | -₹1,53 Mn | -₹66.607 | -₹43,33 Mn | -₹2,44 Mn | ₹5,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,00 | 0,03 | 0,01 | -0,00 | -0,02 | -0,00 | 0,00 | -0,09 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | 0,00 | -0,36 | -0,02 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹15,68 Mn | -₹10,82 Mn | ₹19,45 Mn | ₹17,04 Mn | ₹13,98 Mn | ₹39,50 Mn | — | ₹875.140 | -₹136,47 Mn | -₹667.000 | ₹46,81 Mn | -₹72,77 Mn | ₹559.000 | ₹221,93 Mn | -₹95,62 Mn | -₹57,63 Mn | -₹296,98 Mn | -₹54,54 Mn | -₹932.620 | -₹14,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,5% | 1,1% | 0,0% | 1,1% | 9,0% | 13,6% | 46,4% | 3,5% | 6,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,04 | 0,00 | -0,00 | 0,02 | -0,12 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 4,99 | 0,00 | 0,04 | 11,37 | 0,50 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | -0,00 | 0,01 | -0,07 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 3,39 | 0,00 | 0,02 | 1,58 | 0,09 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 84,7% | 63,5% | 89,0% | 87,5% | 5,2% | -10.132,9% | 31.362,7% | 4,2% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 37,4% | -34,9% | 81,1% | 49,9% | -0,4% | -11.079,8% | 46.678,8% | — | 101,4% | 452,2% | — | 822,6% | 827,1% | — | 0,0% | 40,6% | -0,4% | -2,7% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 33,6% | -34,9% | 81,1% | 49,9% | -0,4% | -11.080,2% | 46.678,7% | -0,4% | 101,4% | 452,9% | — | 3.037,8% | 3.253,4% | — | -0,0% | -235,4% | -0,4% | -2,8% | -2,9% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 61,3% | -129,1% | 81,7% | 186,7% | 64,5% | 27.298,9% | — | 9,2% | 210,9% | 250,1% | — | 166.482,9% | -1.397,5% | — | -2,9% | -8.844,7% | -1.578,4% | -3,5% | -1,1% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |