BMWBMW Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $121,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹12,91 Mr | ₹10,16 Mr | ₹8,80 Mr | ₹9,61 Mr | ₹9,07 Mr | ₹9,00 Mr | ₹11,35 Mr | ₹11,90 Mr | ₹11,99 Mr | ₹11,57 Mr | ₹12,08 Mr | ₹12,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹47,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,68 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,25 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,79 Mr | ₹3,21 Mr | ₹3,72 Mr | ₹4,28 Mr | ₹4,73 Mr | ₹5,69 Mr | ₹5,97 Mr |
| Net Borç† | ₹3,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | ₹6,65 Mr | ₹6,29 Mr | ₹5,98 Mr | ₹5,62 Mr | ₹4,47 Mr | ₹3,98 Mr | ₹6,15 Mr | ₹8,29 Mr | ₹9,48 Mr | ₹7,79 Mr | ₹6,74 Mr | ₹6,63 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,03 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,06 Mr |
| FAVÖK | ₹1,67 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,06 Mr | ₹966,06 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,18 Mr |
| Net Kâr | ₹811,15 Mn | ₹750,49 Mn | ₹637,48 Mn | ₹544,73 Mn | ₹345,34 Mn | -₹1,76 Mr | ₹218,97 Mn | ₹416,86 Mn | ₹513,06 Mn | ₹337,00 Mn | ₹338,24 Mn | ₹316,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,60 | 3,33 | 2,83 | 2,42 | 1,53 | -7,81 | 0,97 | 1,85 | 2,28 | 1,50 | 15,03 | 15,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,17 Mr | -₹56,63 Mn | ₹1,29 Mr | ₹430,40 Mn | ₹174,72 Mn | ₹349,58 Mn | ₹766,75 Mn | ₹556,76 Mn | ₹374,43 Mn | ₹585,60 Mn | ₹194,00 Mn | ₹41,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,5% | 18,0% | 14,2% | 26,7% | 30,2% | 31,0% | 28,3% | 31,2% | 35,7% | 40,9% | 47,1% | 49,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,62 | 0,68 | 0,59 | 0,49 | 0,44 | 0,54 | 0,70 | 0,79 | 0,67 | 0,56 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,78 | 0,74 | 0,70 | 0,56 | 0,49 | 0,76 | 1,03 | 1,18 | 0,97 | 0,84 | 0,82 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,6% | 30,9% | 34,6% | 29,7% | 27,2% | 25,7% | 22,6% | 21,6% | 18,4% | 16,1% | 17,9% | 16,1% |
| FAVÖK Marjı | 25,1% | 23,8% | 24,5% | 23,2% | 23,7% | 24,3% | 18,4% | 17,7% | 16,3% | 16,0% | 18,3% | 17,9% |
| Net Kâr Marjı | 12,2% | 11,9% | 10,7% | 9,7% | 7,7% | -44,2% | 3,6% | 5,0% | 5,4% | 4,3% | 5,0% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -32,6% | -0,9% | 21,6% | 7,7% | 3,9% | 8,8% | 12,5% | 6,7% | 3,9% | 7,5% | 2,9% | 0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |